مراقبت از پوست Tea & Tonic (با تخفیف ویژه)


[unpaid/sample] من فکر می کنم کاملاً واضح است که همه روغن های زیبایی برابر نیستند ، گرچه می دانم که من احتمالاً بیشتر از بیشتر تلاش کرده ام. امروزه اکثر روغن ها با چهره احساس راحتی می کنند – شاید کمی سنگین یا کمی سبک یا حتی کمی بدون توصیف ، اما تعداد کمی از آنها ضربه فوری مناسب پوست دارند که صورت شما فقط می گوید ، بله و متشکرم! من در حال حاضر از یک روغن صورت برای بازبینی استفاده می کنم که آن یکپارچگی فوری را ندارد و این باعث نگرانی من می شود که بدون دلیل خوبی پوست خود را هول می دهم. یک روغن خوب هنگام ماساژ فقط باید بلغزد و نرم شود – باید باعث شود پوست شما از داشتن آن در آنجا احساس خوشبختی کند و سپس بتواند وجود آن را فراموش کند.

مراقبت از پوست چای و مقوی

چیزی که Tea & Tonic را با مراقبت از پوست شما متفاوت می کند این است که این فرمول ها در اطراف آداپتوژن ها ساخته می شوند – به ویژه گیاهان آداپتوژن. آداپتوژن چیست؟ به طور خلاصه ، یک گیاه یا گیاهی که می تواند به تعادل پاسخ استرس پوست کمک کند (یا در مورد آداپتوژن های خوراکی ، تعادل پاسخ استرس بدن را متعادل می کند). فکر کردن در مورد استرس پوستی – اغلب هیچ کاتالیزوری وجود ندارد که چهره شما را به سقوط آزاد برساند ، اما بیشتر در مواردی مانند خوب نخوابیدن ، سوختن روغن نیمه شب یا استرس روزانه ایجاد می شود. تصور می شود که استفاده از آداپتوژنها در مراقبت از پوست به پوست کمک می کند تا در برابر متجاوزان مقاومت بیشتری نشان دهد و بنابراین از سلامت و زیبایی بیشتری برخوردار است. آداپتوژن های شناخته شده آشواگاندا و ماکا هستند که اگر به عنوان مراقبت از پوست نباشید ، به صورت مکمل رشد می کنند.

READ  برخی از زندانیان زندان های شهرستان واکسیناسیون را بلیط زندگی بهتر - در قلم ایالتی می دانند
مراقبت از پوست چای و مقوی

من عمدتاً روی آزمایش روغن بدن High Spirits و مومیایی تمیز The Meadow’s Secret تمرکز کرده ام. دومی به راحتی یکی از دوست داشتنی ترین و مرطوب کننده های تمیزکننده ای است که من تاکنون استفاده کرده ام و همانطور که از اسم آن پیداست ، از روغن های گل و بذر علفزار استفاده می کند که با گیاهان آداپتوژن تقویت شده اند. این در دسته های کوچک (در انگلستان) ساخته شده است. بالای لیست مواد تشکیل دهنده روغن Abyssinian Oil است ، که مسئول احساس مخلوط روی پوست است ، اما این لیست یکی از روغنهای مجلل یا عصاره های دیگر و همچنین موم با مسئولیت پذیری است (شما می توانید یک گزینه وگان بخواهید). اگر یک مومیایی کننده تمیز کننده دوست دارید ، این احساس می شود با یک پنهان 28 پوندی به ویژه اگر کمی هزینه طولانی می کند.

مراقبت از پوست چای و مقوی

High Body Spirits Oil حاوی ویتامین های C & E ، اسیدهای چرب امگا ، فیتواسترول ها و آنتی اکسیدان ها است و در این نسخه بعد از احیای ورزش فوق العاده است. من آخر هفته یوگا زیادی انجام دادم بنابراین ضرب و شتم منتول و رایحه های گیاهی پس از حمام گرم بسیار مورد استقبال قرار گرفت – احساس کردم پس از کشیدن هفته آینده به همان روشی که لیاقتم را داشتم به همان روشی که فکر می کنم دونده های ماراتن احساس می کنند ، پیدا کردم وقتی آنها با ماسه مایع می مالند … بوی موفقیت می رسد! High Spirits همچنین احساس سازگاری فوق العاده ای با پوست دارد – چربی زدن چربی ندارد ، اگر بدانید که پوست شما احساس مثبت شدن می کند. روغن های بدن 38 پوند است.

READ  روزنامه نگاران لایحه امداد Covid را تحلیل می کنند

مراقبت از پوست چای و مقوی

در آخر ، قسمت چای Tea & Tonic. من بسیار تازه کار هستم که به غیر از لیوان تتلی و دم کرده نعناع تازه گاه به گاه به هر چیز دیگری تبدیل شده ام اما با ذهن تازه باز شده چای سلامتی زردچوبه Tonic Ginger (18 پوند) را امتحان کرده ام که برای زمانی که احساس درد می کنید یا کمی احساس خوبی دارید فرار کردن نکته ای که در مورد چای های سلامتی وجود دارد این است که آنها معمولاً شیرینی خاصی برای آنها ندارند بنابراین می تواند کمی چالش پالت باشد. من می ترسم در این نوع چای ها به مواد شیرین کننده نیاز داشته باشم (اگر به عقیده شیرین کننده ها یا شکر خنک شوید می توانید عسل اضافه کنید) اگرچه من از زنجبیل موجود در این ترکیب زردچوبه ، زنجبیل و لیموترش لذت می بردم. این چای همچنین حاوی adaptogens (از جمله توت های ashwagandha و shisandra است – در واقع بیشتر محصولات Tea & Tonic حاوی حداکثر 8 adaptogens مختلف است) اما صادقانه بگویم ، من ترجیح می دهم یک مکمل داشته باشم :-). مسئله این است که توضیح توجیهی سازگاری در یک پست ساده وبلاگ آسان نیست – آنها به سیستم ایمنی و غده فوق کلیوی ما پیوند دارند – و از نظر عملکردی پیچیده هستند. اینکه این مارک توسط یک ورزشکار نخبه و زیست شناس (هلن هال) ، یک گیاه شناس پزشکی ، معطر درمانی و انسان شناس (جین والورک) و مربی صورت و بدن (استفانی الیور) برای شما به ارمغان آورده شده است ، به این معنی است که شما می توانید پیچیدگی های اطراف را با دانستن خود برش دهید. دوباره در دستان امن است.

READ  دموکرات ها می توانند سیاست های ترامپ را سریعتر لغو کنند ، اما اینطور نیستند. چرا؟
مراقبت از پوست چای و مقوی

Tea & Tonic یک مارک تجاری لوکس است که از بیرون و داخل به سلامتی می پردازد و با این وجود قیمت آن برای نزدیک شدن قابل دسترسی است. بسته بندی ممتاز است (و من مطمئن هستم که قابلیت پر شدن دارد) ، فرمول های معتبر و سخاوتمندانه ای هستند و مفهوم آن سالم است. اگر صدای هر یک از این موارد را دوست دارید (من وقتی روغن مورد استفاده خود را به پایان رساندم روغن صورت را جداگانه بررسی می کنم) می توانید از BBB25 در چک چک با تخفیف 25٪ تا پایان ماه مه 2021 استفاده کنید. از آنجا که محصولات به صورت دسته های کوچک ساخته می شوند ، ممکن است مجبور باشید برای برخی لیست صبر کنید. سر اینجا.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد. ممکن است از لینکهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.