نقد و بررسی Gems Glow Eye Glow

[ad_1]

جواهرات براق کننده چشم Decorte

رژ لب های “مه” Suqqu را به یاد دارید که برای ایجاد ظاهری کمی پخش و نرم به لب ها طراحی شده است؟ خوب ، جواهرات براق کننده چشم Decorte معادل چشم هستند. آنها در گلدان ها بسیار شدید به نظر می رسند اما هنگامی که روی درب ها قرار می گیرند ، بیشتر از هر چیزی یک روشن کننده ظریف درپوش هستند – مناسب برای موارد کمتر ، نگاه بیشتر به جایی است که شما فقط می خواهید چیزی را برای بالا بردن جلوه دهید تا بودن نگاه. من به ترتیب ، بادام ، مرجان پالی و ویستریای گریان را در بالا دارم ، اما 38 سایه چشمگیر وجود دارد.

جواهرات براق کننده چشم Decorte

در عین حال ، اگر رنگ لبهای خود را حداقل اما براق دوست دارید ، براق کننده های لب Tint آنها باید مورد توجه قرار گیرند.

جواهرات براق کننده چشم Decorte

اینها کاملاً چسبناک نیستند و فقط رنگ لب را بهم می زنند – این لب بسیار ملایمی است که بسیاری از مارک های ژاپنی طرفدار آن هستند و بافت آن کاملاً سرسبز است. این یک لوکس به نظر می رسد (با 25 پوند) و اگر شما هرگز یک فرد خوش ذوق نبوده اید ، اینجاست که باید بهترین تجربه ها را شروع کنید. Eye Glows نیز هر کدام 25 پوند است اما من می توانم ببینم که آنها روز به روز می پوشند و به سرعت از گلدان محو می شوند!

جواهرات براق کننده چشم Decorte

درخشش چشم ها ابریشمی است – مانند یک موس فشرده (اگر این منطقی باشد) اما من فکر می کنم اگر درپوش بسیار روغنی داشته باشید ، ناپدید می شوند مگر اینکه ابتدا از آغازگر استفاده کنید. من آخرین اشکال را در مورد خودم پیدا کردم گرچه به نظر من رنگها از “درخشش” مات ترند ، بنابراین نباید این توصیف را خیلی تحت اللفظی قرار داد. من فکر می کنم بیشتر از اینکه به پایان واقعی برسد ، به اثر روشن کنندگی درب اشاره دارد.

READ  Covid Spawns "دسته کاملاً جدید" از پیوند اعضا

جواهرات براق کننده چشم Decorte

در این بخش ، Weeping Wysteria است (مجبور شد جلوی نوشتن Hysteria را بگیرم) ، Almond و Paly Coral و به دنبال آن Scarlet Red و Ruby Chocolate در براق. آنها هستند اینجا، غیر وابسته اینجا.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد. ممکن است از لینک های وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.