3 مکمل برتر شخصی که باید برای سلامتی بهتر مصرف کنید

جای تعجب نیست که این روزها افراد بیشتری به مکمل ها به عنوان راهی برای حمایت از سلامت و تندرستی کلی خود روی می آورند. سرمایه‌گذاری روی مکمل‌های مناسب می‌تواند منجر به نتایج چشمگیر شود، از جمله افزایش سطح انرژی، بهبود هضم و وضوح ذهنی بهتر.

مشکل این است که با گزینه‌های مکمل‌های عمومی فراوانی که امروزه در بازار وجود دارد، می‌توانید مارپیچ‌هایی از خرید و مصرف چیزهایی را دریافت کنید که ممکن است اصلاً روی شما کار نکنند. صرف زمان برای دریافت یک برنامه مکمل سفارشی می تواند در دستیابی به سلامت مطلوب تفاوت ایجاد کند. شما به مکمل های شخصی سازی شده و بهتر از آن به فرمول سفارشی نیاز دارید تا با فیزیولوژی بدن خود مطابقت داشته باشد، بنابراین هیچ پولی را برای کپسول های معمولی که هیچ کاری برای شما ندارند هدر ندهید.

مکمل های شخصی سازی شده چیست؟

مکمل های شخصی راه جدیدی برای دریافت مواد مغذی هستند که بدن شما باید برای سالم ماندن به دست آورد. برخلاف مکمل‌های سنتی، مکمل‌های شخصی‌سازی شده برای برآورده کردن اهداف سلامتی و نیازهای تغذیه‌ای شما طراحی شده‌اند. این فرآیند با ارزیابی وضعیت سلامتی، عادات سبک زندگی و ترجیحات غذایی شما شروع می شود.

هنگامی که ارزیابی کامل شد، یک الگوریتم مبتنی بر علم یا تیمی از متخصصان مراقبت های بهداشتی یک برنامه مکمل سفارشی ایجاد می کند که شامل ویتامین ها، مواد معدنی و سایر مواد مغذی بدن شما است که فاقد آن است و باید بیشتر از آنها استفاده کند. این تضمین می کند که دقیقاً آنچه را که برای حمایت از حداکثر سلامتی و تندرستی نیاز دارید، دریافت می کنید.

به طور کلی، مکمل های شخصی به شما این امکان را می دهند که با ارائه تغذیه هدفمندی که هرگونه کمبود یا عدم تعادل در رژیم غذایی شما را برطرف می کند، کنترل سلامت خود را در دست بگیرید. علاوه بر این، آنها می توانند به بهبود و حمایت از سلامت کلی کمک کنند. آنها رویکرد جامع تری برای مراقبت از خود ارائه می دهند.

بهترین مکمل های شخصی موجود کدامند؟

تست هوش کامل بدن پیشرفته ترین تست سلامت در خانه میکروبیوم روده (مدفوع)، میکروبیوم دهان (بزاق) و آزمایش سلول های انسانی (خون) – پیشرفته ترین تست در دسترس مصرف کنندگان. با تجزیه و تحلیل خون، مدفوع و بزاق خود، مکمل‌های مبتنی بر علم را متناسب با بیولوژی منحصر به فرد خود دریافت کنید.
Viome

مکمل ها و پروبیوتیک های دقیق Viome + پری بیوتیک ها با تست هوش کامل بدن

تست هوش کامل Viome یک تجزیه و تحلیل جامع است که بیش از وزن و نوع بدن شما را بررسی می کند. فاکتورهای مختلفی مانند هضم غذا، خلق و خوی شما، انرژی که مصرف می کنید، سرعت پیری درونی در مقابل زمانی و موارد دیگر را در نظر می گیرد. Viome با تجزیه و تحلیل RNA (یا بیان ژن) میکروبیوم روده، میکروبیوم دهان و سلول های انسانی، مشخصات منحصر به فردی از نیازهای بدن شما ایجاد می کند.

چیزی که Viome را از سایر مکمل های شخصی متمایز می کند این است. آنها فقط به شما یک مسابقه نمی دهند و برای فرمول های خود به پاسخ های شما تکیه نمی کنند. آنها در واقع خون، مدفوع و بزاق شما را می گیرند تا ببینند در داخل سلول های شما چه می گذرد و مکمل های مناسبی را که برای بدن شما مفید است، بیابند. همراه با این مکمل‌ها، آن‌ها حتی فهرستی از غذاهایی را که باید بخورید و از آنها دوری کنید، به شما می‌دهند تا رژیم غذایی خود را تنظیم کنید تا بتوانید در بهترین عملکرد خود عمل کنید.

