هیئت علمی یک پزشک مراقبت های اولیه برای هر آمریکایی توصیه می کند

[ad_1]

آکادمی های ملی علوم ، مهندسی و پزشکی در یک گزارش بزرگ هشدار دادند که زنگ خطر در مورد بنیاد در معرض خطر سیستم بهداشتی آمریکا را به صدا در می آورد ، دولت فدرال باید مراقبت های اولیه را به شدت تقویت کند و تعداد بیشتری از آمریکایی ها را با یک منبع اختصاصی مراقبت متصل کند.

گزارش فوری بیان شده ، که در حالی است که متخصصان داخلی ، پزشکان خانواده و متخصصان اطفال در سراسر کشور با بحران اقتصادی بیماری همه گیر ویروس کرونا مبارزه می کنند ، خواستار شناخت گسترده ای است که مراقبت های اولیه “خیر مشترک” مشابه آموزش عمومی است.

نویسندگان توصیه می کنند که همه آمریکایی ها یک ارائه دهنده مراقبت های اولیه را انتخاب کنند یا به آنها اختصاص داده شود ، این یک مرحله مهم است که می تواند نحوه ارائه مراقبت در سیستم پزشکی چندپاره را تغییر دهد.

و این گزارش از برنامه های بهداشتی عمده دولت مانند Medicare و Medicaid خواسته است که پول را به بخش مراقبت های اولیه و دور از تخصص های پزشکی که مدتهاست بیشترین هزینه ها را در سیستم ایالات متحده دارند ، منتقل کنند.

این گزارش نتیجه گیری می کند: “مراقبت های اولیه با کیفیت بالا پایه و اساس یک سیستم مراقبت های بهداشتی قوی است و شاید مهمتر از آن ، این عنصر اساسی برای بهبود سلامت جمعیت ایالات متحده باشد.” “با این حال ، تا حد زیادی به دلیل کمبود سرمایه گذاری مزمن ، مراقبت های اولیه در ایالات متحده به آرامی در حال مرگ است.”

این گزارش که مشورتی است ، اقدامات فدرال را تضمین نمی کند. اما گزارش های آکادمی های ملی در طول سال ها از ابتکارات مهم بهداشتی مانند جلوگیری از مصرف دخانیات در کودکان و محافظت از بیماران در برابر خطاهای پزشکی کمک کرده است.

مدت هاست که تقویت مراقبت های اولیه به عنوان یک نیاز مهم در بهداشت عمومی دیده می شود. و تحقیقات با قدمت بیش از نیم قرن نشان می دهد که سیستم های مراقبت اولیه اولیه صرفه جویی در هزینه ، سلامتی افراد را بهبود می بخشند و حتی زندگی را نجات می دهند.

ملیندا آبرامز ، معاون اجرایی صندوق مشترک المنافع ، بنیادی مستقر در نیویورک که بهداشت را مطالعه می کند ، گفت: “ما می دانیم که دسترسی بهتر به مراقبت های اولیه منجر به شناسایی به موقع مشکلات ، مدیریت بهتر بیماری مزمن و هماهنگی بهتر مراقبت ها می شود.” سیستم در سراسر جهان است.

با درک ارزش این نوع مراقبت ها ، بسیاری از کشورها – از دموکراسی های ثروتمند مانند انگلستان و هلند تا کشورهای با درآمد متوسط ​​مانند کاستاریکا و تایلند – به عمد سیستم های بهداشتی را در اطراف مراقبت های اولیه ساخته اند.

و بسیاری از آنها پاداش های قابل توجهی کسب کرده اند. گروهی از محققان دریافتند ، اروپاییان مبتلا به بیماری های مزمن مانند دیابت ، فشار خون بالا ، سرطان و افسردگی ، اگر در کشوری با سیستم مراقبت های اولیه قوی زندگی می کنند ، به طور قابل توجهی سلامت خود را گزارش می کنند.

برای دهه ها ، کارشناسان در اینجا خواستار این کشور شده اند تا یک تعهد مشابه داشته باشد.

براساس اطلاعات جمع آوری شده توسط سازمان همکاری اقتصادی و توسعه ، فقط حدود 5٪ از هزینه های مراقبت های بهداشتی ایالات متحده به مراقبت های اولیه می رسد ، در حالی که در سایر کشورهای ثروتمند به طور متوسط ​​14٪ است.

تحقیقات دیگر نشان می دهد که هزینه های اولیه در سال های اخیر در بسیاری از ایالت های آمریکا کاهش یافته است.

اوضاع حتی بیشتر وخیم تر شد ، زیرا بیماری همه گیر هزاران پزشک مراقبت های اولیه را مجبور کرد – که کارمندان دولت را در سیستم های پزشکی اصلی تحت فشار قرار ندادند – کارمندان خود را اخراج یا حتی درهای آنها را ببندند.

