چگونه به زخم ها کمک کنیم تا پس از مد سازی مامان محو شوند


پس از هر عمل جراحی ، از جمله قبل مامان، زخم ها به ناچار ظاهر می شوند. با این حال ، برش ها به طور معمول تا حد ممکن نامشخص قرار می گیرند تا دیدن زخم های ایجاد شده در لباس شنا دشوار یا غیرممکن باشد.

علاوه بر این ، نکات زیادی وجود دارد که می توانید برای کمک به کاهش ظاهر زخم های مادری پس از انجام روش خود دنبال کنید.

1. دستورالعمل های مراقبت از جراح پلاستیک خود را به دقت دنبال کنید

نه تنها یکی از بهترین کارهایی که می توانید بعد از اصلاح مامان انجام دهید به بدن شما کمک کند تا به طور موثر بهبود یابد اما همچنین به حداقل رساندن جای زخم کمک می کند این است که از دستورالعمل های مراقبت های بعد از جراح پلاستیک برای T استفاده کنید. در حالی که هر جراح پلاستیک تغییرات و تنظیمات جزئی دارد در بهبودی مامان رهنمودها ، اینها برخی از نکات کلی است که باید در سراسر هیئت مدیره سازگار باشد:

فعالیت بدنی شدید را به مدت 4 تا 8 هفته محدود کنید. بیش از حد تحرک بیش از حد بدن می تواند برای روند بهبود آن مضر باشد و بنابراین باعث می شود که اسکارها بیشتر مورد توجه قرار گیرند.

  • هنگام بهبودی به آرامی در خانه بگردید تا جریان خون سالم را بهبود بخشد و روند بهبودی بدن را بهینه کند.
  • طبق دستورالعمل جراح پلاستیک خود از هرگونه لباس فشاری لازم استفاده کنید.
  • هنگام بهبودی از دوران بارداری مادر ، سیگار نکشید.
  • در حالی که بدن در حال بهبود است از مصرف زیاد الکل خودداری کنید.

اگر به نظر نمی رسد که برش شما به درستی بهبود یابد یا علائمی از عفونت مشاهده کردید ، بلافاصله با مطب جراح پلاستیک تماس بگیرید.

2. مراقب علائم عفونت باشید

پیروی از دستورالعمل های مراقبت های بعد از جراح پلاستیک به شما کمک می کند تا خطر ابتلا به عفونت را به حداقل برسانید. با این حال ، اگر به هر یک از این موارد رایج توجه کنید علائم ممکن است در حال تولید عفونت باشد، برای جلوگیری از عوارض ، بلافاصله با پزشک خود تماس بگیرید:

  • چرک
  • سرخی
  • تورم
  • حرارت
  • درد موضعی
  • تب

3. از خورشید دور بمانید

قرار گرفتن در معرض آفتاب یکی از دلایل اصلی ایجاد نگرانی در مورد رنگدانه سازی پوست است ، از جمله لکه های تیره ، رنگ پوست ناهموار و ظاهر برجسته تر جای زخم. در حالی که بدن شما بعد از اصلاح مامان بهبود می یابد ، از تابش مستقیم نور خورشید و تخت های برنزه داخلی خودداری کنید.

اگر نیاز به بیرون از منزل دارید ، همیشه از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. با این حال ، قبل از استفاده از هر گونه محصول موضعی – از جمله ضد آفتاب – به طور مستقیم در برش های بهبودی ، با جراح پلاستیک خود صحبت کنید.

4. غذاهای غنی از آنتی اکسیدان بخورید

آنتی اکسیدان ها مولکول هایی هستند که با رادیکال های آزاد مقابله می کنند ، در غیر این صورت می توانند در سراسر بدن ما خراب کنند ، به خصوص هنگامی که ما در حال بهبودی هستیم. با خوردن میوه ها و سبزیجات تازه مانند توت فرنگی ، بلوبری ، اسفناج ، کلم پیچ و سیب زمینی شیرین خود را با مقدار زیادی آنتی اکسیدان اضافی مسلح کنید.

در حالی که بدن بهبود می یابد از خوردن مقدار زیادی غذای سرخ شده ، آب نبات و نوشیدنی های شیرین خودداری کنید ، زیرا این امر می تواند روند بهبود طبیعی را مختل کند.

5- به زخم ها زمان بدهید تا بهبود یابد

ممکن است 18 سال طول بکشد تا جای زخم کاملاً بالغ شود و شروع به از بین رفتن کند. صبور باشید زیرا بدن شما بعد از اصلاح مامان بهبود می یابد و بهبود می یابد.

اگر هنوز نتیجه ای را که حدود 12 تا 18 ماه پس از عمل آرزو می کنید نمی بینید ، با جراح پلاستیک در مورد اصلاح مامان صحبت کنید گزینه های درمان اسکار مانند درمان اسکار با لیزر یا جراحی تجدید نظر در اسکار.

خلاصه

چگونه به زخم ها کمک کنیم تا پس از انجام مامان ، محو شوند

نام مقاله

چگونه به زخم ها کمک کنیم تا پس از مد سازی مامان محو شوند

شرح

برای کاهش جای زخم های مادری چه کاری می توانید انجام دهید؟ جراحان پلاستیک دارای مجوز هیئت مدیره در جراحی پلاستیک کافمن و دیویس در ساکرامنتو توضیح می دهند.

نویسنده

دکتر. دیوید کافمن

نام ناشر

اسموتی زیبایی

آرم ناشر