گلدان قلم موی Ruby Hammer Neon


[unpaid/sample] من برای ذخیره سازی آرایش خود کمی رویکرد آشفته دارم – من خیلی به کسانی که چیدمان مرتب و منظمی دارند حسادت می کنم اما نمی دانم چگونه این کار را انجام می دهند. نظری ندارم. من مطمئناً گلدان های کوچک برای برس ، آستر و ریمل و سپس در کشوی خود ، بخشهایی برای چیزهای خاص دارم ، اما یکی به راحتی به دیگری می ریزد. چیزی که می توانم بگویم این است که من معمولاً تقریباً می دانم هر چیزی کجاست و اگر در آنجا نباشد جای دیگری است :-)).

گلدان قلم موی Ruby Hammer Neon

قابلمه برس سرامیکی روبی (که اتفاقاً می توانید برای هر آنچه دوست دارید استفاده کنید) جدا از ظرافت ، هرگز از خط چشم شما خارج نمی شود زیرا بسیار پر از آفتاب است – و تنها چیزی است که در این هفته آفتابی دیده ام! بنابراین ، این در حال تبدیل شدن به گلدان چیزهایی است که در حال حاضر بیشتر به آنها علاقه مندم ، بنابراین بلافاصله قابل کشف هستند. من عاشق یک چوب چشمی هستم ، بیشتر روزها آستر و ریمل می پوشم ، و البته یک رژ لب بسیار واقعی ، به نوعی کیف آرایش استاتیک است.

گلدان قلم موی Ruby Hammer Neon

من می دانم که بیشتر از بیشتر آرایش دارم ، بنابراین فقط داشتن یک مکان مشخص برای نگهداری از لباس های روزمره مفید است. اما بعداً ، من اغلب به چیزهای دیگری می پردازم که البته مورد علاقه قرار می گیرند تا گلدان دوباره پر شود. من اصلاً شاکی نیستم اما چیزهای زیبا را دوست دارم ، چیزهای روشن را دوست دارم و کارهای عملی را دوست دارم بنابراین این را دوست دارم. نسخه صورتی آن نیز وجود دارد. کوچک (نشان داده شده) 15 پوند و بزرگ 18 پوند است. می توانید آنها را پیدا کنید اینجا.

READ  ردیاب های تناسب اندام در واقع فعالیت بدنی شما را افزایش می دهند. در اینجا چگونه است

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه خلاف گفته شده باشد. ممکن است از لینکهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.