پس از اینکه قبوض پزشکی بانک را شکست، این خانواده برای مراقبت به مکزیک رفتند

[ad_1]

خانواده فیرو از یوما، آریزونا، یک رشته بدشانسی پزشکی داشتند که از دسامبر 2020 شروع شد.

این زمانی بود که ژسوس فیرو پدر به دلیل عفونت جدی کووید-19 در بیمارستان بستری شد. او 18 روز را در مرکز پزشکی منطقه ای یوما گذراند و 60 پوند وزن کم کرد. او ضعیف و وابسته به مخزن اکسیژن به خانه آمد.

سپس، در ژوئن 2021، همسرش، کلودیا، در حالی که منتظر یک میز در باغ زیتون محلی بود، غش کرد. او یک دقیقه احساس سرگیجه کرد و در یک آمبولانس در حال حرکت به همان مرکز پزشکی بود. به او گفته شد که سطح منیزیمش پایین است و ظرف 24 ساعت به خانه فرستاده شد.

خانواده از طریق شغل ژسوس پدر بیمه درمانی دارند. اما از فیروها در برابر بدهی هزاران دلاری محافظت نکرد. بنابراین، هنگامی که پسرشان ژسوس فیرو جونیور شانه‌اش را از جا درآورد، خانواده فیرو – که هنوز صورت‌حساب‌های مراقبت‌های خود را پرداخت نکرده بودند، از مراقبت‌های بهداشتی ایالات متحده منصرف شدند و به سمت جنوب به مرز ایالات متحده و مکزیک رفتند.

و هیچ صورت حساب دیگری برای حداقل یکی از اعضای خانواده نیامد.

بیماران: ژسوس فیرو پدر، 48 ساله; کلودیا فیرو، 51 ساله; و ژسوس فیرو جونیور 17 ساله صلیب آبی سپر آبی تگزاس بیمه درمانی از طریق استخدام ژسوس پدر در شرکت NOV، که قبلاً National Oilwell Varco، یک شرکت نفت چندملیتی بود.

خدمات درمانی: برای ژسوس پدر، 18 روز مراقبت بستری برای عفونت شدید کووید. برای کلودیا، کمتر از 24 ساعت مراقبت های اضطراری پس از غش. برای ژسوس جونیور، یک قرار ملاقات برای یک شانه دررفته.

کل صورتحساب ها: ژسوس پدر 3894.86 دلار هزینه شد. کل صورتحساب برای درمان کووید 107905.80 دلار بود. کلودیا 3252.74 دلار از جمله 202.36 دلار برای درمان توسط یک پزشک خارج از شبکه هزینه دریافت کرد. کل صورتحساب برای کمتر از یک روز درمان 13429.50 دلار بود. ژسوس جونیور حدود 5 دلار (70 پزو) برای ویزیت سرپایی که خانواده به صورت نقدی پرداخت کردند، دریافت شد.

ارائه دهندگان خدمات: مرکز پزشکی منطقه ای یوما، یک بیمارستان غیرانتفاعی 406 تختخوابی در یوما، آریزونا. این در شبکه بیمه Fierros است. و یک مطب دکتر خصوصی در مکزیکای مکزیک که نیست.

فیروها به دلیل صورت‌حساب‌های پزشکی غیرمعمول بالا از مرکز پزشکی منطقه‌ای یوما به بند کشیده شده‌اند.(لیزا هورناک برای KHN)

آنچه می دهد: فیروها در شرایطی به دام افتاده بودند که آمریکایی‌های بیشتری در آن قرار می‌گیرند: آن‌ها همان چیزی هستند که برخی کارشناسان آن را «بیمه‌شده عملکردی» می‌گویند. آنها بیمه دارند – در این مورد، از طریق شغل ژسوس پدر، که 72000 دلار در سال پرداخت می کند. اما برنامه سلامت آنها گران است و آنها پس انداز مایع را ندارید برای پرداخت «سهم» خود از صورت حساب. طرح Fierros می گوید که حداکثر هزینه آنها 8500 دلار در سال برای خانواده است. و در کشوری که حتی برای اقامت کوتاه مدت در اورژانس با مبالغ سرسام آور صورت می گیرد، این بدان معناست که برخوردهای جزئی با سیستم پزشکی می تواند تقریباً تمام پس انداز یکبار مصرف خانواده را سال به سال از بین ببرد. و به همین دلیل Fierros منصرف شد.