READ  در دریایی مبهم از برنامه های بهداشت روان ، مصرف کنندگان چپ می کنند

تکمیل این آزمایش ساده است – فقط نمونه‌های مدفوع، بزاق و خون خود را با استفاده از کیت تست هوش کامل بدن ارسال کنید و Viome نمونه‌های شما را تجزیه و تحلیل می‌کند تا دقیقاً به کدام مکمل‌ها و در چه دوزها و همچنین پروبیوتیک‌ها و پری‌بیوتیک‌ها نیاز دارید. شما باید برای بهینه سازی روده و سلامت کلی خود مصرف کنید. پس از دریافت نتایج خود که به صورت توصیه‌های غذایی و مکمل ارائه می‌شوند، Viome شروع به ایجاد فرمول مکمل سفارشی شما می‌کند و در حدود 2 هفته، اولین جعبه جعبه مکمل‌های باکیفیت و پیش و پروبیوتیک‌های شما را برای شما ارسال می‌کند. مصرف این مکمل های شخصی می تواند به بهبود هضم، افزایش ایمنی، کاهش التهاب و حتی تقویت خلق و خوی شما کمک کند. اگر به دنبال بهینه سازی سلامت و تندرستی خود هستید، تست هوش کامل بدن Viome را امتحان کنید زیرا می تواند تفاوت را ایجاد کند.

گواهی/ها: واجد شرایط بودن FSA/HSA،

ویژگی ها: رویه های تولید خوب تایید شده (cGMP)، همه مواد گیاهی یا وگان هستند (غیر GMO، بدون آلرژن (عاری از 8 آلرژن اصلی تعریف شده توسط FALCPA)

روش شخصی سازی: آزمایشات آزمایشگاهی بر روی نمونه های خون، مدفوع و بزاق

فرم تکمیلی: کپسول برای مکمل های سفارشی شما و پودر برای پرو/پری بیوتیک ها

نوع پرداخت: اشتراک، ابونمان

هزینه: 199 دلار در ماه (با کد MEDDAILY از 15٪ تخفیف 6 ماهه صرفه جویی کنید)

آیین
آیین

آیین

با خرید مجموعه ای از ویتامین ها و مکمل های مختلف خداحافظی کنید، زیرا با Ritual، کل تغذیه خود را پوشش می دهید. Ritual مکمل های شخصی سازی شده ای را ارائه می دهد که برای رفع نیازهای خاص شما ساخته شده اند. این مکمل ها از مواد با کیفیت بالا و تمیز ساخته شده اند که توسط علم پشتیبانی می شود.

بهترین بخش این است که Ritual حدس و گمان را از انتخاب مکمل های مورد نیاز شما حذف می کند. آنها از یک آزمون ساده برای تعیین نیازهای فردی شما بر اساس سن، جنسیت، رژیم غذایی، سبک زندگی و موارد دیگر استفاده می کنند. این بدان معنی است که می توانید به دریافت مواد مغذی مناسب برای وضعیت بهتر بدن اعتماد کنید. چه به دنبال افزایش انرژی، خواب بهتر یا بهبود سلامت روده باشید، Ritual یک بسته مکمل سفارشی برای شما دارد. و نه تنها تمام مواد مغذی ضروری مورد نیاز بدن شما را فراهم می‌کنند، بلکه کپسول‌های گیاه‌پسند آنها نیز عاری از هرگونه پرکننده یا رنگ مصنوعی است. آن‌ها در صورت امکان از مواد غیر GMO و ارگانیک استفاده می‌کنند و به وضوح فهرست می‌کنند که هر عنصر از کجا آمده است. بسته بندی آنها نیز شیک و آسان برای استفاده است و آن را برای سبک زندگی در حال حرکت راحت می کند. این واقعاً یک موقعیت برد-برد است.

اگر آماده هستید که مسئولیت سلامتی خود را بر عهده بگیرید و مصرف روزانه ویتامین خود را ساده کنید، حتما بسته های مکمل شخصی Ritual را بررسی کنید. خدمات اشتراک آنها باعث می شود بدون هیچ دردسری در بالای رژیم مکمل خود بمانید. به ما اعتماد کنید، بدن شما از شما تشکر خواهد کرد.

