مبارزه با عنوان دستیاران پزشک در برابر پزشکان


لزلی کلایتون پس از 23 سال به عنوان دستیار پزشک، یکی از جنبه های حرفه خود را در رتبه بندی قرار می دهد: عنوان آن. به طور خاص، کلمه “دستیار”.

بیماران پرسیده اند که آیا او به دانشکده پزشکی می رود یا در وسط آن. این اصطلاح حتی خانواده‌اش را هم سردرگم کرد، او گفت: سال‌ها طول کشید تا والدینش بفهمند که او کاری بیش از فشار خون و انجام کارهای اولیه مشابه انجام می‌دهد.

کلایتون، که در کلینیکی در گلدن ولی، مینه‌سوتا کار می‌کند، گفت: «فرضی وجود دارد که باید نوعی نظارت مستقیم و عملی برای انجام کارمان وجود داشته باشد، و این برای دهه‌ها دقیق نبوده است». ما کمک نمی کنیم. ما به عنوان بخشی از یک تیم مراقبت می‌کنیم.»

دستیاران پزشک به دنبال احترام بیشتر برای حرفه خود، تلاش می کنند نام خود را به عنوان “همیاران پزشک” تغییر دهند. گروه ملی آنها در ماه مه رسماً «دستیار» را با «همکار» به نام خود جایگزین کرد و به آکادمی پزشکان آمریکایی تبدیل شد. این گروه از قانونگذاران ایالتی و نهادهای نظارتی می خواهد که تغییر نام را به طور قانونی در قوانین و مقررات ثبت کنند. این انجمن تخمین می زند که کل هزینه بازنگری عنوان این حرفه به 22 میلیون دلار برسد.

نامگذاری مجدد نام PA فشار خون پزشکان را افزایش داده است. آنها شکایت دارند که برخی از بیماران به اشتباه تصور می‌کنند که «همکار پزشک» یک پزشک جوان است، همان‌طور که وکیلی که هنوز شریک نشده است، یک همکار است. رئیس انجمن پزشکی آمریکا هشدار داد این تغییر بدون شک بیماران را گیج می کند و به وضوح تلاشی برای پیشبرد پیگیری آنها به سمت عمل مستقل است. انجمن استئوپاتی آمریکا، گروه دیگری که نماینده پزشکان است، متهم پزشکان و سایر پزشکان غیرپزشک به دلیل تلاش برای “معروف کردن اعتبار خود از طریق سوء استفاده از عنوان”.

کلایتون می‌گوید: «فرضی وجود دارد که باید نوعی نظارت مستقیم و عملی برای انجام کارمان وجود داشته باشد، و این برای دهه‌ها دقیق نبوده است».(لیام جیمز دویل برای KHN)

در پزشکی، تغییرات به ظاهر بی‌ضرر عنوان توسط جنگ‌های بی‌پایان چمن بین سطوح مختلف تمرین‌کنندگان که با حسادت از امتیازات حرفه‌ای خود و نوع مراقبتی که مجاز به انجام آن هستند محافظت می‌کنند، شعله‌ور می‌شود. همین امسال، کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی فهرست 280 اسکناس در ادارات دولتی برای اصلاح قوانین به اصطلاح حوزه عمل که مرزهای عملی پرستاران، دستیاران پزشک، داروسازان، پیراپزشکان، بهداشت دهان و دندان، اپتومتریست ها و مشاوران اعتیاد را تعیین می کند، معرفی شده است.

قانونگذاران اجازه دهید متخصصان بهداشت دندان کارولینای شمالی داروهای بی حس کننده موضعی را تجویز می کنند. مجاز است اپتومتریست های وایومینگ – که بر خلاف چشم پزشکان، در دانشکده پزشکی شرکت نمی کنند – برای استفاده از لیزر و انجام جراحی در شرایط خاص. و مجاز است آرکانزاس به پرستاران مجوز داد تا به طور مستقل تمرین کنند. لابی پزشکان به شدت مبارزه می کند این نوع پیشنهادها در مجالس ایالتی، که سایر رشته‌ها را متهم می‌کند که تلاش می‌کنند به طور فزاینده‌ای به چیزهایی که پزشکان ادعا می‌کنند فقط آنها صلاحیت انجام آن را دارند، گوشزد کنند.

