چگونه ترمه و لباس بافتنی خود را ضد پروانه کنید

[ad_1]

[unpaid/affiliate] تجربه به من آموخت که ترمه خاویار جهان پروانه است. آنها آن را دوست دارند. در بریتانیا ما دو نوع پروانه داریم که دوست دارند با بهترین پشم‌هایمان غذا بخورند – پروانه معمولی لباس و پروانه لباس‌دار. واقعاً مهم نیست که کدام نوع را دارید زیرا راه حل برای هر دو یکسان است.

من اهل اسکاتلند هستم، خانه ترمه، بنابراین در طول سال ها یاد گرفتم (راه سخت) که باید در دور نگه داشتن پروانه ها دقیق و ثابت قدم باشید. شب پره های لباس چیزی بیش از یک فضای تاریک و گرم (یعنی کشوها یا کمد لباس شما) را دوست ندارند و لباس هایی را که پوشیده شده اند ترجیح می دهند، زیرا ردی از پوست یا غذا دارند تا چیزهای فوق العاده خوشمزه ای داشته باشند. من مقدار زیادی ترمه جمع کرده ام و نکات زیادی را خوانده ام (از جمله شستن در دمای 60 درجه که لباس بافتنی شما را خراب می کند، بنابراین آن یکی را دنبال نکنید!). نکات من برای بکر نگه داشتن آنها عبارتند از:  1. به محض اینکه ترمه یا پشم خود را از فروشگاه به خانه تحویل دادید، آن را در فریزر خود قرار دهید. من یک فریزر کوچک دقیقا برای همین کار خریدم (قیمتش از ژاکت ترمه کمتر بود). دمای پایین تضمین می کند که لاروها نمی توانند تا زمانی که 48 ساعت به آنها فرصت دهید زنده بمانند. ممکن است بخواهید ژاکت های خود را قبل از اینکه در فریزر قرار دهید در کیسه ها قرار دهید (من این کار را نمی کنم).
  2. ترمه و پشم خود را به طور منظم در فرآیند انجماد قرار دهید – هر چند ماه یکبار یا بیشتر.
  3. ترمه و پارچه های پشمی خود را در جایی غیر از کمد لباس یا کشوهای خود نگهداری کنید. من یک کیف زیپ دار دارم (اینجا) که به عنوان کشوی خارجی عمل می کند و زیر تخت من زندگی می کند.
  4. به محض اینکه پوشیدن یک مورد را تمام کردید، آن را در کیف زیپ دار نگهداری کنید. هیچ چیزی را یک شبه روی کفپوش نگذارید.
  5. تله های فرمونی را نگه دارید (اینجا) در سراسر خانه.

[Cos cashmere hoodie £150 HERE] تله های فرمونی با فریب دادن نرها به سمت آنها با استفاده از رایحه ای شبیه به پروانه ماده عمل می کند. پروانه های نر فکر می کنند در حال یافتن جفت هستند اما در عوض خود را روی سطح چسبنده نوار تله به دام می اندازند. از آنجایی که نوارها بسیار چسبنده هستند، بهتر است روی قفس‌هایی سرمایه‌گذاری کنید که نوارها می‌توانند به داخل آن سر بخورند تا از چسبیدن آن‌ها به لباس یا حیوانات خانگی جلوگیری کنید.

Cos Cashmere

[Cos Cashmere hoodie £150 HERE]. اگر در لباس بافتنی خود پروانه فعال دارید، بهترین اقدام شما این است که بلافاصله شروع به انجماد کنید. اگر فضای فریزر زیادی ندارید، می‌توانید این کار را به صورت چرخشی انجام دهید، لباس‌های یخ‌زده را با احتیاط داخل کیسه زیپ‌دار دور از لباس‌هایی که فریز نشده‌اند قرار دهید و لباس‌های بعدی را جایگزین کنید. همانطور که هر لباس یخ زده و جایگزین می شود، در حال ساختن یک منطقه عاری از پروانه برای لباس های خود هستید. هودی های ترمه کمی وسواس هستند – من آنها را می پوشم بنابراین خیلی – در زیر یکی از اسکات و اسکات در کوچه برند آورده شده است اینجا – مانند گره کابل خاکستری در تصویر اصلی. همین الان یک 20% تخفیف اضافی وجود دارد.

من به شستن بیش از حد ترمه و پارچه های پشمی اعتقادی ندارم – فقط در صورت نیاز آنها را بشویید (با استفاده از شستشوی دستی). شما می توانید با شستن قسمتی که به آن نیاز دارد و نه کل لباس، ریزش های تصادفی غذا را درمان کنید.

روسری ها، کلاه ها و دستکش هایی را که احتمالاً در جای دیگری از سویشرت ها و ژاکت های خود نگهداری می کنید، فراموش نکنید. دقیقاً از همان روش ها استفاده کنید و آنها را در یک کیسه زیپ دار در هر کجا که مناسب است نگه دارید. نکته کلیدی قوام است تا پروانه ها هرگز فرصتی برای استشمام احتمال ترمه دوست داشتنی نداشته باشند. هنگامی که در روال آن باشید، سال ها و سال ها ترمه عالی خواهید داشت.

تعداد پروانه ها در انگلستان در فصل بهار (آب و هوای گرمتر) و در پاییز (گرمایش مرکزی) افزایش می یابد، بنابراین در آن زمان بیشتر مراقب باشید. این ایده خوبی است که قبل از بستن لباس های زمستانی و بیرون آوردن کمد لباس تابستانی، یک درمان یخ زدگی انجام دهید.

افشای شفافیت

تمام محصولات به عنوان نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.

READ  Zemplar (paricalcitol) برای نارسایی کلیه: هشدارهای دارویی