هنگامی که شما بهترین، بدترین خواب

توسط Amy Norton HealthDay Reporter

جمعه، 17 ژوئن 2022 (اخبار هلث دی)

آمریکایی ها در سن 20 سالگی جغد شب هستند، در 40 سالگی کمترین خواب را دارند و در نهایت بعد از بازنشستگی بیشتر چشم بسته می شوند.

اینها از جمله نکات کلیدی مطالعه ای است که به الگوهای خواب آمریکایی ها در تمام سنین پرداخته است. به طور خلاصه، نوجوانان و جوانان اغلب بعد از نیمه شب به خواب می روند، در حالی که افراد 40 ساله زودتر به رختخواب می روند اما کمترین ساعت را به خواب اختصاص می دهند.

این ممکن است تعجب آور نباشد، به خصوص برای والدین 40 ساله نوجوانان. اما این مطالعه تصویر واضح تری از آمریکایی ها ارائه می دهد. عادات خواب، با استفاده از اقدامات عینی به جای گزارش خود: شرکت کنندگان وسایلی را روی مچ دست خود می بستند که حرکت آنها را در روز و شب به مدت هفت روز ثبت می کرد.

این یافته ها بر اساس بیش از 11000 آمریکایی 6 ساله به بالا است که در یک مطالعه دوره ای بهداشت فدرال بین سال های 2011 تا 2014 شرکت کرده اند. و بسیاری از نتایج از آنچه مطالعات گذشته نشان داده است حمایت می کند.

بله، کودکان در سن مدرسه – به ویژه نوجوانان – تا دیروقت بیدار می مانند. در واقع، یک چهارم نوجوانان 14 تا 17 ساله در طول یک هفته تا نیمه شب نخوابیدند.

به گفته محقق شائوونگ سو، اپیدمیولوژیست ژنتیکی در کالج پزشکی جورجیا در آگوستا، با توجه به اینکه آنها معمولاً در روزهای مدرسه حدود ساعت 7 صبح از خواب بیدار می شدند، این قابل توجه است.

نوجوانان سعی کنید آن را در آخر هفته ها جبران کنید، معمولاً یک ساعت و 15 دقیقه بیشتر بخوابید. اما به طور منظم کمبود خواب می تواند باعث ایجاد «بدهی» در خواب شود که غلبه بر آن دشوار است.

READ  آیا یک مدل اشتراک می تواند مراقبت های اولیه را در ایالات متحده برطرف کند؟

سو گفت، مشخص نیست که بدهی خواب نوجوانان چه معنایی برای سلامت بلندمدت آنها دارد. اما در کوتاه مدت، عملکرد مدرسه و رفاه عاطفی آنها ممکن است آسیب ببیند.

در همین حال، این مطالعه نشان داد، سن دانشگاه آمریکایی ها (18 تا 25 سال) حتی دیرتر به رختخواب می روند، به طوری که یک چهارم آنها معمولاً حدود ساعت 1 بامداد به خواب می روند.

دکتر فریها عباسی فاینبرگ، متخصص خواب در گروه پزشکان هزاره در فورت مایرز، فلوریدا، گفت: «من همیشه این را می بینم.

او گفت که زیست شناسی احتمالاً بخشی از داستان است، زیرا ریتم شبانه روزی بدن در نوجوانی تغییر می کند. اما بسیاری از کودکان و بزرگسالان جوان نیز ممکن است تا دیروقت بیدار بمانند و به نور درخشان یک دستگاه الکترونیکی خیره شوند.

عباسی فاینبرگ، که عضو هیئت مدیره آکادمی پزشکی خواب آمریکا نیز هست، خاطرنشان کرد که داده های این مطالعه حدود یک دهه پیش جمع آوری شده است – که وقتی صحبت از دستگاه ها و رسانه های اجتماعی می شود، تقریباً تاریخ باستانی است.

عباسی فاینبرگ گفت: «این روزها بچه‌ها در سنین پایین‌تر دستگاه‌ها را دریافت می‌کنند. “سوال این است: این موضوع چگونه بر نحوه رشد آنها از جمله خواب آنها تأثیر می گذارد؟”

با توجه به آمریکایی های بالغ، آنها معمولاً کمترین ساعت را در حدود 40 سالگی می خوابند و به طور متوسط ​​کمتر از هشت ساعت در شب می خوابند.

