مرور صورت صورت Charlotte Tilbury Super Radiance Resurfacing


[unpaid/sample/affiliate/ad] من در بررسی صورت Charlotte Tilbury Super Radiance Resurfacing Facial به کندی عمل کرده ام ، زیرا دیگر محصولات مراقبت از پوست را آزمایش کرده ام و نمی خواستم بیش از حد از لایه برداری استفاده کنم و نتایج را کج کنم. اما ، همانطور که روی قلع وعده داده شده است ، این واقعاً لطیف مانند ابریشم است و پوست بلافاصله روشن تر به نظر می رسد.

صورت شارلوت تیلبری Super Radiance Resurfacing Face

جالب است که CT همان مسیر Drunk Elephant را شامل می شود که شامل یک محصول اندازه کوچک است که مورد اصلی را تعارف می کند. مثل همیشه ، یک میلیون و یک نفر ادعا می کند – در واقع بسته بندی آنقدر شلوغ است که مانند یک بیانیه مطبوعاتی روی یک جعبه است.

صورت شارلوت تیلبری Super Radiance Resurfacing

این فرمول واقعا عالی و متعادل است تا نتیجه خوبی به شما بدهد – من به شما احتیاط می کنم که در ابتدا 20 دقیقه کامل را انجام ندهید … با پنج یا شش دقیقه شروع کنید و اگر می خواهید کار را ادامه دهید گلیکولیک ، سالیسیلیک ، اسید بیو آگاو و ماده اصلی Exfolactive وجود دارد که از گلابی خاردار تهیه می شود. بنابراین شما می خواهید لایه برداری آنزیمی خوبی انجام دهید.

صورت شارلوت تیلبری Super Radiance Resurfacing

به طور شگفت انگیزی خشک نمی شود – پوست شما اصلا احساس سستی نمی کند (یا حداقل ، پوست من اینگونه نیست). باز هم ، طبق معمول ، این مارک در فرمولاسیون بسیار تصفیه شده است – اسید پلی گلوتامیک (که ادعا می شود چهار برابر بیشتر از هیالورونیک هیدراته است) لیفتینگ سنگین را انجام می دهد ، در حالی که هیالورونیک ، برگ احیا ، روغن آووکادو ، گلیسیرین ، آلوئه ورا و آلانتوئین عقب بسیار موثر است. همچنین بوی زیبایی دارد که غیرمنتظره بود.

READ  مولکول Escentric 01 + عنبیه ، پچولی و ماندارین اندازه های من را امتحان کنید

به شرطی که بتوانید اسیدها را تحمل کنید ، من واقعاً نمی توانم تقصیری از این موضوع داشته باشم – بافت زیبا ، نرم کننده عالی ، احیا کننده و روشن کننده – کمی با سرم موجود پیگیری کنید و احساس خواهید کرد که واقعاً برای صورت عمل کرده اید. داشتن یک موجود خوب برای روزهایی که فقط می خواهید صاحب درخشش شوید! 52 پوند آن است اینجا، لینک غیر وابسته در اینجا ، اما من متوجه می شوم که یک پالت چشم رایگان با سفارشات بیش از 90 پوند وجود دارد ، بنابراین اگر شما هرگونه ذخیره سازی دارید ، اکنون زمان آن فرا رسیده است. اوه ، و استفاده از SPF را فراموش نکنید.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه خلاف گفته شده باشد. ممکن است از لینکهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.