5 خدمات آرایشی و بهداشتی تقویت کننده جوانان


از پیر شدن پوست یا افتادگی بدن خود خسته شده اید؟ دیگر نیازی به احساس ناامنی نیست. با افزایش محبوبیت درمان های آرایشی ، مطمئناً می توانید روش مناسب تقویت جوانان را فقط برای خود پیدا کنید!

نگاهی به این پنج سرویس لوازم آرایشی بیندازید که می تواند شما را جوان تر نشان دهد – اکنون ، چه چیزی بهتر از یک ظاهر جدید جوان شده است؟

مجسمه سازی غنیمت

همه آرزوی شکل عالی ساعت شنی و طناب زدن تنگ را دارند ، اما اکنون این رویا می تواند تقریباً برای همه به واقعیت تبدیل شود. اخیراً درمان های معروف ، لیفت لب به لب برزیل یا در پنجره جدیدی باز می شودکاشت لب به لب، هر دو به گونه ای طراحی شده اند که ناصاف شما را کانتور کرده و بدنه تر به نظر برسد.

با لیفت لب به لب برزیلی می توانید به ته رنگی دست پیدا کنید که جوانتر از همیشه به نظر برسد. کاندیدای مناسب برای آسانسور یا کاشت غنیمت هر کسی که بخواهد:

  • پوست مجسمه سازی شده در اطراف باسن ، پاها و باسن
  • ته بالاتر و گردتر
  • برای استفاده از چربی در مناطق دیگر بدن خود برای کاشت

صورت و گردن خود را بلند کنید

چه راهی بهتر برای جوان تر بودن ظاهر خود از جوانه زدن پوست صورت یا گردن خود را تقویت کنید؟ آ لیفت صورت و گردن گزینه های عالی برای کسانی که از افتادگی پوست رنج می برند و می خواهند همه چیز را سفت کنند.

هنگامی که به یک جراح زیبایی با تجربه مراجعه می کنید ، آنها می توانند یک برنامه درمانی سفارشی ایجاد کنند تا اطمینان حاصل شود شما با پوست سفت ، خطوط و چین و چروک های برطرف شده و گردن و خط فک بریده شده. قبل از اینکه بدانید ، سالها جوانتر از قبل از رویه خارج می شوید.

تزریق BOTOX به چین و چروک های صاف

تزریق BOTOX یکی دیگر از درمان های زیبایی بسیار هوس انگیز که روزانه میلیون ها نفر از آن استفاده می کنند. BOTOX برای از بین بردن چین و چروک و خطوط ظریف استفاده می شود ، روشی آسان و غیرتهاجمی است که زیبایی شما را چند سال از ظاهر خارج می کند.

هنگامی که به دنبال دریافت BOTOX هستید ، یافتن یک ارائه دهنده واجد شرایط برای اطمینان از نتایج موفقیت آمیز و طبیعی بسیار مهم است. علاوه بر این ، نکات دیگری که باید هنگام جستجو در نظر داشته باشید بوتوکس خوب عبارتند از:

  • ذکر هرگونه سابقه پزشکی قبلی که می تواند درمان شما را تحت تأثیر قرار دهد
  • به درستی قبل و بعد از دستورالعمل ها را دنبال کنید
  • بیش از حد در یکباره زیاده روی نکرد

لبخند خود را بازیابی و کامل کنید

لبخند به دیگران اجازه می دهد تا شما را دوستانه و خوشحال ببینند. این اغلب اوقات اولین چیزی است که مردم در مورد شما متوجه می شوند و تأثیر ماندگاری بر جای می گذارد. با این حال ، وقتی لبخندی را مشاهده می کنید که تحت تأثیر عوارض دهانی یا نقص دهان است ، باعث می شود فرد سهل انگار و احتمالاً پیرتر به نظر برسد.

در پنجره جدیدی باز می شوددرمان های زیبایی دندان پسندیدن روکش های چینی ، کاشت دندان یا سفید شدن دندان ها می توانند ظاهر لبخند شما را بسیار بهبود بخشند ، سلامتی شما را بازیابند و اعتماد به نفس شما را تقویت کنند. این می تواند به هر کسی کمک کند از داشتن لبخندی فرسوده و قدیمی به لبخندی پر جنب و جوش و جدید تبدیل شود.

میکرونیدلینگ را برای اثرات الهام بخش کلاژن امتحان کنید

کلاژن پروتئینی است که می تواند سلامت پوست را بهبود بخشد ، از تحلیل رفتن استخوان جلوگیری کند و باعث افزایش توده عضلانی شود که همه به ظاهر جوان منجر می شوند. هنگامی که بدن شما فاقد کلاژن است ، به نظر می رسد سریعتر پیر می شوید و متوجه چروک های عمیق و فرو رفته پوست می شوید.

در پنجره جدیدی باز می شودمیکرونیدلینگ می تواند به تقویت تولید کلاژن در بدن شما و اطمینان از پوست صاف ، سفت و ملایم کمک کند. این روش درمانی آرایشی از سوزن های کوچک برای خاراندن ملایم صورت شما استفاده می کند و بعد از حدود چهار تا شش هفته می توانید با پوست پیر خود خداحافظی کنید و به کلاژن بیشتر سلام کنید!

اکنون ، چه کسی برای یک جوان تر آماده است؟

هنگامی که تصمیم گرفتید کدام یک از روش های درمانی آرایشی تقویت کننده جوانان برای شما بهتر است ، حتماً یک پزشک پزشکی باتجربه و مرتبط را برای نتایج بهینه پیدا کنید. قبل از اینکه آن را بشناسید ، سالها از ظاهر خود فاصله می گیرید و عاشق هر قطره از آن خواهید شد!

خلاصه

5 خدمات آرایشی و بهداشتی تقویت کننده جوانان

نام مقاله

5 خدمات آرایشی و بهداشتی تقویت کننده جوانان

شرح

اگر می خواهید مانند 20 سالگی به نظر برسید ، پس این خدمات آرایشی مناسب شماست. ببینید این 5 روش درمانی چگونه ظاهر شما را سفت و کامل می کنند.

نویسنده

جنا تاپین

نام ناشر

اسموتی زیبایی

آرم ناشر