چرا کاشت پستان مناسب بهترین نتایج افزایش MTF است


برای بسیاری از افرادی که از طریق جراحی تغییر جنسیت عمل می کنند ، مرحله اصلی احساس درست در پوست آنها افزایش پستان از مرد به زن (MTF) است.

تقویت سینه MTF تفاوت زیادی با تقویت سینه ندارد. با این حال ، انتخاب کاشت پستان برای تقویت سینه MTF با ملاحظات خاص خود همراه است.

سنتی در مقابل MTF افزایش پستان

بسیاری از تفاوت های بین جراحی سنتی در مقابل MTF پستان از اختلافات بین بیماران تراجنسی و زنان سیزنگر ناشی می شود. زنان ترنس معمولاً قفسه سینه وسیع تر و برجسته تری نسبت به زنان سیسجندر دارند.

زنان ترانس و افراد غیر دودویی که از هورمون درمانی زنانه استفاده می کنند ممکن است رشد بافت پستان را داشته باشند اما به اندازه کافی برای داشتن تل کامل و گردتر سینه مورد نظر آنها نیست.

در حالی که تقویت سینه MTF مطمئناً می تواند سینه های پرتری را فراهم کند ، اما ممکن است احساس سفتی بیشتری نسبت به سینه های طبیعی داشته باشد. به همین دلیل داشتن انتظارات واقع بینانه از نتایج خود و درک انتظارات و محدودیت های جراحی ضروری است.

انواع کاشت پستان

چیدن بهترین ها کاشت پستان از جراحی برتر شما بستگی زیادی به ساخت و ساز و شکل ظاهری فرد خواهد داشت. در تعیین بهترین کاشت پستان برای جراحی برتر MTF به شما کمک کنید ، جراح پلاستیک میزان بافت پستانی را که در حال حاضر دارید ، شکل دیواره قفسه سینه ، ساختار و اندازه قفسه سینه شما را بررسی می کند.

اگرچه جراح پلاستیک شما می تواند بهترین نوع کاشت پستان را برای شما تعیین کند ، در اینجا موارد مختلفی وجود دارد که باید هنگام انتخاب کاشت سینه در نظر بگیرید.

سیلیکون در برابر سالین

کاشت سیلیکون و نمک دو نوع پر کننده ایمپلنت هستند. سیلیکون در تمام کاشت ها به عنوان پوسته خارجی استفاده می شود ، سپس آنها یا با سیلیکون یا نمک پر می شوند. هر دوی این گزینه ها موافقان و مخالفان خاص خود را دارند.

ایمپلنت های سیلیکونی از آنجا که سفت تر و نرمتر هستند ، احساس طبیعی دارند. کاشت های سیلیکونی امروزی بسیار ایمن تر و با دوام تر از حتی 10 سال پیش هستند و میزان پارگی آنها بسیار پایین است.

ایمپلنت های نمکی ممکن است به برش کوچکتر نیاز داشته باشند و هزینه آنها کمی کمتر است. با این حال ، این نوع ایمپلنت ها مستعد ایجاد یک ظاهر موج دار در امتداد لبه خارجی پستان هستند و ظاهری غیرطبیعی ایجاد می کنند. موج زدن کاملاً رایج است ، درصورتی که برای شروع بافت پستان بسیار کمی دارید.

شکل کاشت پستان

هنگام در نظر گرفتن افزایش پستان MTF ، باید پروفیل و عرض پروفایل مورد نظر خود را نیز تعیین کنید. فرافکنی پروفایل به میزان فاصله کاشت سینه از دیواره قفسه سینه شما اشاره دارد و به طور معمول از بالا ، متوسط ​​یا پایین متغیر است.

عرض به میزان پهنای کاشت شما اشاره دارد. همچنین تعیین خواهید کرد که آیا کاشت های صاف و گرد سنتی را دنبال می کنید یا تأثیرات ظریف تری از کاشت های شکل قطره اشک را ترجیح می دهید.

انتخاب اندازه کاشت پستان

آنچه که از نظر یک شخص خوب به نظر می رسد ممکن است برای نوع بدن شما مناسب نباشد. هنگام انتخاب اندازه کاشت سینه ، قاب و مقدار فعلی بافت پستان خود را در نظر بگیرید. بسیاری از زنان تراجنسیتی بلندتر و دارای ساختارهای بزرگتر از زنان سیس هستند. اگر شما مصرف هورمون درمانی، ممکن است متوجه برخی از پیشرفت های پستان شده باشید.

مقدار بافت پوست شما ممکن است اندازه کاشت شما را محدود کند. در این حالت ، ممکن است جراح پلاستیک شما استفاده از کاشت پستان کوچکتر یا شروع با گسترش دهنده های بافت را توصیه کند.

منبسط کننده های بافتی در جایی قرار می گیرند که کاشت پستان شما ، چه در زیر یا روی عضله قفسه سینه ، انجام می شود و به تدریج با یک محلول نمکی پر می شود تا فضا ایجاد کند و بافت و عضلات شما برای کاشت های بزرگتر آماده شود.

وقت خود را به مشاوره اختصاص دهید

بهتر است قبل از مراجعه به مشاوره ، گزینه های خود را در نظر بگیرید ، اما اگر تا زمان ارائه آن از نیاز دقیق خود مطمئن نیستید ، مشکلی نیست. شما مشاوره برتر جراحی MTF زمانی است که شما و جراح پلاستیک خود از همه این گزینه ها و موارد دیگر استفاده می کنید.

در طول مشاوره ، می توانید تمام س yourالات خود را بپرسید ، سایزرهای مختلف پستان را امتحان کنید و به عکس های قبل و بعد از سایر نتایج برتر جراحی MTF نگاه کنید تا مطمئن شوید که جراح مناسب خود را پیدا کرده اید. ممکن است بخواهید یک سوتین ورزشی به همراه داشته باشید تا سایزرها را امتحان کنید و عکسی از نتایج مورد نظر خود را به عنوان نمونه بیاورید.

کار با یک جراح پلاستیک واجد شرایط و متخصص در جراحی های برتر می تواند مهمترین تصمیم شما برای دستیابی به بهترین نتایج تقویت سینه در MTF باشد. آنها باید با آناتومی شما کار کنند تا به شما کمک کنند بهترین نتیجه را بگیرید و بیشتر شبیه خود معتبر خود باشید.

خلاصه

چرا کاشت پستان مناسب بهترین نتایج افزایش MTF است

نام مقاله

چرا کاشت پستان مناسب بهترین نتایج افزایش MTF است

شرح

دکتر دیوید دلینگر ، جراح پلاستیک در آستین بهترین روش های انتخاب کاشت سینه برای افزایش سینه mtf را توضیح می دهد.

نویسنده

`دکتر دیوید دلینگر

نام ناشر

اسموتی زیبایی

آرم ناشر