عباسی فاینبرگ گفت: نیازهای واقعی خواب در بزرگسالی کاملاً ثابت است، به طوری که نادر میانسالی احتمالاً منعکس کننده آنچه در زندگی مردم می گذرد را منعکس می کند: ایجاد تعادل بین مسئولیت های کار و خانه، و تلاش برای دستکاری برنامه خود و همچنین فرزندانتان.

READ  فونداسیون پوست دوم با آب سیسلی

مدت خواب آمریکایی‌ها بعد از 50 سالگی به تدریج افزایش می‌یابد. عباسی فاینبرگ گفت که باز هم منطقی است، زیرا زمانی است که لانه خالی می‌شود و مردم در نهایت بازنشسته می‌شوند.

برای افراد مسنبه گفته سو و همکارانش، به ویژه، شرایط سلامتی نیز می‌تواند عاملی در زمان خواب طولانی‌تر باشد.

با این حال، سن تنها عامل در الگوهای خواب نیست. این مطالعه نشان داد که سیاه‌پوستان آمریکایی در مقایسه با سایر گروه‌های نژادی معمولاً کمترین خواب را دارند و آخرین زمان خواب را دارند.

سو و عباسی-فاینبرگ هر دو به “تعیین کننده های اجتماعی” اشاره کردند که ممکن است این یافته را هدایت کند. به عنوان مثال، اگر در محله، ساختمان یا خانه ای زندگی می کنید که شما را در معرض سر و صدا یا نور مصنوعی از بیرون قرار می دهد، احتمالاً به خواب رفتن و به خواب ماندن سخت است.

چگونه می دانید که عادات خواب شما ایده آل نیست؟

دکتر وان مک کال، یکی از محققین این مطالعه و رئیس روانپزشکی و رفتارهای بهداشتی در کالج پزشکی جورجیا، گفت: اگر در عرض چند دقیقه پس از نشستن سرتان را تکان دهید، این یک پرچم قرمز است.

او گفت: “شما باید بتوانید در طول یک سخنرانی دانشگاه بیدار بمانید، حتی اگر سخنرانی خسته کننده باشد.”

عباسی فاینبرگ گفت: برای برخی افراد، راه حل صرفاً اولویت دادن به خواب است.

“آیا لازم است به نتفلیکس ادامه دهید؟ آیا می توانید زمان رسانه های اجتماعی را کاهش دهید؟” او گفت. “خواب چیزی نیست که باید از آن کوتاهی کنیم.”

خاموش کردن دستگاه ها قبل از خواب – و نور آبی که مغز را تحریک می کند – ممکن است خوابیدن را آسان تر کند. اما عباسی فاینبرگ خاطرنشان کرد، قرار گرفتن در معرض نور طبیعی در صبح، تنظیم ساعت بدن در مسیر درست، نیز مهم است.

READ  Trish McEvoy 24 Hour Shadow & Liner
نمایش اسلاید


اختلالات خواب: غذاهایی که به خوابیدن یا بیدار نگه داشتن شما کمک می کنند
به نمایش اسلاید مراجعه کنید

عباسی فاینبرگ گفت: اگر هشت ساعت خواب کامل دارید اما همچنان در طول روز احساس خستگی می کنید، عاقلانه است که با پزشک خود صحبت کنید. این می تواند نشانه یک وضعیت سلامتی مانند آپنه خواب باشد.

بنیاد ملی خواب توصیه می کند که بزرگسالان زیر 65 سال هر شب هفت تا نه ساعت چشم بسته باشند. افراد مسن ممکن است کمی کمتر نیاز داشته باشند – هفت تا هشت ساعت.

این یافته ها اخیراً به صورت آنلاین در منتشر شده است گزارش های علمی.

اطلاعات بیشتر

بنیاد ملی خواب بیشتر در این مورد است عادات خواب سالم.

منابع: Shaoyong Su، PhD، اپیدمیولوژیست ژنتیک، موسسه پیشگیری جورجیا، کالج پزشکی جورجیا، آگوستا. Vaughn McCall، MD، رئیس، روانپزشکی و رفتار بهداشتی، کالج پزشکی جورجیا. فریحا عباسی فاینبرگ، MD، مدیر پزشکی، داروی خواب، گروه پزشکان هزاره، فورت مایرز، فلوریدا، و عضو، هیئت مدیره، آکادمی پزشکی خواب آمریکا، دارین، ایل. گزارش های علمی، 10 مه 2022، آنلاین

اخبار پزشکی
حق چاپ © 2021 HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.

از جانب لوگوی WebMD

راه حل های سلامت از حامیان ما