READ  میسوری تلاش کرد کمبود پزشک خود را برطرف کند. اکنون ممکن است رفع نیاز به تعمیر داشته باشد.

طبق شرایط طرح بیمه که دارای 2000 دلار فرانشیز خانواده و 20 درصد بیمه مشترک است، ژسوس پدر در اواخر سال 2020، 3894.86 دلار از مجموع صورت حساب نزدیک به 110،000 دلار برای مراقبت از کووید-19 خود بدهکار است.

Fierros در حال پرداخت این صورت حساب – 140 دلار در ماه – است و هنوز هم بیش از 2500 دلار بدهکار است. در سال 2020، اکثر شرکت های بیمه پذیرفتند که از این معافیت صرف نظر کنند پرداخت های تقسیم هزینه برای درمان کووید-19 پس از تصویب فدرال بسته های امداد کووید که بودجه اضطراری را برای بیمارستان ها فراهم کرد. اما چشم پوشی از هزینه های درمان طبق قانون اختیاری بود. و اگر چه Blue Cross Blue Shield of Texas دارای یک پست سیاست گفت از اشتراک هزینه تا پایان سال 2020 چشم پوشی می کند، بیمه گر این کار را برای صورتحساب خسوس پدر انجام نداد. کری کرافت، سخنگوی شرکت بیمه، درباره اینکه چرا از لایحه کووید او صرفنظر نشده است صحبتی نمی کند.

(با گذشت بیش از دو سال از همه‌گیری و با واکسن‌هایی که اکنون به طور گسترده برای کاهش خطر بستری شدن در بیمارستان و مرگ در دسترس هستند، بیشتر بیمه‌گران دوباره هزینه‌های مشترک خود را از بیماران دریافت می‌کنند.)

در 1 ژانویه 2021، حداکثر کسر و خارج از جیب Fierros بازنشانی شد. بنابراین وقتی کلودیا بیهوش شد – یک اتفاق نسبتاً رایج و به ندرت نشان‌دهنده یک مشکل جدی – با آمبولانس به اتاق اورژانس فرستاده شد و یک صورت حساب دیگر بیش از 3000 دلار در Fierros باقی گذاشت. این نوع صورت‌حساب استرس بزرگی بر خانواده‌های معمولی آمریکایی است. کمتر از نیمی از بزرگسالان ایالات متحده پس انداز کافی برای پوشش یک هزینه 1000 دلاری شگفت انگیز. در نظرسنجی اخیر KFF“قبض های پزشکی غیرمنتظره” پس از قیمت بنزین و سایر هزینه های حمل و نقل در رتبه دوم در میان نگرانی های مربوط به بودجه خانواده قرار گرفت.

لایحه جدید برای طلسم غش، بودجه خانوار فیروس را بی ثبات کرد. ژسوس پدر، اهل لس آنجلس، گفت: «ما در مورد گرفتن وام دوم خانه خود فکر کردیم. او گفت که وقتی با بیمارستان تماس گرفت و درخواست کمک مالی کرد، افرادی که با آنها صحبت کرد به شدت او را از درخواست منصرف کردند. او گفت: “آنها به من گفتند که می توانم درخواست بدهم، اما این فقط صورت حساب کلودیا را 100 دلار کاهش می دهد.”

بنابراین وقتی ژسوس جونیور با برادرش شانه بوکس خود را از جا درآورد، خانواده به سمت جنوب رفتند.

