چگونه به زودی می توانید نتایج افزودن پستان خود را اصلاح کنید؟

[ad_1]

اکثر زنانی که بزرگ سینه را انتخاب می کنند از نتایج خود بسیار راضی هستند و سالها از افزایش سایز سینه خود لذت می برند. اما در برخی موارد ، ممکن است خانمی پس از جراحی از شکل ظاهری یا احساس پستان خود خوشش نیاید ، یا ممکن است فکر دیگری داشته باشد ، و شروع به بررسی این موضوع می کند که آیا برداشتن یا جایگزینی ایمپلنت پستان راه حل خوبی است.

من همیشه صبر و شکیبایی را پس از هر عمل جراحی پلاستیک ، به ویژه افزایش پستان ، تشویق می کنم. در حالی که سینه های شما مطمئناً بعد از جراحی بزرگتر به نظر می رسند ، نتایج شما ممکن است چندین هفته طول بکشد تا کاملاً مشخص شود. پوست و بافت ناحیه پستان باید خود را ترمیم کند ، برش ها باید بهبود یابند و از همه مهمتر ، کاشت ها باید در جای خود قرار بگیرند.

به همین دلایل ، ممکن است در چند هفته اول خیلی زود باشد که بتوان آن را جدی گرفت جراحی تجدید نظر در افزایش سینه. به احتمال زیاد ، پس از بهبودی کامل ، دیگر نگرانی های اولیه شما برطرف خواهد شد و باید از نتیجه خود بسیار راضی باشید.

هنوز هم ، مطمئناً دلایلی وجود دارد که ممکن است به زودی پس از جراحی اولیه ، روش بازنگری در افزایش پستان ضمانت شود. یک روش تجدید نظر برای رفع نگرانی های زیبایی پس از جراحی اولیه ایمپلنت پستان و / یا از بین بردن ناراحتی یا علائم دیگری که ممکن است رخ دهد ، طراحی شده است. تکنیک دقیق مورد استفاده بستگی به این دارد که جراح پلاستیک شما روی چه کاری تمرکز کرده باشد.

چرا ممکن است به تجدید نظر در پستان نیاز داشته باشید؟

برای زنانی که خیلی زود پس از عمل اولیه خود جراحی بازنگری را در نظر می گیرند ، بزرگترین دلیل آن ترجیح شخصی است. به عبارت دیگر ، کاشت آنها معمولاً هیچ مشکلی ندارد و همچنین احساس ناراحتی قابل توجهی نمی کنند. بیمار ممکن است احساس کند که کاشت هایش خیلی بزرگ ، خیلی کوچک به نظر می رسند ، یا سینه های او به شکلی که تصور می کرد نیست.

باز هم ، وقتی صحبت از اولویت شخصی می شود ، من معمولاً به بیماران توصیه می کنم که به خودشان وقت بدهند تا به ظاهر جدید خود عادت کنند. اگر آنها هنوز هم احساس می کنند که بعد از 6 ماه یا بیشتر از عمل جراحی می خواهند تغییری ایجاد کنند ، ارزش دارد که برای پیگیری گزینه ها یک ویزیت پیگیری کنید.

علاوه بر اولویت شخصی ، ممکن است برخی از عوارض نیز وجود داشته باشد تجدید نظر در عمل جراحی پستان زودتر از دیرتر به عنوان مثال ، اگرچه بسیار بعید است ، ممکن است ایمپلنت نمکی پاره شود و باید جایگزین شود.

عارضه دیگری که ممکن است رخ دهد ، انقباض کپسول است ، وضعیتی که در آن لایه نازکی از بافت اسکار که به طور طبیعی در اطراف کاشت سینه ایجاد می شود ، کاشت را سفت و منقبض می کند ، ظاهری غیر جذاب ایجاد می کند و احتمالاً منجر به ناراحتی می شود. در بعضی موارد ، تکنیک های ماساژ ایمپلنت می تواند اثر انقباض کپسول را به حداقل برساند و در صورت شروع به موقع و به طور منظم ، نیازی به عمل جراحی ثانویه نداشته باشد.

