قبل از انجام لیزر جوانسازی پوست ، پوست خود را آرام نگه دارید و آن را ادامه دهید

  • 21 مهر 1400
  • web
  • Comment: 0


آیا آماده انجام لیزر درمانی جوانسازی پوست مانند Sciton Moxi یا BBL Hero هستید؟ تا بتوانید از درمان خود بیشترین بهره را ببرید و درمان خود را به حداکثر برسانید جوانسازی لیزری در نتیجه ، تنها چند نکته سریع برای آماده سازی مراقبت از پوست وجود دارد که باید در هفته های منتهی به ملاقات شما رعایت شود.

1. از برنزه کردن قبل از لیزر خودداری کنید

پوست شما نباید در حین درمان با لیزر پوست شما برنزه شود ، بنابراین مطمئن شوید که از چندین نوع برنزه کردن – از جمله برنزه کردن در فضای باز و داخل خانه و همچنین محصولات برنزه کننده بدون آفتاب – تا چند هفته قبل از قرار ملاقات خودداری کنید.

پوست برنزه می تواند خطر ابتلا به آن را افزایش دهد هیپرپیگمانتاسیون پس از درمان با لیزر و می تواند نتایج نهایی شما را مختل کند. علاوه بر این ، برنزه کردن فقط مشکلات پوستی مشابه لیزر را تشدید می کند ، از جمله چین و چروک ، لکه های تیره و رنگ و بافت ناهموار پوست.

بعد از لیزر درمانی پوست، شما باید همچنان در معرض آفتاب نباشید و در مورد استفاده از کرم های ضد آفتاب کوشا باشید تا بهبود پوست را افزایش داده و نتایج خود را به حداکثر برسانید. در دراز مدت ، اجتناب از برنزه کردن در محیط داخلی و خارجی به شما کمک می کند تا پوست شما جوان ، روشن و سالم به نظر برسد.

2. ابتدا سایر درمان های مراقبت از پوست را برنامه ریزی نکنید

علاوه بر اجتناب از برنزه کردن ، باید از گرفتن سایر برنزه ها نیز خودداری کنید درمان های آبگرم med مانند لایه برداری شیمیایی یا درم ابریژن چند هفته قبل از لیزر درمانی. این درمان ها می توانند آسیب موقت به پوست شما وارد کنند که روند طبیعی بهبود را تحریک می کند. با این حال ، این آسیب موقتی می تواند بر نتایج درمان لیزر شما تأثیر منفی بگذارد.

منتظر بمانید تا پوست شما به طور کامل از درمان های قبلی پوست بهبود یابد ، سپس با جوانسازی لیزری به جلو حرکت کنید.

3. از محصولات رتینول به مدت 3 تا 5 روز استفاده نکنید

به طور مشابه ، محصولات رتینوئید باعث پوسته پوسته شدن و خشکی پوست می شود ، بنابراین ارائه دهنده لیزر درمانی به شما توصیه می کند که چند روز قبل از قرار ملاقات با لیزر از استفاده از این نوع محصولات صرف نظر کنید. با او مشورت کنید تا ببینید آیا محصولات یا اجزای دیگری وجود دارد که باید در روزهای منتهی به لیزر درمانی آنها را قطع کنید.

چند روز پس از درمان با لیزر ، محصولات رتینوئیدی را کنار بگذارید و در مورد مراحل خاص مراقبت های بعد از پوست با پزشک خود مشورت کنید. هنگامی که مجدداً از رتینوئیدها استفاده می کنید ، آنها را به تدریج دوباره به پوست خود معرفی کنید تا از پوسته پوسته شدن و خشکی ناخواسته جلوگیری کنید.

مراقبت از پوست بعد از لیزر درمانی

در حالی که بسیاری از درمان های لیزری ، از جمله Moxi و BBL ، نیازی به توقف زیاد ندارند ، مراقبت بیشتر از پوست شما به روند بهبود کمک می کند و به شما در دستیابی به نتایج مطلوب کمک می کند. متخصص لیزر شما باید دستورالعمل های دقیق مراقبت های ویژه بعد از درمان لیزری را که دریافت کرده اید به شما ارائه دهد ، اگرچه اینها چند نکته کلی است که باید در نظر داشته باشید:

  • اگر در طول روز باید در خارج از منزل یا نزدیک پنجره باشید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.
  • با استفاده از پاک کننده ملایم پوست خود را تمیز نگه دارید. توصیه های پاک کننده را از ارائه دهنده خود بخواهید.
  • سر خود را بالا نگه دارید تا تورم صورت کاهش یابد.
  • از کمپرس سرد برای کاهش قرمزی ، تورم و حساسیت استفاده کنید.

خلاصه

قبل از انجام لیزرهای جوانسازی پوست ، پوست خود را آرام نگه دارید و آن را ادامه دهید

نام مقاله

قبل از انجام لیزر جوانسازی پوست ، پوست خود را آرام نگه دارید و آن را ادامه دهید

شرح

نمی دانید چگونه می توانید پوست خود را برای جوانسازی با لیزر آماده کنید؟ متخصصان درمان در MSpa در Concord سه نکته مهم در زمینه آماده سازی لیزر را به اشتراک می گذارند.

نویسنده

دکتر ماریوتی

نام ناشر

BeautySmoothie

آرم ناشر