گرلن روژ جی قرمزهای افسانه ای


[unpaid/sample] فکر می‌کنم اکنون ما واقعاً شروع به دیدن نشانه‌های کامل مسیر گرلن برای به‌روزرسانی خود و جذب مخاطبان گسترده‌تر در حین جشن گرفتن میراث خانه کرده‌ایم. سه رنگ قرمز وجود دارد که به سال 1840 بازمی‌گردند، اما ظاهری مدرن از ساتن یا مخمل مات دارند.

گرلن روژ جی قرمزهای افسانه ای

منظورم این است که به لبه تیز آن نگاه کنید! من دو تا از روکش های مات مخملی دارم، بنابراین نمی توانم به شما در مورد تغییر سایه بین ساتن و مات بگویم – چیزی که می توانم به شما بگویم این است که من Roi Des Rouges از سال 1925 (سایه روشن تر) را در حال حاضر با یک نقطه می پوشم. از بالم لب Biossance در بالا و من آن را دوست دارم. مقداری گرما در آن وجود دارد که بیشتر از آن که یک آبکش باشد (که برای من، هر رنگ قرمز رنگ آبی می تواند باشد) رنگ چهره را افزایش می دهد. قدمت رژ لب‌های گرلن به دهه 1830 باز می‌گردد، دو سال پس از آن که Pierre-Francoise-Pascal Guerlain یک محصول مایع لب و گونه به نام Bloom of Rose (که برای این مجموعه به Rouge de Tigre تعبیر می‌شود) تولید کرد. به سرعت به امروز و Violette مدیر خلاق گریم Guerlain است (آرایشگر نیز محدوده خاص خود را دارد، Violette، که خیلی دور از Glossier نیست اما بسیار کوچکتر است. اینجا) در عین احترام به میراث، جان تازه ای به رنگ ها دمید. و هرگز شخصی به اندازه ویولت برای لب قرمز مناسب نیست!

گرلن روژ جی قرمزهای افسانه ای

رنگ قرمز عمیق تر و توری بورگوندی تر Rouge Imperial از سال 1870 است. این رنگی است که می توانم بگویم ملایم است – نه کاملاً کلیشه ای رنگ با تن عمیق – اما به سمت چیزی تیره تر و شدیدتر می رود.گرلن روژ جی قرمزهای افسانه ای

شما می توانید از نمونه جلوه تاری آنها را ببینید – در واقع، قرمزهای افسانه ای Guerlain Rouge G کم و بیش بی وزن هستند و پوشیدن واقعاً آسانی دارند، حتی برای کسانی که علاقه ای به مات ندارند. اگر طرفدار مات نیستید، پیشنهاد می‌کنم ساتن را امتحان کنید، اگرچه از این فرمول مات با یک نقطه از مومیایی در بالای آن (که اصلا رنگ را زیاد از بین نمی‌برد) راضی هستم.

گرلن روژ جی قرمزهای افسانه ای

موارد جدید، همانطور که می بینید، منتخبی از مخمل ها هستند – چهار مورد از آنها. اگر بتوان هتلی را با یک رژ لب دوقلو کرد، آنگاه شما را به هتل کاستس در پاریس می برم. اینجا جایی که نور کم و استفاده از پارچه های مجلل و انواع رنگ قرمز آنها را به همراهی ایده آل تبدیل می کند. زمان زیادی طول کشید تا Guerlain جایگاه خود را در دنیای مدرن رسانه های اجتماعی پیدا کند – انتخاب ویولت به عنوان مدیر خلاق آنها نابغه است زیرا درک او از میراث و نحوه قرار دادن آن در این چشم انداز دیجیتال بدون از دست دادن منزلت آن هوشمندانه و یکپارچه است. قیمت رژلب ها 27 پوند و قاب ها 32 پوند است اینجا.

افشای شفافیت

تمام محصولات به عنوان نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.

READ  Lashify Review انگلستان | وبلاگ نویس زیبایی انگلیس