گل توسط دسته گل Kenzo Poppy

[ad_1]

[unpaid/sample/affiliate/ad] کلماتی که بلافاصله برای این نسخه جدید توسط By Kenzo به ذهن خطور می کنند پوشیدنی ، شاد ، آسان ، گل ، آبدار و شیرین هستند.

گل توسط دسته گل Kenzo Poppy

من فکر می کنم مورد علاقه من تا کنون از تکرارهای کنزو باشد – برخی از موضوعات اصلی را حفظ می کند اما سفری کاملاً متفاوت دارد. من فکر نمی کردم که خشخاش به طور طبیعی رایحه زیادی داشته باشد ، اما احساس من این است که مرجع خشخاش بیشتر یک مفهوم است تا یک تکرار. شادابی که من تشخیص دادم مربوط به گلابی ناشی است ، اما آنچه در زیر می آید ترکیبی از گل است که روی گاردنیا و گل رز بسیار زیاد است.

گل توسط دسته گل Kenzo Poppy

به نظر می رسد که گاردنیا همیشه جنبه کرمی دارد و من می توانم برخی از نت های پودری را ، احتمالاً از گل رز ، تشخیص دهم. پایه ای از چوب بادام و وانیل باعث نرمی رایحه می شود در حالی که یاس به آن نوعی جنبه شرم آور کم اهمیت می بخشد. ظاهراً مقداری بنفشه پارما در آنجا وجود دارد اما من آن را انتخاب نکردم. فکر می کنم این برای هر کسی باشد که رایحه خود را نرم و زنانه دوست دارد و اگر چنین باشد ، این یک لباس راحت و لذت بخش است – بدون هیچ دلیل مشخصی ، فکر کردم رایحه ای است که می توانم با آن بخوابم. این محصول با قیمت 30 ، 50 و 100 میلی لیتر با قیمت 47 پوند در دسترس است اینجا، لینک غیر وابسته اینجا.

READ  تخفیف های زیبایی جمعه سیاه (+ SpaceNK!)

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه خلاف گفته شده باشد. ممکن است از لینک های وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.