گامی نزدیک‌تر به قرص ضد پیری؟ محققان هاروارد کوکتل های شیمیایی معکوس کننده سن پیدا کردند

دانشمندان برای یافتن قرص «چشمه جوانی» که پتانسیل افزایش طول عمر یا معکوس کردن پیری را دارد، در حال رقابت هستند. آیا ما هنوز آنجا هستیم؟ به نظر می رسد که ما یک قدم به اکسیر همیشه گریزان زندگی نزدیکتر شده ایم.

گروهی از محققان دانشگاه هاروارد در کشفی پیشگامانه شش کوکتل شیمیایی را شناسایی کرده اند که به گفته آنها می تواند روند پیری را در سلول های پوست انسان و موش معکوس کند.

دکتر دیوید سینکلر در توییتی نوشت: “از به اشتراک گذاشتن آخرین مقاله خود متشکریم: قبلاً نشان داده بودیم که تغییر سن با استفاده از ژن درمانی برای فعال کردن ژن های جنینی امکان پذیر است. اکنون نشان می دهیم که با کوکتل های شیمیایی امکان پذیر است، گامی به سوی جوانسازی کل بدن مقرون به صرفه.” ، زیست شناس مولکولی در دانشکده پزشکی هاروارد و یکی از نویسندگان این مطالعه.

ما شش کوکتل شیمیایی را شناسایی می‌کنیم که در کمتر از یک هفته و بدون به خطر انداختن هویت سلولی، نمایه رونوشت ژنوم جوانی را بازیابی می‌کنند و سن رونوشت را معکوس می‌کنند. بنابراین، جوان‌سازی با تغییر سن می‌تواند نه تنها از طریق ژنتیک، بلکه همچنین به دست آید. محققان در این مطالعه که در مجله Aging منتشر شده است، نوشتند که به معنای شیمیایی است.

READ  ست خواب Balance Me Beauty

این مطالعه تاثیر a معجون مواد مخدر که حاوی هورمون رشد متفورمین و دارویی است که پروتئین کیناز فعال شده با آنزیم (AMPK) را در جوانسازی عضلات پیر، بافت کبد و سایر اندام ها فعال می کند.

دکتر سینکلر می گوید: «مطالعات روی عصب بینایی، بافت مغز، کلیه و ماهیچه نتایج امیدوارکننده ای نشان داده است، با بهبود بینایی و افزایش طول عمر در موش ها و اخیراً در آوریل امسال، بینایی در میمون ها بهبود یافته است. گفت.

این تیم ادعا کرد که آنها اثرات معکوس کننده سن را با هر شش ترکیب پیدا کردند. تأثیر یک درمان چهار روزه با استفاده از کوکتل‌ها با کل تغییری که پس از یک سال درمان احیاکننده در یک مطالعه برجسته از سال 2019 مشاهده شد، قابل مقایسه بود.

دکتر سینکلر افزود: “این کشف جدید پتانسیل را برای معکوس کردن پیری با یک قرص، با کاربردهای مختلف از بهبود بینایی تا درمان موثر بیماری های مرتبط با افزایش سن ارائه می دهد.”

با این حال، برخی از محققان این یافته ها را با کمی تردید دریافت می کنند. Matt Kaeberlein، متخصص زیست شناسی، گفت زمین که این فقط یک مطالعه مقدماتی است و محققان باید حداقل یکی از ترکیبات موجود در یک مدل حیوانی را برای اثربخشی آن در معیارهای سلامت مرتبط با سن یا طول عمر تأیید کنند.

دکتر چارلز برنر، محقق متابولیسم، نگرانی هایی را در مورد ایمنی داروهای مورد استفاده در کوکتل ها مطرح کرد. برنر گفت: «اینها معمولاً به تنهایی یا در ترکیبی امن نیستند.

منتشر شده توسط Medicaldaily.com

READ  سانسور یا اطلاعات غلط؟ DeSantis و YouTube Spar Over Covid Roundtable Table Takedown.