READ  دستورالعمل های جدید CDC در مورد خطر ابتلا به کووید و پنهان کردن احساسات مختلط

دستیاران پزشک، همانطور که هنوز از نظر قانونی نامیده می شوند، از سال 1967، زمانی که دانشکده پزشکی دانشگاه دوک چهار پزشک سابق نیروی دریایی را به عنوان اولین کلاس PA کشور فارغ التحصیل کرد، به طور پیوسته استقلال بیشتری دریافت کردند. امروز می توانند بسیاری از وظایف معمول را انجام دهند. پزشکان، مانند معاینه بیماران، تجویز اکثر انواع داروها و دستور آزمایشات. در اکثر ایالت ها، همه اینها معمولاً بدون نیاز به علامت پزشک یا حضور پزشک در همان اتاق یا حتی در همان ساختمان اتفاق می افتد. حرفه است فشار دادن برای بیشتر: می خواهد دستورات ایالتی را لغو کند که PA ها باید به طور رسمی توسط پزشکان نظارت شوند یا با یک پزشک توافق نامه کتبی داشته باشند که نقش PA را مشخص کند.

به طور کلی، مدرک کارشناسی ارشد PA 27 ماه طول می کشد و شامل حدود 2000 ساعت کار بالینی است. در مقایسه، پزشکان خانواده معمولاً چهار سال در دانشکده پزشکی شرکت می‌کنند و سپس دوره‌های رزیدنتی سه ساله را انجام می‌دهند که در طی آن حدود 10000 ساعت کار می‌کنند. (متخصصان زمان بیشتری را در اقامتگاه ها می گذرانند.) تقریبا 150000 PA ها در سال 2020 در ایالات متحده مشغول به کار بودند، میانگین دستمزد سالانه آنها در آن سال بود 115,390 دلار، کمی بالاتر از میانگین دستمزد 111,680 دلاری برای پزشکان پرستار، که مشاغلی مشابه PA انجام می دهند. متوسط ​​دستمزد سالانه برای یک پزشک خانواده بود. 207380 دلار.

PA در از دست دادن صبر با عناوین خود تنها نیستند. در آگوست، انجمن پرستاران بیهوشی آمریکا نام خود را به انجمن بیهوشی پرستاران آمریکا تغییر داد – سومین نام این انجمن از زمان تاسیس آن در سال 1931. رئیس جمهور دینا ولوچی گفت که اصطلاح “بیهوش کننده” عموم را گیج می کند و تلفظ آن سخت است، حتی زمانی که او کمک می کند. مردم هر هجا را صدا می کنند. (در ایالات متحده Uh-NES-thuh-tist است و نشان دهنده یک پرستار ثبت نام شده است که معمولاً دارای مدرک لیسانس پرستاری است، که پس از آن چندین سال آموزش و آموزش در زمینه بیهوشی دریافت کرده است.)

ولوچی گفت: نام جدید انجمن موجه است زیرا “ما در حال انجام سهم شیر از تمام داروهای بیهوشی در این کشور هستیم.” من قطعاً سعی نمی کنم بگویم که یک پزشک هستم. من به وضوح از “پرستار” در مقابل آن استفاده می کنم.” گروه‌های پزشکان این تغییر را محکوم کرده‌اند، اگرچه عنوان قانونی این حرفه همچنان به‌عنوان پرستار بیهوش ثبت‌شده یا CRNA شناخته می‌شود.

به همین ترتیب، PA ها می گویند که هیچ انگیزه پنهانی در تغییر نام آنها وجود ندارد. جنیفر اوروزکو، رئیس انجمن PA و مدیر مرکز پزشکی دانشگاه راش در شیکاگو، گفت: «تغییر عنوان در واقع فقط برای رفع این تصور غلط است که ما فقط به آن کمک می‌کنیم. “این کاری که ما انجام می دهیم را تغییر نخواهد داد.”