ژسوس پدر از پسرش پرسید: «می‌توانی یک ساعت درد را تحمل کنی؟» نوجوان پاسخ داد: بله.

READ  جن xx جن آتکین | وبلاگ نویس زیبایی انگلیس

پدر و پسر این سفر یک ساعته را به مکزیکی، مکزیک، به مطب دکتر آلفردو آکوستا بردند.

فیروها خود را “گردشگر سلامت” نمی دانند. ژسوس پدر برای کارش هر روز از مرز به مکزیکای می گذرد و مکیکالی زادگاه کلودیا است. آنها سال ها به محله ای به نام لا چینسکا (“محله چین”) سفر کرده اند تا آکوستا، یک پزشک عمومی را ببینند که آسم کوچکترین پسرشان، فرناندو، 15 ساله را درمان می کند. درمان برای دررفتگی شانه ژسوس جونیور بود. اولین باری که آنها به دنبال مراقبت های اورژانسی از پزشک بودند. قیمت مناسب بود و درمان موثر بود.

بازدید از یک اتاق اورژانس ایالات متحده احتمالاً مستلزم هزینه‌ای برای تسهیلات، عکس‌برداری گران‌قیمت با اشعه ایکس و شاید ارزیابی یک متخصص ارتوپدی خواهد بود – که هزاران دلار در صورت‌حساب ایجاد می‌کرد. آکوستا شانه ژسوس جونیور را طوری تنظیم کرد که استخوان ها در حفره قرار گیرند و برای او ایبوپروفن برای درد تجویز کرد. خانواده پول نقد را در محل پرداخت کردند.

اگرچه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها آن را تایید نمی کند سفر به کشور دیگری برای مراقبت های پزشکی، فیروها از جمله هستند میلیون ها آمریکایی هر سال که این کار را انجام می دهند. بسیاری از آنها حتی با داشتن بیمه درمانی از مراقبت های گران قیمت در ایالات متحده فرار می کنند.

آکوستا که اهل ایالت سینالوآ مکزیک است و فارغ التحصیل دانشگاه خودمختار سینالوآ است، 20 سال پیش به مکزیکالی نقل مکان کرد. او از نزدیک شاهد رشد صنعت گردشگری پزشکی بود.

ژسوس و کلودیا هزینه های پزشکی بالای خود را بررسی می کنند. آنها گزارش می دهند که ماهانه 1000 دلار برای حق بیمه سلامت پرداخت می کنند، اما هنوز پس از دو دوره مراقبت در بیمارستان محلی، بیش از 7000 دلار به عنوان فرانشیز و بیمه مشترک بدهکار هستند.(لیزا هورناک برای KHN)

او روزانه حدود 14 بیمار را می‌بیند (بدون نیاز به وقت قبلی)، و 30 تا 40 درصد از آن‌ها اهل ایالات متحده هستند. او برای ویزیت‌های معمولی 8 دلار دریافت می‌کند.

در مکزیکای، یک مایلی دورتر از لاچینسکا، جایی که پزشکان خانواده مطب‌های معمولی خود را دارند، امکانات پزشکی رقیب ایالات متحده است. این تسهیلات دارای گواهینامه بین المللی هستند و گران به حساب می آیند، اما همچنان ارزان تر از بیمارستان های ایالات متحده هستند

وضوح: هم Blue Cross Blue Shield تگزاس و هم مرکز پزشکی منطقه‌ای یوما از بحث در مورد صورت‌حساب‌های Fierros با KHN خودداری کردند، حتی اگر ژسوس پدر و کلودیا به آنها اجازه کتبی دادند.

ماچله هدینگتون، سخنگوی مرکز پزشکی منطقه‌ای یوما، در بیانیه‌ای گفت: «تقاضای حمایت مالی با یک درخواست شروع می‌شود – خدماتی که ما به این بیماران تعمیم داده‌ایم و هنوز هم ارائه می‌دهیم.»

