محققان دریافتند که این ناحیه در مغز افراد سایکوپات بزرگتر است

چه چیزی مغز افراد مبتلا به روان‌پریشی را با مغز افرادی که این بیماری را ندارند متفاوت می‌کند؟ تیمی از محققان ناحیه خاصی از مغز را پیدا کردند که در واقع در افراد سایکوپات بزرگتر است.

افراد با روانی ویژگی ها معمولا دارای شخصیت هایی هستند که با جذابیت سطحی، تکانشگری، عدم حساسیت به عواقب و عدم همدلی و حساسیت عاطفی مشخص می شوند. دانشگاه فناوری نانیانگ، سنگاپور (NTU سنگاپور) اغلب به عنوان افرادی توصیف می‌شوند که شخصیت‌شان نسبتاً خود محور و ضد اجتماعی است. اشاره شد در یک خبر

برای یک مطالعه جدید، منتشر شده در مجله تحقیقات روانپزشکی، محققان از اسکن‌های تصویربرداری تشدید مغناطیسی (MRI) برای مشاهده دقیق‌تر مغز 120 بزرگسال در ایالات متحده استفاده کردند. در مردم

همانطور که محققان توضیح دادند، مطالعات قبلی “به طور متناقض” “افزایش حجم” را در جسم مخطط بزرگسالان مبتلا به روان‌پریشی گزارش کرده‌اند. NTU سنگاپور اشاره کرد که جسم مخطط بخشی از مغز است که بر بخشی از شناخت تأثیر می گذارد. این شامل «برنامه ریزی حرکتی و عملی، تصمیم گیری، انگیزه، تقویت و ادراک پاداش» است. محققان این فرضیه را در کار خود آزمایش کردند.

NTU سنگاپور خاطرنشان کرد: در واقع، آنها دریافتند که جسم مخطط افراد روان‌پریشی حدود 10 درصد بزرگ‌تر از افرادی است که فاقد ویژگی‌های روان‌پریشی هستند یا دارای ویژگی‌های پایینی هستند. این “برای همه مناطق مخطط” مشاهده شد. محققان همچنین به بررسی جسم مخطط در زنان پرداختند، زیرا قبلاً مشاهده نشده بود. آنها دریافتند که درست مانند مردان، روان‌پریشی نیز با جسم مخطط بزرگ‌تر در زنان مرتبط است.

READ  برای استخراج دوزهای بیشتر در هر ویال ، واکسیناتورها برای آرامش بخشیدن به مشاوره های مربوط به واکسن ، FDA را تحت فشار قرار می دهند

«تحریک طلبی و تکانشگری محققان نوشتند: “نتایج با این تصور که ناهنجاری های جسم مخطط در افراد مبتلا به روان پریشی تا حدی منعکس کننده افزایش احساس طلبی و تکانشگری است، مطابقت دارد و از فرضیه غیرطبیعی بودن حمایت می کند.” پردازش پاداش در روان‌پریشی».

به عبارت دیگر، هر چه جسم مخطط بزرگتر باشد، نیاز به تحریک بیشتر است.

NTU سنگاپور خاطرنشان کرد: برای روشن بودن، همه افرادی که دارای ویژگی های روانی هستند در نهایت قانون را زیر پا نمی گذارند، و همه مجرمان روان پریشی ندارند، اما یک همبستگی “مشخص” وجود دارد. و کار محققان نه تنها درک را بهبود می بخشد، بلکه ممکن است حتی به “اطلاع رسانی سیاست ها و گزینه های درمانی” کمک کند.

به عنوان مثال، از آنجایی که جسم مخطط معمولاً با بالا رفتن سن فرد کوچک‌تر می‌شود، این یافته نشان می‌دهد که روان‌پریشی می‌تواند با رشد مغز مرتبط باشد.

پروفسور اولیویا چوی از NUT سنگاپور، یکی از نویسندگان این مطالعه، در بیانیه خبری دانشگاه گفت: “نتایج مطالعه ما به ارتقای دانش ما در مورد آنچه که زمینه ساز رفتارهای ضد اجتماعی مانند روانپریشی است کمک می کند.”

پروفسور آدریان راین از دانشگاه پنسیلوانیا، یکی از نویسندگان این مطالعه، افزود: «ما همیشه می‌دانستیم که بیماران روانی برای به دست آوردن پاداش، از جمله فعالیت‌های مجرمانه که شامل دارایی، رابطه جنسی و مواد مخدر می‌شود، نهایت تلاش را می‌کنند. ما اکنون در حال کشف یک زیربنای عصبی زیستی این رفتار تکانشی و محرک به شکل بزرگ شدن به جسم مخطط، یک ناحیه کلیدی مغز درگیر در پاداش هستیم.»

READ  "تشخیص آمریکایی" قسمت 1: در ملت ناواهو، علل ریشه ای مبارزه با کووید را پیچیده کرد