محدوده تصفیه لیمو بدن فروشی


[unpaid/sample/affiliate/prioradrelationship] من دیروز در حال آزمایش چندین محصول با مجموعه جدید لیمو Body Shop در بالای لیست بودم. از نظر مفهومی بسیار ساده است – جمع آوری گروهی از روغنهای ضروری روغن لیمو که ضد باکتری هستند ، پاک کننده یا محافظت می کنند – یا هر سه. عطرهای مرکبات باعث دلگرمی طبیعت می شوند – یادداشت های زنجفیلی که باعث می شوند لبخند بزنیم زیرا آنها آشنا و نشاط آور هستند. من با شستشوی بدن و شستشوی بدن در تصویر اصلی شروع می کنم. فکر نمی کنم قبلاً از دو در یک استفاده کرده باشم – به هر حال یادم نیست چنین کاری انجام داده باشم – و همیشه این سوicion ظن را داشته ام که شستشوی بدن و مو روی بدن عالی خواهد بود اما نه خیلی عالی روی موها با این حال ، استفاده از این فرض برآورده شده است – این کاملا پاک کننده و نرم کننده بود و همچنین برخی از یادداشت های لیمویی زرق و برق دار را هنگام شستشو ارائه می داد. فقط بعد از خشک شدن موهایم به عنوان اثری از رایحه باقی مانده است اما به عنوان بخشی از تجربه شستشو – آسمانی!

محدوده تصفیه لیمو بدن فروشی

همانطور که می بینید ، یک مه غبار وجود دارد که در صورت تمایل رایحه لیمو را در موهای شما نگه دارد. این عطر از شیرینی پای مرنگ لیمویی متوقف می شود و در عوض ، فقط با یک بار پاشیدن شکر ، وضوح را صاف می کند بدون اینکه پوست تازه پوست کاملاً از بین برود. عطرهای لیمو اگر درست درمان نشوند می توانند کمی Cif باشند و فکر می کنم فقط کمی شیرین شده است بنابراین بویی از تمیز کردن سرویس بهداشتی به مشام نمی رسد. یک شستشوی صورت (من هنوز این کار را امتحان نکرده ام) و یک لوسیون دست و بدن وجود دارد که همانقدر که انتظار دارید مغذی است اما همچنین توجه داشته باشید که محصولات دوتایی محصولات پیشنهادی اضافی محصولات را کاهش می دهند.

محدوده تصفیه لیمو بدن فروشی

ضد عفونی کننده دست به همان اندازه که می توانید امیدوار باشید تا زمانی که الکل خشک شود ، بسیار شبیه ژن و مقوی است – و حتی در آن صورت ، هنوز هم جایی از گوردون اشاره دارد. جین های دیگر موجود است 🙂 محصولی که بیشترین استفاده را در خانه ما خواهد دید (من شستشوی مو و بدن را برای خودم نگه می دارم و آماده نیستم آن را به اشتراک بگذارم ، مگر اینکه به شدت فشرده شود) شستن دست است – شستن با آن فقط یک لذت است. بیشتر بطری ها قابل بازیافت هستند و همه چیز گیاهی است و قیمت بطری های کوچکتر از 6 پوند شروع می شود اینجا، غیر وابسته اینجا.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه خلاف گفته شده باشد. ممکن است از لینک های وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.