4 سQال متداول در مورد درمان های سفت شدن پوست Profound® RF


آیا بدون جراحی به لیفت صورت علاقه مند هستید؟

بیشتر ما این کار را می کنیم. اگرچه ممکن است فکر کنید که نوآوری چند دهه متوقف شده است ، اما حقیقت این است که در حال حاضر در اینجا وجود دارد. سفت شدن پوست با فرکانس رادیویی Profound® درمان ها می توانند پوست صورت شما را بلند کنند و ظاهر جوانی تری ایجاد کنند. اما قبل از رزرو درمان ، در اینجا چهار سQالات متداول درباره سفت شدن پوست آورده شده است که باید به آنها پاسخ دهید.

1. عمیق چیست؟

Profound درمانی است که دو فناوری را که قبلاً به طور گسترده ای در مراقبت از پوست استفاده شده است ، ترکیبی می کند: میکرونیدلینگ و انرژی فرکانس رادیویی. که به طور گسترده به عنوان گزینه لیفت صورت غیر جراحی شناخته می شود ، باعث ایجاد واکنش های بیولوژیکی می شود که پوست را در طی چند هفته سفت می کند. علاوه بر اصلاح علائم پیری ، Profound RF می تواند ظاهر سلولیت را نیز کاهش دهد.

لیفت صورت بدون جراحی برای درست بودن خیلی خوب نیست ؛ این به لطف عمیق یک واقعیت است.

این سیستم از میکرونیدلینگ برای نفوذ به پوست تا عمق دقیق استفاده می کند و سپس انفجار مختصری از انرژی فرکانس رادیویی را آزاد می کند. این باعث ایجاد زخم های میکروسکوپی در پوست می شود. اگرچه این ایده آل به نظر نمی رسد ، اما ایمن است و برای روند کار ضروری است.

به دلیل این زخم های کوچک ، بدن شما پیغام می دهد که منطقه هدف باید بهبود یابد. بخشی از این ایجاد است کلاژن ، الاستین و اسید هیالورونیک در پوست – همه اینها کمک می کند تا صورت شما صاف و محکم به نظر برسد. با تجمع این ترکیبات در پوست ، صورت شما حجم از دست رفته را بازیابد و جوانتر به نظر برسد.

2. از نظر نتایج چه انتظاری دارم؟

نتایج دقیق آن خواهد بود بین افراد متفاوت است و به تعدادی متغیر بستگی دارد. با این حال ، اکثر مردان و زنانی که تحت درمان های عمیق قرار می گیرند ، کاهش قابل توجهی در خطوط ریز و چین و چروک و همچنین افتادگی پوست را تجربه می کنند.

از آنجا که نتایج به توانایی بدن شما در ایجاد کلاژن ، الاستین و اسید هیالورونیک بستگی دارد ، توسعه آنها زمان بر است. فقط چند هفته پس از درمان ممکن است تفاوت را مشاهده کنید. با این حال ، بیشتر افراد شروع به دیدن نتایج در حدود هفته رابطه جنسی می کنند. نتایج کامل ممکن است 3 تا 6 ماه طول بکشد.

شما می توانید انتظار داشته باشید که حدود شش ماه پس از اولین بار یک درمان نگهدارنده انجام دهید. از آنجا احتمالاً برای حفظ نتایج خود باید سالی یکبار تحت درمان باشید.

3. روند بهبودی چگونه است؟

معمولاً افراد پس از انجام این عمل به حدود 3 تا 7 روز از زمان خرابی احتیاج دارند ، زیرا پوست قرمز و متورم خواهد شد و ممکن است خارش داشته باشد. در حالی که این بیشتر از بعضی دوره نقاهت است سایر روش های آبگرم پزشکی نیاز است ، این بسیار کمتر از لیفت صورت است.

بخاطر داشته باشید که شما هنوز هم می توانید به خوبی در خانه خود حرکت کنید – شما فقط باید از آفتاب جلوگیری کنید و ممکن است بخواهید مدتی را از محافل اجتماعی خود دور کنید تا پوست شما بهبود یابد.

4- آیا می توان عمیق را با سایر روش های درمانی ترکیب کرد؟

بله می شود. از آنجا که از میکرونیدلینگ استفاده می کند ، پروفوند اغلب با درمان های موضعی خاص ترکیب می شود ، زیرا آنها به عمق پوست نفوذ می کنند. تکنسین شما می تواند به شما مشاوره دهد که کدام یک از روشهای درمانی بهتر با Profound جفت می شوند و مزایای آن را به حداکثر می رسانند.

خلاصه

4 سQال متداول در مورد درمان های سفت شدن پوست Profound® RF

نام مقاله

4 سQال متداول در مورد درمان های سفت شدن پوست Profound® RF

شرح

آیا می خواهید در مورد سفت شدن عمیق پوست بیشتر بدانید؟ Caroll Delo دارای تکنسین لیزر دارای مجوز تابلو در مرکز لیزر Simply Smooth در تامپا برخی از سQالات متداول را پوشش می دهد.

نویسنده

Simply Smooth Laser Center

نام ناشر

اسموتی زیبایی

آرم ناشر