ماسک ورقه ای Shiseido Vital Perfection Radiance

[ad_1]

[unpaid/sample/affiliate/ad] من واقعاً غالباً احساس نمی کنم که ماسک ملحفه ای را باز می کنم – من واقعاً آنها را خیلی دوست ندارم ، به دلیل تمیز بودن سرما که صورتم را فرا می گیرد … آنها لرزم می دهند. با این حال ، ماسک های ملحفه ای و ماسک های ملحفه ای وجود دارد و این تقریباً یکی از مواردی نیست که من بخواهم رطوبت سرد را برای آن تحمل کنم. من آب روی صورتم را دوست ندارم ، بنابراین احساسات من در آن گره خورده است ، اما به همین مناسبت ، نتایج بسیار احساسی است که ممکن است به طور کلی در مورد این روش مراقبت از پوست داشته باشم.

ماسک ورقه ای Shiseido Vital Perfection Radiance

این جعبه حاوی 12 ماسک است – شش مورد برای صورت و شش عدد برای چانه و گردن. باید بگویم که من خط را به چانه و گردن رساندم – من فقط نمی توانستم .. اما اکنون که از نسخه صورت استفاده کردم ، این کار را می کنم. عنصر “بلند کردن” برای من یک قرعه کشی نیست اما عنصر روشن کننده مطمئناً اینگونه است. مواد اصلی شامل اسکوالان و ترهالوز است و در نزدیکی بالای INCI وجود دارد اما چندین عصاره مانند اسطوخودوس ، کاملیا ، نسترن و غیره وجود دارد. من نمی دانم کاملاً کدام ماده یا ترکیبی جادوگر است اما چیزی وجود دارد. Shiseido از فرمول روشن کننده 4MSK خود استفاده می کند اما سخت است که بفهمید این چیست. من کمی با Shiseido نفرت دارم چون فکر می کنم آنها بیش از حد روی نکات منفی پوست در اواسط زندگی تمرکز دارند اما از طرف دیگر محصولات فوق العاده خوبی هستند.

READ  مدیرعامل Pfizer به عموم: فقط به ما در تقویت کننده Covid اعتماد کنید
ماسک ورقه ای Shiseido Vital Perfection Radiance

بنابراین ، از حدود 15 دقیقه پوشیدن ماسک ورق صورت (که در نهایت گرم می شود) ، آن را برداشتم و سرم باقیمانده را در پوست ماساژ دادم. چهره من بلافاصله واضح تر و سرزنده تر به نظر می رسید اما از دیدن تأثیر این اثر تا روز بعد متعجب شدم. پوست من هنوز خیلی نرم است – از 15 دقیقه! احساس می کنم تحت تأثیر قرار گرفته ام. صادقانه نمی توانم بگویم که من لیفتینگ دیدم اما درخواست سرم زیاد است. طبق آمار Shiseido ، 80٪ از شرکت کنندگان در آزمایش خود آن را مشاهده کرده اند. 89٪ صافی را تجربه کردند و 93٪ روشنایی را دیدند و من با هر دو یافته موافقم. شاید اگر من بر اساس نتایج به رختخواب نرفته بودم چیز ملموس تری وجود داشت – من نمی دانم. با این حال ، من این را در ضربان قلب برای “موقعیت خاص” عجیب و غریب توصیه می کنم. من صافی ، صافی و لطافت آن را دوست داشتم. البته بسیار گران است ، اما کار می کند ، به همین سادگی. Radiance Serum بیش از بسته های ماسک دیگری وسوسه شده ام – امیدوارم بدون شفافیت همین نتیجه باشد. Shiseido یک مارک ژاپنی است که ماسک های ورقه ای در فرهنگ زیبایی به گونه ای ساخته شده اند که در اینجا نیستند ، اما اگر دوست دارید و هزینه ای هم برای آن ندارید ، بر این اساس توصیه می کنم. آنها 60 پوند هستند (من گفتم!) اینجا، غیر وابسته اینجا. بطری سرمی که ماسک ها در آن خیس می شوند 109 پوند است اینجا.

READ  KHN "چه سلامتی؟": آینده سلامت عمومی

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد. ممکن است از لینک های وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.