ماوالا پاستل فیستا | وبلاگ نویس زیبایی انگلیس


[unpaid/sample] من همیشه از دیدن نورهای بهاری جدید خوشحالم ، بنابراین مجموعه جدید Mavala Pastel Fiesta تمام جعبه های رنگین کمان را انتخاب می کند.

مهمانی پاستل ماوالا

من معمولاً ناخن های پاستلی را جذب نمی کنم – درست کردن آنها کاملاً دشوار است – نکته معمول من پوشیدن زیرپوش سفید است تا رنگ ها را شدیدتر کند. این مجموعه به دلیل مکانهای دیدنی و زیبا در جهان نامگذاری شده است – باید اعتراف کنم که مجبور شدم Google Gotland را که به نظر می رسد یک جزیره بزرگ سوئدی است ، گوگل کنم. و بسیار زیباست. من می خواستم Biarritz را به عنوان یکی از مکانهای مورد علاقه خود بهترین دوست داشته باشم اما از همه سایه ها بسیار صاف ، خاکستری کم رنگ هیجان انگیز است.

مهمانی پاستل ماوالا

همانطور که معلوم شد ، Gotland مورد علاقه من است ، که یک رنگ آبی پاستلی است و به آن یک رنگ یاس بنفش نشان می دهد تا یک سایه آبی معمول کودک نباشد. در واقع ، این الان روی ناخن های من است و از قبل در Zoom مورد تحسین قرار گرفته است! Rimini جالب است – رنگین کمانی است بنابراین به سایه بنفش تبدیل می شود و یک براق آبی ملایم به آن می زند.

مهمانی پاستل ماوالا

در این بخش ، Taormina (سیسیل) ، بیاریتس ، Rimini ، Hamptons ، برایتون و Gotland قرار دارند.

مهمانی پاستل ماوالا

هر کدام 4.68 پوند هستند اینجا.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه خلاف گفته شده باشد. ممکن است از لینک های وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.