کرافت، سخنگوی Blue Cross Blue Shield تگزاس، در ایمیلی گفت: “ما احساس ناامیدی را درک می کنیم که اعضای ما هنگام دریافت صورتحساب حاوی هزینه های COVID-19 که متوجه نمی شوند یا احساس می کنند نامناسب است، تجربه می کنند.”

خانواده فیرو در حال برنامه ریزی برای درخواست کمک مالی برای بدهی های معوق خود به بیمارستان هستند. اما کلودیا گفت دیگر هرگز. او گفت: “به جای تماس با آمبولانس، به عیسی گفتم “اگر دوباره بیهوش شدم، لطفا مرا به خانه برانید.”

READ  آیا می توان از تست های آنتی ژن سریع در کودکان زیر 2 سال استفاده کرد؟

ژسوس افزود: “ما ماهانه 1000 دلار حق بیمه برای بیمه مبتنی بر اشتغال خود می پردازیم.” ما نباید با این استرس زندگی کنیم.»

غذای آماده: توجه داشته باشید که “متر” کسر شما هر سال دوباره شروع می شود و تقریباً هر مراقبت اضطراری می تواند صورتحساب هزاران دلاری ایجاد کند و ممکن است شما را مدیون بیشتر کسر و حداکثر پرداختی خود کنید.

همچنین توجه داشته باشید که حتی اگر به نظر می رسد که واجد شرایط کمک مالی بر اساس خط مشی بیمارستان نیستید، می توانید درخواست دهید و شرایط خود را توضیح دهید. به دلیل هزینه بالای مراقبت در ایالات متحده، حتی بسیاری از افراد با درآمد متوسط ​​واجد شرایط هستند. و بسیاری از بیمارستان ها به بخش های مالی خود برای تنظیم صورتحساب ها آزادی عمل می دهند. برخی از بیماران متوجه می شوند که در صورت پیشنهاد پرداخت نقدی در محل، صورتحساب می تواند به طور چشمگیری کاهش یابد.

همه بیمارستان‌های غیرانتفاعی تعهد قانونی برای کمک به بیماران دارند: آنها هیچ مالیاتی در ازای ارائه «مزایای جامعه» نمی‌پردازند. برای خود یک پرونده درست کنید و اگر “نه” اولیه دریافت کردید، از یک سرپرست بخواهید.

برای روش‌های انتخابی، بیماران می‌توانند از الگوی Fierros پیروی کنند و به خریداران مراقبت‌های بهداشتی باهوش تبدیل شوند. اخیراً، کلودیا برای ارزیابی زخم نیاز به آندوسکوپی داشت. خانواده از امکانات مختلف تماس گرفته اند و متوجه تفاوت 500 دلاری در هزینه آندوسکوپی شده اند. آنها به زودی برای انجام این عمل به یک مرکز پزشکی در دره مرکزی، کالیفرنیا، دو ساعت از خانه خواهند رفت.

فیروها حتی به بازگشت به بیمارستان محلی خود فکر نمی کردند. ژسوس پدر به شوخی گفت: “من نمی خواهم “سلام” بگویم و یک اسکناس 3000 دلاری دریافت کنم.

استفانی اونیل با این داستان پرتره صوتی را ارائه کرد.

Bill of the Month یک تحقیق جمع‌سپاری شده توسط KHN و NPR که صورتحساب های پزشکی را تشریح و توضیح می دهد. آیا صورت حساب پزشکی جالبی دارید که می خواهید با ما در میان بگذارید؟ درمورد آن به ما بگو!

این داستان توسط KHN (خبر سلامت قیصر)، اتاق خبر ملی که روزنامه نگاری عمیقی در مورد مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی، KHN یکی از سه برنامه عملیاتی اصلی در است KFF (بنیاد خانواده قیصر). KFF یک سازمان غیرانتفاعی وقفی است که اطلاعات مربوط به مسائل بهداشتی را به ملت ارائه می دهد.