کرم عملکرد مراقبت از پوست Spectacle


[unpaid/sample] نکته ای که در مورد کرم Spectacle Performance وجود دارد این است که من می دانستم که این خوب است قبل از اینکه چیزی در مورد آن بدانم. من نمونه های زیادی را در اینجا می گیرم و تمام تلاشم را می کنم تا حداقل در سطح سطح از آنها عبور کنم ، اگر نه فراتر از آن – صادقانه بگویم ، این فقط یک لوله چیز دیگری بود. صبح بدون اینکه زیاد به آن فکر کنم ، آن را استفاده کردم ، و با خواب متوجه شدم که در واقع به مرطوب کننده دیگری احتیاج ندارم (روز بدون آرایش بود ، بدون تمیز کردن به شدت مورد نیاز است) و صبح روز بعد ، وقتی متوجه شدم هنوز چهره کاملاً هیدراته احساس می شد که این کرم برای اولین بار با چشم من روبرو شده است.

کرم عملکرد مراقبت از پوست Spectacle

عینک برای پوست های حساس و با فرم اولیه آغاز می شود (شما می توانید از SPF به راحتی روی آن استفاده کنید) که بلافاصله در خانه و روی آن قرار دارد. این رویای INCI را دارد – اگر طرفدار سرسخت مراقبت از پوست باشید ، این INCI گربه سان است – اسید هیالورونیک ، اسیدهای آمینه مس ، سرامیدها ، پپتیدها ، نیاسینامید ، اسکوالان ، اولئوزومهای گلرنگ محصور شده ، رتینوئید کپسوله شده (0.1٪) و گالیک اسید.

کرم عملکرد مراقبت از پوست Spectacle

کپسوله سازی اولئوزوم گلرنگ چیزی است که باعث می شود رطوبت حفظ شود – تقریباً نیمی از میکرو کپسول ها پس از استفاده می ترکند ، پوست را با رطوبت غرق می کنند ، در حالی که نیمی دیگر در مدت زمان طولانی تر می ترکد ، بنابراین یک خوراک مداوم برای پوست شما است. گالیک اسید واقعاً یک بازیگر قدرت است – اگر مسئله مهم بعدی در مراقبت از پوست نیست ، باید بدانم که چرا. این ماده واقعاً همه چیز دارد – ضد التهاب ، ضد میکروب ، آنتی اکسیدان (من شاهد آن هستم که از نظر روشنایی شش برابر موثرتر از ویتامین C است) و ماده ای است که پوست را دوست دارد.

READ  هدف قوانین ایالتی تنظیم «صنعت پرمشکل نوجوانان» است، اما خلأها همچنان وجود دارد

کمی در مورد داستان Spectacle چون این یک مارک بدون چهره نیست ، نه برای گرم ساخته شده است و نه یک مارک هزار ساله (yay) است. این برای همه و همه پوست است. آندره کوتین ، مدل سابق که بعداً توسط اولیویا فالکون ، ویرایشگر زیبایی به او پیوست ، در سانتف تاسیس شد و این یک عشق مادام العمر به مراقبت از پوست بود. هنگامی که آندره در مدرسه بود ، عموی او در آستانه راه اندازی یک مارک مراقبت از پوست بود اما به طور غیر منتظره ای درگذشت و خانواده با خاطرات و جعبه های بسیار زیادی از محصولات روبرو شدند که آندره از طریق آنها کار کرد. آندره پس از مدتی در مدل سازی (لی ، رالف لورن و غیره) در رشته علوم آرایشی تحصیل کرد و سرانجام کار خود را در معتبرترین آزمایشگاه های ایالات متحده آغاز کرد. مادر او (یک ماما در ایالت های دور افتاده – فکر می کنید مامای پرواز) تخم لانه خود را به او قرض داد (متاسفم ، اما مادران عالی نیستند؟) تا Spectacle را پیدا کند. همانطور که همه ما می دانیم ، راه اندازی مستقل یک مارک تجاری هزینه زیادی دارد ، بنابراین در حال حاضر ، Performance Cream همین است.

کرم عملکرد مراقبت از پوست Spectacle

این چیزی در حدود 76 پوند هزینه دارد اما بله ، من می توانم آن را خریداری کنم حتی اگر بسیار آگاه هستم که برای این نوع هزینه ها توجیه خوبی لازم است. مواد تشکیل دهنده بهترین کیفیت ممکن را دارند ، مقادیر آن کاملاً محاسبه شده است (۰.۱٪ رتینوئید محصور شده حتی برای پوست حساس نیز قابل تحمل است) و همه چیز در کنار هم قرار می گیرند تا در یک عمل ترکیبی کار کنند. هیچ SPF در آنجا وجود ندارد زیرا در فرمول کار نمی کند بنابراین به جای اینکه یک گیره مربع را در یک سوراخ گرد قرار دهید ، باید SPF خود را استفاده کنید. یک انرژی در پشت این مارک وجود دارد که ظاهر آن به آن عدالت نمی بخشد – و در آن مرحله ، لوله از خاک اره ساخته شده است (وقتی آن را نگه دارید می توانید دانه را احساس کنید) ، جعبه روزنامه بازیافت می شود و جوهرهای کنف و سویا روشن است هر دو اعتبار پایداری Spectacle را می دهند. من سعی می کنم چیزی را پیدا کنم که فکرش را هم نکرده باشد ، اما همه چیز وجود داشته است. من عاشق این هستم که موفقیت Spectacle به جای تبلیغات پر زرق و برق و تبلیغات تبلیغاتی تبلیغاتی دهان به دهان است – همه افرادی که آن را امتحان کرده اند آن را دوست دارند و اکنون من هم آن را دوست دارم.

READ  آیا والدین می توانند اختلال اضطراب خود را به کودکان منتقل کنند؟ مطالعه جدید می گوید آنها ممکن است

دستورالعمل استفاده صبح و عصر است ، اما اگر شما صبح پاک نکنید (من به ندرت انجام می دهم) ، من فکر می کنم هر 24 ساعت یک بار برای یک پوست طبیعی تا کمی خشک انجام می شود که باعث می شود کمی جلوتر برود – دو بار در روز روز یا بیشتر و خود را خراب می کنید ؛-). متناوباً ، اگر شما فقط نیاز به تعادل و تنظیم مجدد پوست خود دارید ، من می توانم از آن به عنوان کرم SOS استفاده کنم تا زندگی را به خصوص پس از آفتاب یا ورزش دوباره زنده کند. می توانید Spectacle را پیدا کنید اینجا.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد. ممکن است از لینک های وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.