چرا می خواهید یک میکرو درمان را امتحان کنید


آنها می گویند ما یک عصر درونی و یک عصر بیرونی داریم. در داخل ، ما می توانیم 25 را برای زندگی احساس کنیم. در خارج ، زمان حرکت می کند.

مهم نیست که چقدر از سلامتی و پوست خود مراقبت می کنید ، در نهایت اثرات جاذبه خود را نشان می دهد. خوشبختانه ، محصولات آرایشی غیر جراحی وجود دارد درمان های خرد که می تواند ساعت را کمی برگرداند و علائم پیری را دفع کند.

درمان های خرد چیست؟

عبارت درمان خرد، که اغلب به جای آن با درمان آبگرم استفاده می شود ، بیانگر اقدامات زیبایی است که نیازی به جراحی ندارند. در عوض ، این کارها در یک مرکز آبگرم پزشکی یا مطب جراح پلاستیک انجام می شود بدون اینکه نیازی به چیزی بیشتر از بی حسی موضعی باشد – و اغلب بدون نیاز به حتی کرم های بی حس کننده موضعی.

درمان های میکرو به شما امکان می دهد بدون جراحی یا خرابی قابل توجه ، ظاهر خود را تغییر دهید.

این روش ها به توقف کم یا زیاد نیاز ندارند. در بسیاری از موارد ، بیماران می توانند معالجه خود را در وقت ناهار انجام دهند و سر خود را برمی گردانند ، بدون اینکه کسی آگاه باشد که کاری انجام شده است. میکروتراپی ها به ویژه به عنوان اقدامی پیشگیرانه در برابر پیری ، مورد علاقه خاص Millennials هستند.

چرا میکرو برو؟

در نهایت ، هیچ چیز به اندازه جراحی پلاستیک صورت تاثیری نخواهد گذاشت. بنابراین درمان های ضد پیری میکرو برتر نسبت به جراحی پلاستیک چه مزایایی دارند؟

  • غیرتهاجمی: با ریز درمانی ، بیشترین تهاجم برای تزریق است.
  • حداقل بهبودی: بیشتر میکروتراپی ها دوره نقاهت ندارند ، اما برای برخی از درمان های پوستی ، بیماران ممکن است 5-7 روز در خانه نیاز داشته باشند تا پوست آنها بهبود یابد. جراحی اغلب یک دوره نقاهت 6-8 هفته دارد.
  • مقرون به صرفه: گرچه ممکن است هنگام جراحی مقرون به صرفه تر باشد ، اما درمان های خرد در کوتاه مدت بسیار مقرون به صرفه تر است.
  • نتایج طبیعی: از آنجا که میکروتراپی ها تغییرات کوچکتری نسبت به جراحی ایجاد می کنند ، برای اطرافیان طبیعی تر به نظر می رسد و امکان درمان محتاطانه را فراهم می کند.
  • تجربه مراقبت: در حالی که جراحی ناخوشایند است ، درمان های خرد در یک محیط آبگرم انجام می شود و علاوه بر تغییرات زیبایی ، تمرکز بر روی مراقبت از بدن است.

کدام میکروتراپی بهترین است؟

در نهایت ، هیچ میکرو درمانی وجود ندارد که به طور جهانی بهترین باشد. برای به دست آوردن روش های درمانی مناسب باید با یک متخصص مانند جراح پلاستیک صورت به گفتگو بنشینید و در مورد اهداف خود صحبت کنید. با این حال ، گزینه های زیر از بین بیشترین گزینه ها هستند درمان های ضد پیری در تقاضا.

عزیزم BOTOX®

BOTOX® مدتهاست که یکی از این موارد است بهترین درمان های ضد پیری. با این حال ، BOTOX “کودک” کمی متفاوت است. این از واحدهای BOTOX کمتری نسبت به درمان سنتی استفاده می کند ، که نتایج ظریف تر و بیان بیشتری از چهره را فراهم می کند ، همه در حالی که هنوز به بیمار کمک می کند جوان تر به نظر برسد.

لایه برداری شیمیایی

در حالی که این میکرو درمانی به دلیل قرمزی و لایه برداری پوست به برخی از زمان های خرابی نیاز دارد ، اما شما می توانید از خانه کار کنید و به کارهای خانه خود بپردازید – برخلاف جراحی. لایه بردارهای شیمیایی را می توان در استحکام خود سفارشی کرد ، به شما این امکان را می دهد تا هر اندازه ظریف تغییر دهید.

میکرونیدلینگ

این روش درمانی اسپا یک گزینه عالی برای کسانی است که بدنبال نتایج ثابت و طبیعی هستند. میکرونیدلینگ باعث افزایش تولید کلاژن و الاستین می شود و به بدن شما اجازه می دهد حجم صورت را در طی چند هفته افزایش دهد.

البته ، میکروتراپی ها همیشه بهترین انتخاب نیستند. اگر می خواهید تغییرات چشمگیری داشته باشید ، جراحی بهترین اقدام است. اما هیچ دلیلی وجود ندارد که شما فعلاً نتوانید به میکرو درمان ها پایبند باشید و در زمان مناسب زمان به جراحی روی بیاورید.

خلاصه

چرا می خواهید یک میکروتراپی را امتحان کنید

نام مقاله

چرا می خواهید یک میکرو درمان را امتحان کنید

شرح

آیا یک درمان ضد پیری برتر می خواهید؟ دکتر Reo Pugao از جراحی پلاستیک مارتین در Las Cruces برخی از بهترین میکرو درمان ها را برای صورت شما پیشنهاد می کند.

نویسنده

دکتر ریو پوگائو

نام ناشر

اسموتی زیبایی

آرم ناشر