هدیه کریسمس SpaceNK با خرید (بسیار زیاد است)


[unpaid/affiliate/ad] بنابراین ، این هدیه بزرگ است – هدیه ای عظیم 400 پوندی با هزینه 250 پوند یا بیشتر در فروشگاه یا خرید آنلاین. آنچه واقعاً در مورد آن قابل تأمل است ، گنجاندن 8 جعبه هدیه است تا بتوانید بسته بندی کنید و به بعد هدیه دهید. من کاملا تحت تأثیر شمع کامل Jo Loves Gardenia و یک کوپن 25 پوندی قرار گرفته ام (آن را قبل از کریسمس خرج کنید). به طور خلاصه ، این هدیه شامل 32 محصول با اندازه نمونه (همه با عنوان لوکس طبقه بندی شده) و همچنین کوپن و شمع فوق الذکر می باشد. سال گذشته ، من به چند نفر از دوستان و اقوام شمع (مالین + گوتز به طور عمده) شمع هدیه دادم ، بنابراین من یک انتخاب کوچک را در زیر جمع کرده ام: مهمتر ، از دریافت هدیه بسیار خوشحالم. امسال همه چیز در مورد راحتی خانه است. اگر می خواهید بررسی من را دور بزنید و مستقیماً به SpaceNK بروید اینجا.

من با نام تجاری Boy Smells (در بالا) در ایالات متحده شیفته شده ام – به ویژه مجموعه Hypernature آنها که با طبیعت و علم ازدواج می کند تا یادداشت های متمایز را تقویت کند. Rhubarb Smoke ، 45 پوندی ، درست در خیابان من صدا می کند ، با Neopeche (گوشت هلو ، ماندارین ، کهربا) و Agua de Jardin (انجیر ، یاس ، آجیل) دور نیست. در حال حاضر این سهام کم است ، بنابراین من مستقیم حرکت می کنم اینجا اگر آنها فانتزی شما را بگیرند. آنها روی شیشه جلوه ای شهوت انگیز و براق پیدا کرده اند ، بنابراین انبوهی وجود دارد بدون اینکه کاملاً جشن داشته باشد (که از نظر من ماندگاری بیشتری به آن می بخشد زیرا هیچ کس نمی خواهد درختان کریسمس را در ماه مارس بوی دهد). با سلام از LA ، Boy Smells مشارکتی است بین متیو هرمان و دیوید کین (همچنین شرکای زندگی واقعی) هر دو با سابقه مد (آنها لباس زیر نیز می فروشند!). این مارک در سال 2016 تاسیس شد و به نظر می رسد که به طور ناگهانی در انگلستان حیات خود را آغاز کرده است – من هنوز با هیچ یک از آنها عملی نبوده ام اما تعداد زیادی وجود دارد که می توان از آنها انتخاب کرد (Cinderose ، Cedar Stack ، Petal … من می توانم بروم در!) که خواسته و ناخواسته آنها را در سبد خرید قرار خواهید داد و سپس باید ویرایش کنید. در حقیقت ، Boy Smells در مورد فردی است که بر اساس جنسیت نیست و با راحتی در خانه در لیست همه افراد است ، شما می توانید کل مغازه خود را با یک ضربه از بین ببرید و خودتان پاداش بگیرید. فقط گفتن … پیوند غیر وابسته اینجا. بنابراین ، به آن جوایز …

کادو

همانطور که می بینید ، این کاملا گسترش زیبایی است. این یک ترکیب خوب با ترکیبی مناسب است (بسیاری از جعبه های زیبایی به طرز چشمگیری یکسان هستند) با پیشنهادات جو لاوز ، دکتر لیپ ، تازه ، سیسلی ، اربوریان ، بکا ، اوسکیا ، یکشنبه رایلی ، Living Proof ، Verso ، Medik8 ، U زیبایی ، دکتر دنیس گروس ، کیت سامرویل ، مراد ، فیل مست ، کودالی ، بریوژئو ، سول دو ژانیرو ، الیمیس ، پاتچولوژی ، REN ، گلدفادن ، شیسیدو ، اوآی ، مالین + گوتز ، دارفین ، فضیلت و IGK مو. وای

SpaceNK GWP

جواهر تاج شمع Jo Loves در گاردنیا است که یک چیز شاد ، سبک و گلی است که مگر اینکه انزجار عمیقی نسبت به گاردنیا داشته باشید لبخند شما را برمی انگیزد.

SpaceNK GWP

من جعبه ها را دوست دارم – این فقط یک لمس زیبا و یک روش دوست داشتنی برای به اشتراک گذاشتن است (اما اگر نمی خواهید احساس گناه نکنید). این یک ارزش خارق العاده است و اگر شما معمولاً برای تهیه کریسمس خود در SpaceNK خرید می کنید ، این پیشنهاد شما را هل می دهد که این کار را کمی زودتر از حد معمول انجام دهید که اتفاق بدی نیست – یک سازمان کوچک هرگز به کسی آسیب نمی رساند. به این سمت بروید – من مطمئن هستم که مقدار زیادی وجود دارد ، اما در هر صورت ، آن را خیلی طولانی نگذارید – اینجا.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه خلاف گفته شود ممکن است از لینکهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.