4 روش مطمئنی که باید توسط نتایج لیپوساکشن آشکار شود


هنگام برنامه ریزی خود لیپوساکشن روش ، دانستن چه نه انجام دادن به همان اندازه مهم است که بدانید چه کاری انجام دهید. از این اشتباهات رایج قبل از لیپوساکشن اجتناب کنید تا اطمینان حاصل کنید که نتایج صاف و طبیعی به دنبال آن هستید.

1. انتخاب دقیق جراح پلاستیک

اولین مرحله از سفر لیپوساکشن شما این است که برای یافتن بهترین جراح پلاستیک برای نیازها و اهداف خود کمی وقت و تلاش بگذارید. با محدود کردن جستجوی خود ، فقط جراحان پلاستیک دارای مجوز هیئت مدیره را برای اطمینان از اینکه برنامه های دقیق تحصیل پزشکی و دستیاری را به پایان رسانده اند ، شامل کنید.

همچنین تمایل دارید که یک جراح پلاستیک خاص داشته باشد. به عنوان مثال ، اگر به دنبال یک روش کانتورینگ بدن مانند لیپوساکشن یا شکم زدن. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که تجربه روش مورد نظر را بررسی کنید.

سرانجام ، هنگام تماشای عکس های قبل و بعد ، سعی کنید تصاویر افرادی را با ساختار بدن و شکل مشابه بدن خود پیدا کنید. این به شما ایده بهتری می دهد نتایج لیپوساکشن شاید بتوانید از این جراح پلاستیک انتظار داشته باشید.

2. اطلاعات جعل در مشورت شما

هرگز پرداخت اطلاعات پزشکی از جراح پلاستیک شما هزینه ای ندارد – تا آنجا که ممکن است برای امنیت و بهترین نتیجه شفاف باشید.

از اولین مشاوره تا قرار ملاقات قبل از عمل ، مهم است که با جراح پلاستیک خود باز و صادق باشید. در هنگام تمایل به حذف اطلاعات یا ارائه اطلاعات غلط در مورد اسناد سابقه پزشکی و هنگام صحبت با جراح پلاستیک ، مقاومت کنید

در پایان روز ، جراح پلاستیک شما تعیین می کند که آیا شما کاندید مناسبی برای یک روش لیپوساکشن ایمن و موفق هستید ، فقط با توجه به بهترین منافع خود.

3. سیگار کشیدن قبل از لیپو

برای بسیاری از افراد ، تصمیم به حرکت با لیپوساکشن یا یک روش زیبایی دیگر ، فشاری است که آنها برای ترک سیگار برای همیشه دنبال آن بوده اند. اگر در حال حاضر سیگار می کشید ، حداقل چهار هفته قبل از عمل ، یا طبق دستور جراح پلاستیک ، قصد ترک این عادت را داشته باشید.

بعد از لیپوساکشن، شما باید به بدن خود زمان دهید تا با خیال راحت و موثر بهبود یابد. متأسفانه ، مصرف دخانیات می تواند خطر ابتلا به عوارض را در طی و بعد از آن افزایش داده و روند بهبودی بدن شما را کند کند.

4. هدف قرار دادن کاهش وزن نیست

اگر تا حد امکان به وزن ایده آل خود نزدیک شوید ، بهترین نتایج لیپوساکشن مشاهده خواهد شد روش کانتورینگ بدن. در حالی که مطمئناً می توانید بعد از لیپو لاغر شوید و اهداف تناسب اندام خود را دنبال کنید ، اما نمی خواهید قبل از انجام یک روش لیپوساکشن آینده ، هدف قابل توجهی برای کاهش وزن داشته باشید.

یکی از متأسفان متداول که زنان و مردان پس از انجام لیپوساکشن دچار شده اند ، عدم دستیابی به اهداف کاهش وزن قبل از عمل خود است. به یاد داشته باشید که لیپوساکشن یک راه حل برای کاهش وزن نیست ، بلکه یک ابزار کانتورینگ بدن است که می تواند به تنظیم دقیق نتایج شما کمک کند.

خلاصه

4 روش مطمئنی که باید توسط نتایج لیپوساکشن آشکار شود

نام مقاله

4 روش مطمئنی که باید توسط نتایج لیپوساکشن آشکار شود

شرح

جراحان پلاستیک دارای مجوز هیئت مدیره در جراحی پلاستیک کافمن و دیویس در ساکرامنتو توضیح می دهند که قبل از انجام لیپوساکشن چه کاری نباید انجام شود تا بهترین نتیجه را ببینند.

نویسنده

کافمن و دیویس

نام ناشر

اسموتی زیبایی

آرم ناشر