آنها می گویند “دستیار” نه تنها بیماران، بلکه قانونگذاران ایالتی و کسانی را که متخصصان پزشکی را استخدام می کنند نیز گیج می کند. زمانی که کلایتون اخیراً در برابر قانونگذاران مینه سوتا در مورد یک لایحه دامنه عمل شهادت داد، قانونگذاران «نمی‌توانستند به مفهوم «دستیاری که ناظر مستقیم ندارد» فکر کنند. پیامی که او گفت که به او دادند: “شما واقعاً باید کاری در مورد عنوان خود انجام دهید.”

مشاوران انجمن PA بیش از 100 جایگزین ایجاد کردند، از جمله “پزشک مراقبت های پزشکی” و “پراکسیسین” که به طور گسترده مورد تمسخر قرار می گیرد. “همیار پزشک” به لطف چندین مزیت برنده شد. این به PA اجازه می داد تا همچنان خود را با حروف اول یکسان معرفی کنند، و به عنوان جایگزینی در طول تاریخ این حرفه مورد معاشقه قرار گرفته بود تا متمایزترین PA ها از کسانی که آموزش کمتری داشتند، تشخیص دهند. این انجمن حتی به مدت دو سال در دهه 1970 به طور خلاصه از “associate” به نام خود استفاده کرد و دانشکده پزشکی ییل از سال 1971 مدرک کاردانی پزشک را ارائه کرد.

اما تغییر نام به تنهایی دیگر معایب پیش روی PA را برطرف نمی کند. در برخی از ایالت ها، پزشکان موظف هستند که به طور منظم با پزشکان PA ملاقات کنند، اگر آنها در مکان دیگری کار می کنند، به طور دوره ای شخصاً آنها را ملاقات کنند و نمونه نمودارهای بیمار را به طور مکرر بررسی کنند. ایالت ها عموماً نظارت کمتری را برای پرستاران اجباری می کنند که باعث جذابیت بیشتر آنها برای برخی از کارفرمایان می شود.

آوریل استودر، معاون مدیر برنامه دستیار پزشک دوک، گفت: «ما از همکاران PA خود شنیده‌ایم که آنها برای شغل توسط پزشکان پرستار از دست می‌روند.

بسیاری از پزشکان نگرانی هایی را در مورد ایمنی بیمار مطرح می کنند، اگر PA ها از نظارت آنها بیش از حد دور شوند. دکتر کولن آرنولد، یک متخصص زنان در نیوینگتون، نیوهمپشایر، حرفه پزشکی خود را به عنوان یک PA آغاز کرد و با نظارت کمی تمرین می کرد. در نگاهی به گذشته، او گفت: “من شدت چیزی را که می دیدم تشخیص ندادم و این ترسناک است.”

دکتر کوین کلاور، مدیر عامل انجمن استئوپاتیک، گفت که تشخیص نادرست توسط یک PA انفرادی بیشتر از زمانی است که یک پزشک درگیر است. او گفت: “اگر به جیفی لوب بروید و بخواهید روغن و چرخش لاستیک را عوض کنید، این کاری است که آنها انجام خواهند داد.” “پزشکی اینطور نیست.”

Orozco، رئیس انجمن تشکیلات خودگردان، گفت که چنین نگرانی هایی بیش از حد است. او گفت: “آنها همیشه با پزشکان همکاری خواهند کرد و واقعاً می خواهند در آن محیط مبتنی بر تیم به کار ادامه دهند.” او افزود که پزشکان باید از PA برای کمک به پر کردن کمبود پزشک در مراقبت های اولیه، سلامت رفتاری و پزشکی از راه دور استقبال کنند و پزشکان را آزاد کنند تا روی موارد پیچیده تمرکز کنند.

او گفت: «می‌توانم از مکانیک موتور جت بخواهم لاستیک‌های ماشینم را عوض کند، اما آیا هر بار به آن نیاز دارم؟»

این داستان توسط KHN (خبر سلامت قیصر)، اتاق خبر ملی که روزنامه نگاری عمیقی در مورد مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی، KHN یکی از سه برنامه عملیاتی اصلی در است KFF (بنیاد خانواده قیصر). KFF یک سازمان غیرانتفاعی وقفی است که اطلاعات مربوط به مسائل بهداشتی را به ملت ارائه می دهد.