ناخن های بهاری بازار KURE 2021


[unpaid/sample] رنگ بسیار خوش آمدید در این روز خاکستری – مجموعه جدید ناخن های بهاری KURE Bazaar. من از ابتدا با این مارک آشنا شدم – همه چیز با آن درست است ، از بافت گرفته تا فرمول بندی تا ویرایش های رنگی به عنوان یک یادآوری سریع ، لاک بر اساس تفاله چوب ، گندم ، پنبه ، سیب زمینی و ذرت است بنابراین بسیار یک فرمول شیمیایی کاهش یافته است.

ناخن های بهاری بازار KURE 2021

من علاقه زیادی به ناخن های قهوه ای یا رنگی زنگ زده برای خودم ندارم – آخرین باری که این حرف را زدم ، چند نفر گفتند که آنها عاشق یک راس خوب هستند ، بنابراین اسب ها برای دوره های Puglia و Magnifico ، دو قهوه ای موجود در این مجموعه است. در بالا Pulp و Puglia قرار دارد.

ناخن های بهاری بازار KURE 2021

واقعاً هفته مد لندن امسال از من گذشت اما می دانم سایه های پنتون زرد و خاکستری هستند. بنابراین این مجموعه نمی تواند فراتر از “پیش بینی” های روند باشد و با این حال از زندگی و نشاط می سوزد. در بالا جاوا و مانیفیکو قرار دارد.

ناخن های بهاری بازار KURE 2021

جاوا و پالپ کاملاً شبیه به هم هستند اما جاوا قرمز به رنگ نارنجی است ، در حالی که پالپ به رنگ صورتی است. هر دو کاملا دوست داشتنی است و مرا به فکر روزهای انگشتان ساحلی و آفتاب بیندازید.

ناخن های بهاری بازار KURE 2021

آنها در LoveLula هر کدام 16 پوند هستند اینجا. شما باید نام polish را در نوار جستجو قرار دهید ، اما همه آنها وجود دارد.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد. ممکن است از لینک های وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.

READ  بیشتر افسردگی های پس از سکته هنوز درمان نمی شوند