گرچه مطمئناً امکان پذیر است ، عوارضی از جمله این موارد خیلی زود پس از جراحی تقویت پستان بسیار غیر معمول است.

اگر هنوز می خواهید تغییری ایجاد کنید

اگر به خود زمان داده اید تا به ظاهر جدید خود عادت کنید اما هنوز از نتیجه کار راضی نیستید ، وقت آن است که در مورد احتمال جراحی دوم جدی تر عمل کنید. بسته به سطح راحتی خود ، می توانید با جراح اولیه خود بیشتر مشورت کنید یا انتخاب کنید که توسط یک جراح پلاستیک دیگر ارزیابی شود.

به طور کلی ، روشهای تجدید نظر در عمل جراحی پستان به مهارت و تجربه بالاتری نسبت به جراحی اولیه ایمپلنت نیاز دارند. جراح پلاستیک که روش اولیه شما را انجام داده است ممکن است در انجام یک تجدید نظر راحت باشد ، یا ممکن است شما را تشویق کند که به دنبال یک جراح پلاستیک دیگر با تجربه تخصصی تر در این زمینه باشید.

اگر تجدیدنظر بر اساس ترجیح شخصی شما انجام می شود ، مطمئن باشید که احساس می کنید با جراحی که برای انجام روش تجدید نظر انتخاب می کنید ارتباط خوبی برقرار می کنید. درباره اهداف و ظاهر جدیدی که تصور می کنید به طور عمیق صحبت کنید.

به عنوان مثال ، اگر احساس می کنید که جراحی اولیه شما به ایمپلنت های بسیار بزرگی منتهی شده است ، با جراح پلاستیک خود کار کنید تا بفهمید اندازه های مختلف ایمپلنت چگونه بر نتایج شما تأثیر می گذارد. ابزارهای تصویربرداری مانند وکترا XT می تواند به چارچوب این بحث کمک کند.

چه انتظاراتی در حین جراحی دارید

هنگام انجام جراحی تجدیدنظر در افزایش پستان ، می توان از روشهای مختلفی استفاده کرد. این جراحی ممکن است شامل تجدید نظر در بافت اطراف ایمپلنت ، جایگزینی یک یا هر دو ایمپلنت با اندازه ، شکل یا نوع متفاوت یا استفاده از پیوند چربی برای بهبود شکل پستان.

همانطور که با افزایش اولیه پستان ، جراحی را می توان در یک مرکز جراحی سرپایی یا در بیمارستان انجام داد. در بیشتر موارد ، این عمل بیشتر از جراحی اولیه ایمپلنت شما طول می کشد ، معمولاً بین 1 تا 4 ساعت. از نظر خطرات ، یک روش ثانویه از نظر تعداد و انواع خطرات در حین و بعد از جراحی قابل مقایسه است.

بعد از جراحی تجدید نظر ، ممکن است بهبودی بیشتر باشد ، بسته به اینکه چه اقداماتی انجام شده است. جراح پلاستیک که تجدیدنظر شما را انجام می دهد ، می تواند شما را برای آنچه انتظار می رود آماده کند و هر مرحله بعد از جراحی را که می توانید برای کمک به روند بهبودی انجام دهید ، شما را راهنمایی می کند.

خلاصه

چگونه به زودی می توانید نتایج افزودن پستان خود را اصلاح کنید؟

نام مقاله

چگونه به زودی می توانید نتایج افزودن پستان خود را اصلاح کنید؟

شرح

دکتر درو دیویس ، جراح پلاستیک فولسوم ، فرآیند اصلاح مجدد سینه و سرعت انجام آن را توضیح می دهد.

نویسنده

دکتر. درو دیویس

نام ناشر

اسموتی زیبایی

آرم ناشر