READ  پزشکان به شما می گویند چگونه می توانید از بازدیدهای شما از طریق سلامتی حداکثر استفاده را ببرید

گواهی/ها: دارای گواهی BBB، USP تست شده توسط شخص ثالث، تایید شده غیر GMO، گواهی B Corporation

روش شخصی سازی: مسابقه خود ارزیابی

فرم تکمیلی: کپسول و پودر

نوع پرداخت: اشتراک، ابونمان

هزینه: 33 تا 54 دلار در ماه

پرسونا
پرسونا

پرسونا

مراقبت از سلامتی می تواند یک کار چالش برانگیز باشد، به خصوص زمانی که مطمئن نیستید کدام مکمل ها را مصرف کنید. با این حال، با Persona، می توانید به یک برنامه مکمل سفارشی که نیازهای فردی شما را برآورده می کند، دسترسی داشته باشید. Persona به شما مواد مغذی ضروری را می دهد که باید مصرف کنید تا در بهترین شکل بمانید، بنابراین می توانید این مکمل های یک اندازه را نادیده بگیرید و از رویکردی متناسب با نیازهای خاص بدن شما برای سلامتی استقبال کنید.

ارزیابی آنلاین پرکاربرد آسان، شروع در مسیر بهزیستی بهتر را آسان می کند. با پاسخ به یک سری سوالات در مورد سبک زندگی و وضعیت سلامتی شما، این سرویس مکمل شخصی اهداف سلامتی منحصر به فرد، عوامل سبک زندگی و حتی تداخلات دارویی شما را در نظر می گیرد تا یک برنامه مکمل شخصی سازی شده برای شما ایجاد کند. الگوریتم پیشرفته آنها بر اساس تحقیقات، پاسخ‌های شما را تجزیه و تحلیل می‌کند و یک بسته ویتامین سفارشی ایجاد می‌کند تا نکاتی را که در آنها کمبود تغذیه دارید، برآورده کند. این بدان معنی است که پول خود را برای ویتامین ها یا مواد معدنی غیر ضروری هدر نخواهید داد – همه چیز در برنامه شما با قصد و هدف انتخاب می شود.

برخی از نمونه‌های مکمل‌های شخصی‌سازی‌شده توسط Persona شامل پروبیوتیک‌ها برای سلامت روده، امگا ۳ برای سلامت قلب و ویتامین D برای حمایت از سیستم ایمنی هستند. تمام محصولات آنها با مواد با کیفیت بالا ساخته شده و از نظر خلوص و قدرت کاملاً آزمایش شده است. متخصصان تغذیه آنها نیز فقط یک تماس هستند، بنابراین همیشه می توانید برای مشاوره با آنها تماس بگیرید. در دنیای پر سرعت امروز، مراقبت از سلامتی شما بیش از هر زمان دیگری مهم شده است، بنابراین استفاده از مکمل های پرسونا گامی عالی برای حفظ سلامت بدن است.

گواهی/ها: منطبق بر رویه های تولید خوب گواهی شده (cGMP).

روش شخصی سازی: آزمون خودارزیابی، تماس متخصص تغذیه

فرم تکمیلی: کپسول و قرص

نوع پرداخت: پرداخت یکباره

هزینه: 22 تا 84 دلار در ماه

حکم نهایی: بهترین مکمل شخصی سازی شده در برابر بقیه

انتخاب برتر ما برای کرم محصول در میان مکمل های شخصی، چیزی جز این نیستمکمل ها و پروبیوتیک های دقیق Viome + پری بیوتیک ها. برخلاف برندهای دیگر، این مکمل‌ها صرفاً مولتی ویتامین نیستند – آنها به صورت سفارشی برای هر فرد و تنها با نیازهای مواد مغذی مورد نیاز آنها ساخته شده‌اند. بر اساس نتایج نمونه‌های بدن شما، Viome تنها شرکتی است که می‌تواند آنچه را که دقیقاً برای تقویت سلامتی نیاز دارید، بدون حدس و گمان یا خودآزمایی در اختیار شما قرار دهد!

