چگونه حداکثر راحتی را در طول بهبودی Tummy Tuck خود به دست آوریم


شما با جراح پلاستیک خود ملاقات کرده اید و قرار دادن شکم خود را تعیین کرده اید. اما با نزدیک شدن به روز شکم بینی ، وقت آن رسیده است که واقعاً به فکر بهبودی و چگونگی به حداکثر رساندن راحتی و نتایج خود باشید. با کمی آمادگی و این نکات مربوط به بازیابی شکم ، می توانید با خیال راحت از طریق بهبودی خود حرکت کنید و در کمترین زمان به برنامه عادی خود برگردید.

تمام دستورالعمل های مراقبت خود را پس از عمل دنبال کنید

قبل از شما شکم زدن، شما باید دستورالعمل های مراقبت بعد از عمل را از جراح پلاستیک خود دریافت کنید. جراح شما درباره موضوعاتی از جمله:

  • چه انتظار می رود
  • چگونه می توان از برش ها و پمپ های تخلیه احتمالی خود مراقبت کرد
  • محدودیت های بازیابی
  • چه زمانی باید انتظار داشته باشید که به فعالیت های عادی خود برگردید.

آنها می توانند نسخه های لازم بعد از عمل را برای شما فراهم کنند تا بتوانید آنها را قبل از روز بزرگ تحویل بگیرید و برای بازگشت به خانه آماده کنید.

قبل از روال خود یک فضای بازیابی ایجاد کنید

ایجاد فضای بازیابی شخصی قبل از روز بزرگ به شما کمک می کند تا آنچه را که برای آرامش و بهبودی لازم دارید ، داشته باشید.

همانطور که شکم شکم شما نزدیک می شود ، زمان آن فرا رسیده است که فضای بهبودی خود را ایجاد کنید. این می تواند تختخواب یا حتی تختخواب شما در اتاق نشیمن باشد. در بسیاری از موارد ، ممکن است به شما توصیه شود که در وضعیت خمیده بخوابید ، بنابراین فضای خود را با بالش های ساپورت و پتو پر کنید تا در دوره نقاهت در شکم راحت تر باشید.

در اینجا برخی موارد دیگر وجود دارد که باید هنگام ایجاد فضای خود در نظر بگیرید:

  • نسخه های لازم را انتخاب کنید و آنها را در مکانی نزدیک تهیه کنید.
  • لیستی از نمایش های Netflix که می خواهید بیش از حد بخورید یا یک مجموعه کتاب و مجله آماده دارید ، تهیه کنید.
  • دستمال مرطوب صورت و بدن و همچنین شامپوی خشک بخرید تا در دوش گرفتن تمیز بمانید گزینه ای نیست.
  • مطمئن شوید که به راحتی به حمام خود مسیری دسترسی دارید و می توانید به راحتی آن را طی کنید.

از کمک خانواده و دوستان استفاده کنید

این احتمال وجود دارد که شما از قبل می دانید پس از عمل برداشتن شکم به شخصی احتیاج دارید که شما را به خانه بیاورد ، اما اجازه ندهید که کمک در آنجا پایان یابد. پس از اتمام مراحل ، بهتر است شخصی را حداقل برای یکی دو روز اول همراه خود داشته باشید. از خانواده یا دوستان خود س Askال کنید که آیا آنها تمایل دارند که بیایند و با شما بنشینند ، در وعده های غذایی کمک کنند و حتی در صورت لزوم به خانه کمک کنند.

اگر بچه های کوچکی دارید ، ببینید آیا کسی مایل است بیاید و به شما کمک کند زیرا شما قادر به بلند کردن بچه های کوچک نیستید. شاید این زمان مناسبی باشد تا بتوانند چند روز در حالی که استراحت می کنید در خانه مادربزرگ و مادربزرگ تعطیلات بگذرانند.

غذای سالم بخورید و هیدراته بمانید

در حالی که غذای ناخواسته یک گزینه آسان است ، بدن شماست به غذای سالم و غنی از مواد مغذی نیاز دارد و آب برای تشویق بهبودی. میوه ها و سبزیجات خام بسیار مناسب است که در کنار خود داشته باشید. آماده سازی وعده های غذایی قبل از ایجاد شکم باعث می شود که زمان غذا راحت تر باشد و اطمینان حاصل شود که بدن شما آنچه را که نیاز دارد دریافت می کند.

خوردن غذاهای مناسب همچنین می تواند در مبارزه با یبوست که در هنگام مصرف داروهای ضد درد معمول است ، کمک کند. در صورت نیاز با استفاده از نرم کننده های مدفوع با جراح خود صحبت کنید.

لباس فشرده سازی خود را فراموش نکنید

بعد از کشیدن شکم ، به شما توصیه می شود که یک گلدان را بپوشید چسب شکمی، یا لباس فشرده سازی. این به کاهش تورم کمک می کند ، ترمیم مناسب در ناحیه تحت درمان را تشویق می کند و به حداقل رساندن مایعات کمک می کند. در طول دوره نقاهت حتماً این لباس را طبق دستور جراح خود بپوشید.

پیاده روی به همان اندازه استراحت مهم است

در حالی که هدف اصلی شما در طول بهبودی بعد از شکم استراحت ، بلند شدن و حرکت نیز مهم است. اکنون ، زمان شروع یک تمرین ورزشی نیست ، اما پیاده روی منظم در طول روز ضروری است.

این حرکت ساده به شما در کاهش خطر لخته شدن خون کمک می کند و در عین حال به نرم و آرام بودن بافت شما نیز کمک می کند. بیدار شدن از خواب در هر دو ساعت برای یک پیاده روی کوتاه در خانه یا حتی بیرون از خانه در یک روز خوب می تواند به کاهش تورم کمک کند و از بهبود شما پشتیبانی کند.

خلاصه

چگونه حداکثر راحتی را در زمان بهبودی Tummy Tuck به دست آوریم

نام مقاله

چگونه حداکثر راحتی را در طول بهبودی Tummy Tuck خود به دست آوریم

شرح

جراحی پلاستیک گرین هیلز در نشویل این نکات بهبودی شکم را برای کمک به شما در به حداکثر رساندن راحتی و بهبودی خود پس از جراحی ارائه می دهد.

نویسنده

جراحی پلاستیک گرین هیلز

نام ناشر

اسموتی زیبایی

آرم ناشر