نتیجه گیری نویسندگان گزارش جدید معکوس کردن این اسلاید به سرمایه گذاری جدیدی نیاز دارد. آنها ادعا می کنند که این می تواند سودهای کلانی به همراه داشته باشد.

دکتر رابرت فیلیپس ، یک پزشک خانواده که ریاست مشترک کمیته تولید کننده این ماده را بر عهده داشت ، گفت: “اگر ما عرضه مراقبت های اولیه را افزایش دهیم ، افراد بیشتری و جوامع بیشتری سلامت بیشتری خواهند داشت و هیچ بخش دیگری از مراقبت های بهداشتی نمی تواند این ادعا را داشته باشد.” گزارش. فیلیپس همچنین مرکز حرفه ای گری و ارزش مراقبت های بهداشتی در انجمن پزشکی خانواده آمریکا را هدایت می کند.

این گزارش به ابتکارات جدید برای ایجاد مراکز بهداشتی بیشتر ، به ویژه در مناطق کم برخوردار که اغلب محل اقامت جوامع اقلیت است ، و گسترش تیم های مراقبت های اولیه ، از جمله پزشکان پرستار ، داروسازان و متخصصان بهداشت روان ، اصرار دارد.

و از تلاش های جدید برای دور شدن از پرداخت هزینه پزشکان برای هر ویزیت بیمار حمایت می کند ، سیستمی که منتقدان مدت ها استدلال می کردند انگیزه پزشکان برای حفظ سلامت بیماران نیست.

با این حال بحث برانگیزترین پیشنهاد ، پیشنهاد این گزارش است که Medicare و Medicaid ، و همچنین بیمه های تجاری و کارفرمایانی که مزایای بهداشتی را برای کارگران خود فراهم می کنند ، از اعضای خود بخواهند که یک ارائه دهنده مراقبت های اولیه را اعلام کنند. گزارش یادداشت می کند ، هر کسی که این کار را انجام ندهد ، باید یک ارائه دهنده به وی اختصاص یابد.

این گزارش خاطرنشان می کند: “اجرای موفقیت آمیز مراقبت های اولیه با کیفیت بالا به این معنی است که همه باید به پیشنهادات مراقبت های اولیه” روابط پایدار “دسترسی داشته باشند.

این ایده ارتباط رسمی بیماران با مطب مراقبت های اولیه – که اغلب به آن Empanelment گفته می شود – جدید نیست. Kaiser Permanente ، به طور مداوم در میان بهترین سیستم های بهداشتی کشور ، مدت طولانی است که مراقبت های اولیه را مرکزی می کند. (KHN وابسته به Kaiser Permanente نیست.)

اما این مدل ، که در قلب برنامه های مراقبت از مراقبت های بهداشتی قرار داشت ، با واکنش شدید علیه HMO در دهه 1990 روبرو شد ، زمانی که برخی از برنامه های بهداشتی ارائه دهندگان مراقبت های اولیه را مجبور می کردند به عنوان “دروازه بان” عمل کنند تا بیماران را از مراقبت های ویژه با هزینه بیشتر دور نگه دارد.

با این حال اخیراً ، تعداد فزاینده ای از متخصصان و طرفداران مراقبت های اولیه نشان داده اند كه ارتباط بیماران با یك سرویس دهنده مراقبت های اولیه نیازی به دسترسی به مراقبت ها ندارد.

در واقع ، نسل جدیدی از سیستم های پزشکی که برای مراقبت از افراد مسن آمریکایی در Medicare با بیماری های مزمن پزشکی به مراقبت های اولیه متکی هستند ، موفقیت بزرگی در سالم نگه داشتن بیماران و کاهش هزینه های آن نشان داده است. این سیستم های “مراقبت های اولیه پیشرفته” شامل ChenMed ، Iora Health و Oak Street Health هستند.

دکتر تام بودنهایمر ، متخصص داخلی که مرکز تعالی مراقبت های اولیه را در دانشگاه کالیفرنیا-سانفرانسیسکو تأسیس کرد و خواستار تقویت سیستم های مراقبت های اولیه برای دهه ها.

بودنهایمر افزود: “ما می دانیم كه تداوم مراقبت با همه موارد خوب مرتبط است: مراقبت های پیشگیرانه بهتر ، رضایت بیشتر بیماران ، مراقبت های مزمن بهتر و هزینه های كمتر. این واقعاً اساسی است. “

این داستان توسط تولید شده است KHN (Kaiser Health News) ، یک اتاق خبر ملی است که روزنامه نگاری عمیقی درباره مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی ، KHN یکی از سه برنامه اصلی عملیاتی در است KFF (بنیاد خانواده قیصر). KFF یک سازمان غیرانتفاعی وقفی است که اطلاعاتی در مورد مسائل بهداشتی به کشور ارائه می دهد.

READ  قطره چشمی Vuity (پیلوکارپین هیدروکلراید): عوارض جانبی، دوز، هشدارها