گزارش: آمریکایی ها احتمالاً به زودی باید برای واکسن کووید-19 هزینه کنند

بر اساس یک گزارش، آمریکایی ها به زودی باید هزینه واکسن ها و تقویت کننده های کووید-19 را بپردازند.

را رسانه عمومی ایندیانا روز پنجشنبه گفت که کارشناسان بهداشت عمومی همه را تشویق می کنند تا دوزهای تقویت کننده را در حالی که هنوز واجد شرایط دریافت رایگان آن هستند، دریافت کنند.

بر اساس این گزارش، اعلامیه اضطراری کاخ سفید در مورد همه‌گیری در اواخر سال جاری منقضی می‌شود. در همین حال، سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرده است که بحران بهداشت جهانی ممکن است در سال 2023 پایان یابد.

پایان اورژانس های بهداشتی ملی و عمومی می تواند نحوه انجام واکسیناسیون کووید را تغییر دهد. مردم ایالات متحده اگر بخواهند تقویت شوند، احتمالاً باید هزینه بپردازند.

از سال گذشته، دولت تحت ریاست جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده، بیمه‌گران خصوصی و مدیکر را ملزم به پوشش حداکثر هشت آزمایش کووید در خانه در هر ماه کرده است. پس از لغو اعلامیه اضطراری بهداشت عمومی، مردم باید هزینه آزمایش را از جیب خود بپردازند. NBC News آموخته است.

انتظار می رود دولت فدرال در ماه مه به اعلامیه های اضطراری پایان دهد. علاوه بر واکسن‌ها، تقویت‌کننده‌ها و کیت‌های آزمایش، مردم باید هزینه درمان‌های کووید را پس از اینکه بیمه‌شان دیگر پوشش نمی‌دهد، بپردازند.

پس از آن، آمریکایی‌ها می‌توانند نوع متفاوتی از واکسن کووید-19 را ببینند، پس از آنکه سازمان غذا و دارو (FDA) در ژانویه تغییری در شیوه به‌روزرسانی واکسن‌ها برای تقلید از واکسن سالانه آنفولانزا پیشنهاد کرد.

در حال حاضر، همه به شدت تشویق می شوند که جدیدترین تقویت کننده دو ظرفیتی را که برای هدف قرار دادن سویه اصلی کووید-19 و زیرشاخه های جدیدتر و قابل انتقال تر omicron طراحی شده است، دریافت کنند.

READ  سایر ایالت ها مراقب مشکلات موجود در طرح پیشگام گزینه عمومی واشنگتن هستند

تقویت کننده دو ظرفیتی برای همه گروه های واجد شرایط مجاز و توصیه شده است. اما فقط کسانی واجد شرایط دریافت تقویت کننده هستند. تقویت کننده واکسن هنوز رایگان است، بنابراین متخصصان قویاً آن را توصیه می کنند.

“اگر شما یک تقویت کننده دریافت نکرده اید و مایل و قادر هستید، لطفا یک تقویت کننده دریافت کنید. قبل از پایان این اورژانس بهداشت عمومی، مدتی فرصت دارید تا این کار را انجام دهید. گراهام مک‌کین، دستیار مدیر بهداشت عمومی و محیط زیست دانشگاه ایندیانا، به رسانه عمومی ایندیانا گفت: چیزی که ممکن است پس از آن زمان تغییر کند، فقط باید صورت‌حساب بیمه را بپردازد یا باید هزینه آن را بپردازد.
یک کارمند بهداشت واکسن کووید-19 فایزر را در 22 مارس 2022 در سن سالوادور، السالوادور آماده می‌کند. السالوادور استفاده از دوز چهارم واکسن کووید-19 را آغاز کرد. امرسون فلورس/عکاسی/گتی ایماژ