عطر اخلاقی Medeau Origin | وبلاگ نویس زیبایی انگلیس


[unpaid/sample/priorpaidrelationship] Ethical کاملاً Medeau را پوشش نمی دهد و اصول آن است زیرا یک کلمه نمی تواند تمام مواردی را که باعث تفاوت Medeau با بسیاری از رایحه های دیگر می شود ، بیان کند. من چند ماه پیش در زمینه مشاوره با این مارک کار کردم ، از این رو برچسب “قبلی” را نشان داد ، فقط برای اینکه ما روشن باشیم ، اما چه لذتی دارد که آنها سرانجام فرود آمدند ، همه آماده هستند.

ادو پرفیوم Medeau Origin

من (و آنها) مدهو را “آگاهانه ساخته شده” توصیف می کنم ، زیرا سطح مراقبت و تفکری که برای ایجاد تأثیر کم محیط زیست ، بدون رنگ ، با منبع پایدار (در انگلستان) و وگان بسیار زیاد است. منظور من این است که تهیه عطر تحت آن دستورالعمل هایی که الف) بوی کنف ندهند و ب) ماندگار شوند ، اصلاً آسان نیست. عطر بسیار زیادی به علفزارهای وحشی خورشید خورانده است – علف های خاکی و گل های گیاهی همراه با رایحه گل های ترنج ، ترنج ، گل رز و گل یاس. روی آن به صورت گرم و لطیف و با گل های نرم گلدار روی پوست می نشیند. به هر حال ، بطری 97٪ قابل بازیافت است – و جلال! برچسب مستقیم است! یکی از خرس های من برچسب های winky است.

ادو پرفیوم Medeau Origin

همه مواد تشکیل دهنده EWG (گروه کاری محیط زیست) به عنوان غیر سمی طبقه بندی شده اند ، شاید تعجب کنید هیچ ارتباطی با “طبیعی” ندارد. Medeau Origin حاوی برخی از ترکیبات طبیعی است ، اما در واقع ، با استفاده از مواد مصنوعی ایمن به صورت مواد ضد زیستی که هیچ چیز از زمین نمی گیرد و 100٪ غیر سمی است ، فرموله شده است. بنابراین ، در ذهن من ، این عطر یک عطر عروسی زیبا است ، یا یک عطر اول است – آن نقطه فارغ التحصیلی از طمع مادر یا خاله مادر به مالکیت خود و به دلیل اعتبار آن ، احتمالاً عطری است که به شما اجازه می دهند! مطمئناً این چیزی است که من می خواهم به یک دختر خاندان دختر یا خواهرزاده بدهم (به جز من احتمالاً در حال حاضر بیش از حد کیتی پری پور خراب شده است) اگرچه این راهی نیست که بگویم این عطر “جوان” است – جهانی است. در نگرش چیزی کاملاً فرانسوی وجود دارد – پیچیده ، مطبوع و زیبا. همچنین ناگفته نماند که اگر به هر دلیلی به طور فعال سعی در کاهش سموم احتمالی داخل و روی بدن خود دارید ، این به هیچ بار دیگری اضافه نخواهد شد ، اما شما می توانید قبل از تصمیم گیری در سایت Medeau یک بررسی کامل انجام دهید.

READ  داروخانه ها بیماران مبتلا به نقص ایمنی را که به دنبال چهارمین واکسن کووید هستند دور می کنند

همچنین ، فقط به عنوان یادداشتی که فقط شما در بنیانگذاران ، آلیسون و اد می بینید ، آنها یاد می گیرند ، گوش می دهند و با این باور که چیز خاصی ساخته اند ، قدرت می گیرند. آنچه آنها دارند – آنها دوست داشتنی هستند و Origin نیز چنین است. شما می توانید Medeau Origin را پیدا کنید اینجا. آنها یک نمونه را با اندازه کامل (که 85 پوند است) برای شما ارسال می کنند ، بنابراین اگر مناسب نیست ، می توانید باز نشده برگردید یا می توانید یک نمونه (5 پوند) سفارش دهید اینجا بنابراین شما تقصیر بازگشت ندارید.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد. ممکن است از لینک های وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.