مجموعه قدرت گل Chantecaille | وبلاگ نویس زیبایی انگلیس


[unpaid/sample/affiliate/ad] خوب ، این مجموعه ای است که من مشتاقانه منتظر دیدن بیشترین قطرات جدید تابستان بوده ام ، بنابراین برای یک عکس سنگین آماده باشید. من فکر می کنم مجموعه Flower Power مدیون الهام بخش الهام گرفته از Takashi Murakami است – آن نقاط فراوان ، شاد و مبهم از نئون به شکل گل سه بعدی ، کارهای هنری کوچکی هستند. همچنین اگر می توانید وزنه های کاغذی را با گل در پایین ، با منحنی شیشه و عمق محل قرارگیری ، به نوعی شیشه مورانو یادآوری کنید. به هر صورت من همه اینها را دارم – من آن را دوست دارم.

مجموعه قدرت گل Chantecaille

ستاره این مجموعه Blur Powder است که یک تاری تاری با پودر بدون وزن ایجاد می کند اما تقریباً کاملاً فروخته شده است – من موفق به پیدا کردن برخی از آنها در Space NK در Medium / Deep شدم که نشان داده شده است و همچنین Light / Medium. Medium Deep برای پوست های آفتاب بوسیده و یا رنگ های عمیق تر مناسب است ، اگرچه به دلیل اینکه بافت بسیار ظریف است و رنگ آن بسیار سبک است ، به نظر من غیر از سطح بسیار نرم آن در سراسر صفحه قابل اجرا است.

مجموعه قدرت گل Chantecaille

همانطور که انتظار دارید ، آن دارای برچسب قیمت برتر – 79 پوند است – اما واضح است که مانند کیک داغ به فروش می رسد. من در حال پیوند به SpaceNK هستم اینجا زیرا در زمان نوشتن آنها 20٪ تخفیف 100 پوندی دارند که به راحتی با این مجموعه انجام می شود.

READ  مجموعه CHANEL Factory 5 | وبلاگ نویس زیبایی انگلیس
مجموعه قدرت گل Chantecaille

این یک رژگونه کوچک شیرین با همان جلوه گل سه بعدی روی بسته بندی است. این در مرجانی خوش رنگ و خوش رنگ است که بلافاصله رنگ چهره را زنده می کند و متناسب با همه تن ها است. 47 پوند است اینجا. یک عنصر مروارید وجود دارد که جلوه ای شفاف برای درخشندگی می دهد.

مجموعه قدرت گل Chantecaille
مجموعه قدرت گل Chantecaille

همچنین یک برس خالی کننده وجود دارد که در یک کیف پارچه ای نئون براق وجود دارد اما من هنوز آن را در هیچ سایتی پیدا نکرده ام – ممکن است سوال از فروشگاه ها باشد.

مجموعه قدرت گل Chantecaille

رژ لبی که به Blur Powder و Blush می پیوندد Capucine نام دارد و زنده ترین سایه نارنجی است. این فرمول بسیار مطبوعی است که براق کننده ای از لب باقی می ماند که وقتی به اندازه این روشن می شوید بسیار تأثیرگذار است. با عصبانیت ، به نظر می رسد که همه جا فروخته شده است – ولی – سایه مشابه Amarylis ، در همان فرمول Lip Chic وجود دارد اینجا (33 پوند) اما در پوشش نارنجی نیست.

مجموعه قدرت گل Chantecaille

غیر وابسته است اینجا

بدیهی است که پالت ها مستقیماً وارد مجموعه نگهداری من می شوند. به یاد نمی آورم که قبلاً چیزی کاملاً شبیه به این دیده باشم و آن را کاملا جذاب – مثبت ، سرگرم کننده و زیبا بدانم.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه خلاف گفته شده باشد. ممکن است از لینکهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.