مجموعه Dior Summer Dune | وبلاگ نویس زیبایی انگلیس


[unpaid/sample/affiliate/ad] به علاوه ، به نظر می رسد ممکن است تعطیلات روی کارت ها باشد. در منهای ، باران می بارد. در حالت ایده آل ، شما باید مجموعه جدید Dior Summer Dune Collection را در یک روز گرم و آفتابی ببینید زیرا از آفتاب و تغییر ماسه ها الهام گرفته شده است ، این موج گرمای عجیب و غریب را که وقتی خارج از کشور هستید اما زمانی که اینجا است بسیار غیر قابل تورم به نظر می رسد ، به تصویر می کشد ، دیلی میل داستان “سرخ کردن تخم مرغ های خود را بر روی سرپوش اتومبیل خود” دوباره به ارمغان می آورد.

مجموعه Dior Summer Dune

تپه های شنی موضوعی است که دیور بارها و بارها به آن باز می گردد و با این حال ، هرگز واقعاً پیر نمی شود زیرا ما همیشه دوست داریم هنگام ظهور تابستان سواحل را یادآوری کنیم.

مجموعه Dior Summer Dune

سایه های پالت Summer Dune 5 Couleurs همگی در گروه غروب آفتاب قرار دارند – ساییده شده و درخشان هستند و باعث می شوند درب و چشم روشن تر به نظر برسند. پوشیدن این نارنجی های خاکی بسیار راحت است و هیچ لحنی به نظر نمی رسد که خوب به نظر برسد اما اگر چشمان آبی دارید از برکت خاصی برخوردار می شوید زیرا سایه هایی هستند که عنبیه شما را تشدید می کنند.

مجموعه Dior Summer Dune

Hasard لحنی آجری دارد ، بنابراین کاملاً قرمز نیست اما Mirage همان نارنجی کاملی است که انگشتان پا منتظر آن هستند. از نگاه اول ، من واقعاً دون را دوست نداشتم اما هرچه بیشتر به نظر می رسم بیشتر دلم می خواهد ترکیبی از رنگ صورتی و قهوه ای کرمی باشد که احساس بسیار زیبایی دارد. من مطمئن نیستم که اینها جدید هستند اما به عنوان بخشی از ظاهر نشان داده می شوند.

READ  کالج ها و دانشگاه ها برای زندگی معمولی دانشگاه در پاییز برنامه ریزی می کنند

مجموعه Dior Summer Dune

Dior Forever Natural Bronze (در اینجا در Warm Bronze اما با 8 سایه موجود) “قطعه کلکسیونر” است زیرا به دلیل خارج شدن کانش بالشتکی در یک رنگ سفید روشن. من نمی دانستم که برنزرهای Dior (که 96 درصد ماده معدنی دارند) با عصاره پنسی وحشی که ضد التهاب است تزریق می شود. این عطر بسیار کمی با رایحه ای ملایم از گل است که باعث لذت بخشیدن به کامپکت می شود. من در مورد پالت های Duty Free که به این وسیله جمع و جور نگاه می کنند تعجب می کردم ، زیرا فرودگاه جایی است که شما در آن اقلامی را پیدا می کنید که فقط در کنار هوا هستند و به طور کلی در خرده فروشی در دسترس نیستند. من وب سایت World Duty Free را بررسی کردم و در حالی که برخی موارد انحصاری وجود دارد ، آنها واقعاً به روز نیستند (پالت کریسمس هنوز در دسترس است) و هیچ چیز تابستانی نیست.

مجموعه Dior Summer Dune

بنابراین ، من فکر می کنم شما در مورد درخشندگی سایه ها در پالت چشم Summer Dune تصور می کنید – آنها رنگ های کاملا ملایمی هستند که احساس درستی دارند زیرا فکر نمی کنم ما هنوز برای نورهای بزرگ آماده نیستیم و می توانید موارد بیشتری اضافه کنید شدت با سرمه قهوه ای یا سیاه. Bronzer 40 پوند ، پالت چشم 50 پوند و لاک ناخن 22 پوند است. می توانید آنها را پیدا کنید اینجا، غیر وابسته اینجا.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد. ممکن است از لینکهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.