پیشنهاد پیشنهاد سرم فوق العاده لمسی Emma Hardie Midas

[ad_1]

وقتی کلمات “تقویت کننده تابش” را می شنوم مستقیماً روی آن کار می کنم! از نظر من ، درخشندگی تنها پوستی است که کیفیت بالاتری در هر سنی دارد. این چیزی است که چهره ها را سرشار از نشاط و نور جلوه می دهد و با کمی دقت و توجه هدفی قابل دستیابی است.

من در ژانویه به مدت چهار هفته سرم لمسی Emma Hardie Midas Super Touch را آزمایش کرده ام ، یک استراحت کردم تا محصولات دیگر را امتحان کنم ، و برای دو هفته بیشتر دوباره برگشتم ، بنابراین احساس می کنم که این سرم را از داخل می دانم. این فرمول زیبایی با تناسب کامل پوست است – منظور من از این کار این است که بلافاصله با چهره شما یکدست می شود تا اینکه احساس کند روی آن قرار گرفته است. این مارک در مورد اینکه به مرور کار می کند استخوانی ندارد – آزمایشات بالینی در 4 هفته انجام شده است – اما از حدود هفته 2 پیشرفت طبیعی را مشاهده خواهید کرد.

با بسیاری از سرم ها ، فرض بر این است که این لباس زیر است قبل از استفاده از لباس بیرونی ، اما من از Super Serum بدون هیچ چیز دیگری استفاده کردم و هنوز هم سطح رطوبت کامل را حفظ کردم. یک منطقه مشکل برای من خشکی بین ابروهای من است (من نمی دانم چرا!) و در هر زمان که آزمایش می کردم ، به راحتی وجود نداشت. من همچنین چندین ماسک مبتنی بر لایه بردار را آزمایش می کردم و Emma Hardie Midas Touch Super Serum پادزهر مطلبی برای تسکین پوست من بعد از آن بود و به طور کلی برای پوست های حساس ، لایه برداری یا عدم استفاده مناسب است.

READ  آنچه که بیماران می توانند با اطمینان از یک تست سریع منفی بیاموزند (نکته: خیلی کم)

بنابراین ، مهمترین نشانه های کلینیکی که باید در مورد آنها بگویم این است که 97٪ با تأثیر ناخوشایند پوست نرم و نرم تر ، در رطوبت پوست خود بهبود یافته اند. 86٪ احساس سفتی پوست و 73٪ درخشندگی و درخشندگی بیشتری داشتند. برای چنین سرمی احساس سبک ، مواد تشکیل دهنده زیادی دارد. کره های کاملا پر کننده (کره های متقاطع که آب را جذب می کنند و حجم آنها را افزایش می دهند تا یک اثر صاف و هیدراته داشته باشند) سطح پوست را به همراه MossCelTec out یکنواخت می کند و بله ، من توضیح می دهم! این یک ماده ثبت اختراع شده است که بدون توجه به عوامل خارجی مانند آب و هوا یا گرمایش ، میزان آبرسانی ، عملکرد مانع و یکنواختی را افزایش می دهد. باکوچیول سفت و محکم می شود – برخی می گویند این یک جایگزین طبیعی برای رتینول است. ویتامین C یک بازیگر کلیدی است – بدون شک در کاهش رنگدانه ها و تقویت روشنایی مفید است ، در حالی که نیاسینامید برای تقویت هیدراتاسیون و افزایش قابلیت ارتجاعی کار می کند. ویتامین E ، روغن انگور ، کره شی و اسکوالین را اضافه کنید و می توانید دستورالعمل موفقیت پوست را ببینید.

به طور کلی ، من لطافت آن و بافتی را دوست دارم که ، مانند مومیایی کردن پاک کننده معروف Emma Hardie ، فقط مانند یک دستکش روی پوست شما قرار می گیرد. اگرچه من به اندازه هر کس دیگری تعمیر سریع را دوست دارم ، اما ارزش آن را دارد که تا حد 4 هفته پشتکار داشته باشید زیرا تفاوت های مثبتی را مشاهده خواهید کرد ، حتی در موارد کوچک مانند پایه یا پایه خود که بهتر و یکنواخت تر اعمال می شود و همه چیز خیلی نرم تر و ابریشمی

READ  بالم لب ژل رنگی Shiseido

سرما لمسی Emma Hardie Midas Touch Super ، 58 پوند ، یک محصول عالی “در میان عمر” است که به پوست نشاط و جهشی نشان می دهد – مخصوصاً وقتی که بهار بهار می آید ، نور تغییر می کند و همه چیز نسبت به قبل خوشبین تر می شود. این بهترین نوع درمان پوست و خود برای استقبال از فصل جدید است. اگر تصمیم به خرید سرم دارید ، پیشنهاد خوبی برای خوانندگان BBB دارم – یک مرطوب کننده پاک کننده Emma Hardie Moringa 15 میلی لیتر و یک کرم 15 میلی لیتری Midas Touch Revitalising (مناسب برای زمان شروع دوباره سفر) تا 30 سالگیهفتم مارس 2021 یا در حالی که سهام ادامه دارد. فقط از این لینک استفاده کنید اینجا شما را مستقیم به بسته نرم افزاری می برد. برای کارگران اصلی 30٪ تخفیف در سایت وجود دارد.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد. ممکن است از لینکهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.