چوب سایه چشم نعناع ذوب شده جن

[ad_1]

[unpaid/sample/affiliate/ad/prioradrelationship] در حال حاضر من با یک جن رول هستم – اما با دوربین خود رول نیستم. تلاش دوم برای عکسبرداری غیر تار – بعضی روزها دقیقاً به همین ترتیب است ، مخصوصاً روزهای کم نور و امروز ما در مه غوطه ور هستیم که برای قورباغه های استخر همسایه من که زیر آتش حواصیل گرسنه ای که روی ما نشسته است ، بسیار عالی است ، بسیار عالی است. سقف به عنوان نقطه دید آن بنابراین ، نوسانات و دوربرگردان ها. به هر حال ، من طرفدار چوب چشم هستم ، کم و بیش از ظاهر پیچیده چشم چشم می کشم – یک کشیدن چوب روی درب ، کمی ریمل و سرمه و این برای من مفید خواهد بود. من انواع جدید Mint Melt را در اینجا آورده ام اما به عنوان یک افزایش قیمت ، بقیه از 5 پوند به 3.95 پوند کاهش می یابد. اگر تا به حال خواسته اید یکی را امتحان کنید ، اکنون وقت آن است! آنها هستند اینجا.

چوب سایه چشم جن

جدیدترین سایه ها Ice Creme (طلای کم رنگ) ، Melt With Me (رنگ قهوه ای وسط) و سایه ای که من ندارم (و نه می پوشم) ، Mint For You هستند.

چوب های سایه چشم جن

در عین حال ، براق کننده های جدیدی وجود دارد و من عاشق یک براق کننده هستم. در واقع ، مجموعه نعناع بسیار گسترده است ، بنابراین من آن را ویرایش کردم تا چند مورد خاص را انتخاب کنم. یک براقیت روشن (با یک رنگ سبز روشن در بطری) و یک سایه بسیار براق نیز به وضوح تغییر می کند. واضح است که یک نکته از نعناع است ، و یکی از پر زرق و برق آن نعناع نم نم است. هر کدام 4 پوند هستند و هر دو کمی شیرین کننده نعناع شیرین را برای عطر و طعم دارند. من فکر نمی کردم که من نعناع پاششی را دوست دارم زیرا این یک صورت فلکی از براق است اما من کاملا دوست دارم. من نمی دانم که من آن را فرسوده هر چند …

READ  کرم صبح بخیر سول دژانیرو
چوب سایه چشم جن

در این بخش ، از پایین به بالا ، Melt With Me ، Ice Creme ، A Tint of Mint و Mint Sprinkle است. هر چیزی … میباشد اینجا. غیر وابسته است اینجا. چوب های سایه چشم بسیار عالی هستند (حداقل به نظر من) و فقط احساس می کنند آسان ترین چیز در جهان است که کمی “تمام شده” تر به نظر برسید و اگر احساس می کنید پیشرفت را از هیچ جبران نکنید تا حداقل کمی. آن را دوست دارم اخیراً با اینستاگرام کمی سر و صدا با عشق و نفرت داشتم ، متوجه شدم که این تنها چیزی است که من را ترغیب می کند به غیر از رژ قرمز خود که هر روز صبح قبل از راه رفتن روی عسل استفاده می کنم ، به رنگ دیگری برگردم – خوشحالم ( به صورت برهنه بروید اما چیزی که بیشترین پاسخ را دارد ، تغییر شکل از صورت برهنه به آرایش است حتی اگر فقط مقدار کمی باشد. بنابراین ، حداقل باید از آن تشکر کنم. اوه ، اگر می خواهید بستنی را روشن ببینید ، این همان است اینجا در پست CC CC Camo من (که از مطالب حمایت شده حمایت می کند). یک صفحه نمایش سریع در زیر است.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد. ممکن است از لینک های وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.