نحوه انتخاب جراح پلاستیک برای کانتورینگ بدن بعد از کاهش وزن


شما برای کاهش وزن اضافی سخت تلاش کرده اید و در نهایت به وزن هدف خود رسیده اید. متأسفانه سالها اضافه وزن ممکن است لطمه ای به پوست شما وارد کند و باعث افتادگی شود. علاوه بر این ، ممکن است با وجود خوردن غذای سالم و ورزش ، هنوز با مناطقی از چربی لجبازی که فقط از بین نمی رود ، مبارزه کنید. در این موارد ، روش های کانتورینگ بدن ، مانند لیپوساکشن یا شکم ، می تواند آن هدف نهایی را که برای رسیدن به آن تلاش کرده اید ، تحقق بخشد.

اما چطور جراح پلاستیک را انتخاب می کنید جراحی پلاستیک بعد از کاهش وزن و کانتورینگ بدن؟ این نکات می تواند ابزاری را برای یافتن جراحی در اختیار شما قرار دهد که به شما در دستیابی به اهداف خود کمک می کند.

با خود شروع کنید و آنچه می خواهید را درک کنید

وقتی نوبت به جستجوی جراح پلاستیک کانتور بدن می رسد ، جستجو با شما شروع می شود. دانستن اینکه می خواهید با کانتورینگ بدن به چه نتیجه ای برسید و آنچه که روش های مختلف می توانند به دست آورند ضروری است. شما باید بدانید که می خواهید کدام قسمت از بدن خود را تغییر دهید و به دنبال چه نتیجه ای هستید. داشتن عکس برای نشان دادن یک جراح بالقوه می تواند به شما کمک کند نتایج بهتر خود را بهتر توضیح دهید.

برای درک هر روش وقت بگذارید تا ایده ای از آنچه در جراح باید جستجو کنید داشته باشید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید چربی لجبازی اطراف شکم خود را هدف قرار دهید ، آیا به برداشتن شکم ، لیپوساکشن یا هر دو نیاز خواهید داشت. دانستن اینکه هر روش چه کاری را هدف قرار می دهد ، به شما امکان می دهد به دنبال جراحانی باشید که در این جراحی ها تخصص دارند.

توصیه ها را بخواهید و نظرات را بخوانید

نکته مهم در یافتن جراح پلاستیک بعد از کاهش وزن یافتن جراحی است که با آن راحت باشید.

با افزایش محبوبیت کانتورینگ بدن ، این احتمال وجود دارد که شخصی را که رویه ای برای انجام آن داشته است بشناسید. در هنگام یافتن جراح مناسب برای جراحی پلاستیک پس از کاهش وزن ، این مکان اغلب یک مکان عالی برای شروع است. در حالی که بررسی آنلاین می تواند مفید باشد ، نظر دوستان و خانواده اغلب وزن بیشتری دارد. آنها ممکن است اطلاعات بیشتری در مورد جراح به اشتراک بگذارند که شما فقط به صورت آنلاین پیدا نمی کنید.

یکی دیگر از منابع ارزشمند هنگام جستجوی جراح ، پزشک مراقبت های اولیه شما است. بارها ، آنها با شما در مورد شما کار کرده اند سفر کاهش وزن و درک خوبی از اهداف بدن خود و همچنین هر گونه نگرانی احتمالی در مورد سلامتی داشته باشید. در بسیاری از موارد ، پزشک مراقبت های اولیه شما می تواند شما را به جراحی ارجاع دهد که به اعتقاد شما مناسب شما خواهد بود.

به دنبال مدرک ، تجربه و آموزش مداوم باشید

وقتی به دنبال جراح پلاستیک می گردید ، می خواهید جراحی پلاستیک را پیدا کنید هیئت مدیره مجاز است. با این حال ، این فقط آغاز است. کمی عمیق تر کنید و به تجربه و تحصیلات آنها نگاه کنید. این اطلاعات را اغلب می توانید در بیوگرافی آنها در وب سایت آنها پیدا کنید. جراحانی که به تحصیلات خود ادامه می دهند اغلب تجربه جدیدترین پیشرفت های جراحی را دارند که می تواند به شما در رسیدن به نتیجه دلخواه کمک کند.

به دنبال جراحی باشید که به طور منظم روشی را که در نظر دارید انجام دهد. در حالی که بسیاری از جراحان پلاستیک اقدامات مختلفی را انجام می دهند ، روشی را پیدا کنید که به طور منظم روش مورد نظر شما را انجام دهد. به عنوان مثال ، در حالی که جراح A و جراح B هر دو عضلات شکم را انجام می دهند ، جراح A ماهانه چندین عمل در مقابل جراح B که 10 بار در سال انجام می دهد ، انجام می دهد. احتمال دارد که جراح A به شما کمک کند تا به نتایج دلخواه خود برسید.

از مشاوره به نفع خود استفاده کنید

هنگامی که در مورد جراح تصمیم گرفتید ، سفر شما تمام نشده است. شما یک مشاوره اولیه خواهید داشت و این وقت شماست که تصمیم می گیرید چه احساسی نسبت به جراح داشته باشید. مشاوره با جراح به این معنی نیست که آنها باید مراحل کانتورینگ بدن شما را انجام دهند. با استفاده از مشاوره خود چند سوال از جراح بپرسید و ببینید که چگونه پاسخ می دهد. آیا آنها گوش می دهند و نگرانی های شما را در نظر می گیرند؟ آیا از گفتگو با جراح احساس راحتی می کنید و احساس می کنید که آنها برای کمک به شما در رسیدن به اهداف خود با شما کار می کنند؟ بخواهید قبل و بعد از عکس ها را ببینید تا بدانید با روش خود چه انتظاری دارید.

هنگام تصمیم گیری درباره جراح ، شهود خود را دنبال کنید. اگر در هنگام مشاوره مشکلی درست احساس نشد ، به جستجوی خود ادامه دهید تا زمانی که یک جراح مناسب خود را پیدا کنید.

خلاصه

نحوه انتخاب جراح پلاستیک برای کانتورینگ بدن بعد از کاهش وزن

نام مقاله

نحوه انتخاب جراح پلاستیک برای کانتورینگ بدن بعد از کاهش وزن

شرح

دکتر درو دیویس از Folsom ، کالیفرنیا نکاتی را در مورد انتخاب یک جراح پلاستیک برای جراحی پلاستیک بعد از کاهش وزن و روش های کانتورینگ بدن ارائه می دهد.

نویسنده

دکتر. درو دیویس

نام ناشر

اسموتی زیبایی

آرم ناشر