Viome
تست هوش کامل بدن پیشرفته ترین تست سلامت در خانه روده
Viome

چرا مکمل های Viome Precision و پروبیوتیک ها + پری بیوتیک ها سزاوار رتبه برتر هستند

  1. Viome تنها برندی است که مکمل های شخصی سازی شده با فرمول دقیق ارائه می دهد، به این معنی که هر کپسول بر اساس داده های جمع آوری شده از سلول های شما ایجاد می شود.
  2. Viome از علم و فناوری پیشرفته برای ایجاد مکمل‌های واقعاً شخصی‌سازی شده استفاده می‌کند که مقدار دقیق مواد مغذی مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد – نه بیشتر، نه کمتر. از تجزیه و تحلیل نمونه‌های شما گرفته تا به دست آوردن نتایج معتبر گرفته تا فرمول‌بندی سفارشی مکمل‌ها، همه چیز تنها با پیشرفته‌ترین تجهیزات تحت یک فرآیند تنظیم‌شده ماهرانه قرار می‌گیرد. شما مطمئن هستید که داده های قابل اعتماد و مکمل های موثری را دریافت خواهید کرد که برای بدن شما مفید هستند.
  3. مکمل‌ها، پروبیوتیک‌ها و پری‌بیوتیک‌های Viome به جای خلاص شدن از شر علائم ناخواسته، علت اصلی مشکلات سلامتی شما را هدف قرار می‌دهند. بسیاری از مکمل‌های شخصی‌سازی‌شده ممکن است در کاهش یا کاهش تظاهرات سلامت ضعیف و برخی بیماری‌ها موفق باشند، اما تمرکز صرف بر روی علائم در درازمدت چیزی را حل نمی‌کند. تسکین موقتی است و تمام دردها و ناراحتی‌ها بارها و بارها به سراغ شما می‌آیند، مگر اینکه کاری با منشأ آنها انجام دهید. خوشبختانه، از آنجایی که Viome داده‌ها را در سطح سلولی جمع‌آوری می‌کند، می‌تواند علل ریشه‌ای را شناسایی کند و مکمل‌های مناسب را برای حمایت از سلامت کلی شما و پیشگیری و معکوس کردن بیماری‌های مزمن به شما بدهد.
  4. مکمل های Viome مملو از مواد مغذی هستند. هر کپسول به طور متوسط ​​با 50 ماده مغذی پر شده است که از ویتامین ها، مواد معدنی، عصاره های غذا، گیاهان، اسیدهای آمینه، پروبیوتیک ها و پری بیوتیک ها تشکیل شده است. همه اینها در دوزهای دقیق با هم مخلوط می شوند تا به اهداف سلامتی مورد نظر دست یابند. هر ترکیبی بر اساس نتایج نمونه‌های شما فرمول‌بندی می‌شود، بنابراین فقط آنچه بدن شما نیاز دارد به شما داده می‌شود و چیزی که ندارد.
  5. برخلاف سایر مکمل‌های شخصی‌سازی‌شده، مکمل‌های Viome بر اساس تقاضا فرموله می‌شوند. این بدان معنی است که آنها مکمل های خود را تنها پس از اتمام تجزیه و تحلیل نتایج آزمایش آزمایشگاهی شما ایجاد می کنند. آنها فقط مکمل های از پیش ساخته شده را بدون تضمین اثربخشی به شما تحویل نمی دهند. Viome فقط مواد مغذی را به شما می دهد که برای سلامت شخصی شما ضروری هستند.
READ  چیزی که کارشناسان از آن می ترسیدند در طول تعطیلات اتفاق نیفتاد

مکمل های شخصی سازی شده جدیدترین شوق در دنیای سلامتی هستند. با گزینه‌های بسیار زیاد، تشخیص اینکه واقعاً به چه چیزی نیاز دارید دشوار است، اما مکمل‌های شخصی‌سازی شده آزمون و خطا را از معادله خارج می‌کنند و دقیقاً آنچه بدن شما نیاز دارد به شما می‌دهند.

ایده پشت مکمل های شخصی ساده است: بدن هر فرد متفاوت است، و بنابراین برای عملکرد بهینه به مواد مغذی مختلفی نیاز دارد. با اتخاذ یک رویکرد شخصی به مکمل، افراد می توانند اطمینان حاصل کنند که مواد مغذی مورد نیاز خود را بر اساس نیازهای منحصر به فرد خود دریافت می کنند.

دوران مصرف یک مولتی ویتامین یک اندازه که ممکن است تمام نیازهای تغذیه ای شما را برطرف کند یا نتواند و در واقع در برخی موارد مضر باشد، گذشته است. به مکمل های شخصی سازی شده سلام کنید، آینده سلامتی مطلوب شما.