عطر ادکلن الیزابت آردن چای سفید زنجبیل زنبق

[ad_1]

[unpaid/sample/affiliate/prioradrelationship] بینی من همیشه مستقیماً به سمت هر نوع رایحه مرکبات یا یاس در هر عطر و بوی مطمئنی می رود ، پرتقال تلخ ابتدا ضربه می زند. من به طور کلی از رایحه های مشکی عصبانی نیستم اما در این ترکیب جدید Ginger Lily White Tea به آنها لطافت کمی داده شده است که وجود آن کاملاً درست است.

عطر ادکلن الیزابت آردن چای سفید زنجبیل زنبق

چیز تازه و حبابی در مورد این ترکیب وجود دارد ، و همراه با چای ، من مطمئنا می توانم صافی دانه تونکا را بدست آورم در حالی که زنجبیل کمی کار تند با بینی من انجام می دهد. اولین برداشت من از عطر ادکلن الیزابت آردن چای سفید زنجبیل لیلی این است که رایحه ای در هر مکان سایش دارد – نوعی ماده ضد عفونی کننده و مناسب است که وقتی نمی توانید به طور کامل تصمیم بگیرید چه عطری می خواهید بپوشید ، کاملاً مناسب است.

عطر ادکلن الیزابت آردن چای سفید زنجبیل زنبق

چیزهای زیادی برای گفتن یک رایحه کم طعم وجود دارد – عطری که فقط با شما خواهد نشست و نه اظهارات و تأثیرات دیگری غیر از فقط برای شما. از این نظر ، کاملاً رایحه ای صمیمی است – بلافاصله برای شما حل می شود. زنجبیل لیلی در واقع زنجبیل نیست – این یک گل سفید است که اغلب با گل انگوربل مقایسه شده است بنابراین آنچه ادویه سبک را در این ترکیب اضافه می کند ریشه زنجبیل است. من فکر نمی کنم که این دو با هم کنار بیایند اما برای خیلی ها ، اگر یک عطر زنبق زنجبیل بخرید ، منتظر نوعی عنصر زنجبیل هستید حتی اگر نسبی نباشد. به طور کلی نوعی سر و صدا از رایحه ها است – شما برای درک واقعی همه عناصر به یک دائرالمعارف گیاه شناسی در سر خود احتیاج دارید و اگر یادداشتی را تشخیص ندهید هرگز نباید تعجب کنید. من بعضی اوقات مجبورم از طریق گوگل ، از جمله “همسر خاکی” ، یادداشت دیگری در لیلی زنجبیل چای سفید. ‘مات’ چای است ، و خاکی واضح است. اگر عاشق رایحه چای هستید ، قطعاً آن را در اینجا پیدا خواهید کرد ، به زیبایی بسته بندی شده و برای رایحه ای تابستانی با پیچ و تاب ارائه شده است. 40 پوند است اینجا، غیر وابسته اینجا.

READ  ژنریک در مقابل داروهای نام تجاری: چگونه ژنریک تأیید می شود

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد. ممکن است از لینک های وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.