5 سرمایه گذاری زیبایی برای زنانی که در خانه کار می کنند


دوران کار از خانه فرا رسیده است و تغییرات بزرگی در میان ما وجود دارد. بدون عجله در رفت و آمد صبحگاهی ، ما توجه خود را به کارهای روزمره مراقبت از خود نشان می دهیم زیرا خود را در خانه ماندن وفق می دهیم. هرگونه سازگاری شغلی روی روال زیبایی ما تأثیر می گذارد و طبیعی است که به دنبال محصولات و عادت های جدیدی باشید که برای زندگی جدید ما سازگارتر باشد.

بسیار مهم است که به بدن خود گوش فرا دهیم و آنچه را که نیاز داریم به خودمان بدهیم ، چه سالهاست که از خانه کار می کنیم یا اخیراً کار خود را شروع کرده ایم. این تنظیمات اغلب می تواند منجر به دوره هایی از استرس شود و بدن ما اغلب به این تغییرات ناگهانی واکنش ضعیف نشان می دهد. برخی از مفاهیم مهم سلامتی وجود دارد که باید در نظر بگیرید وقتی مرتباً از خانه کار می کنید. ما در اینجا هستیم تا به شما بگوییم اگر در خانه کار می کنید و می خواهید بهترین حالت را داشته باشید چه مواردی را باید در نظر بگیرید و کدام سرمایه گذاری های زیبایی باید انجام شود.

سرمایه گذاری شماره 1: محصولات مناسب مو

روشی رایج که بدن ما در برابر تغییرات ناگهانی یا انتقال شغلی پاسخ می دهد ، برقراری ارتباط با موهای ما است. هنگامی که دچار استرس شدیم ، احساس کم پشتی و حتی ریزش مو بسیار طبیعی است ، بنابراین تغذیه قفل های دلچسب شما هرگز از اهمیت بیشتری برخوردار نبوده است. روش های ساده ای برای به حداکثر رساندن سلامت موهای شما وجود دارد که باعث می شود موهایتان را به درون خود نوازش کنید تحسین در هیچ زمان

  • مرطوب کنید: هیچ دلیلی برای داشتن موهای وز در هنگام کار از خانه وجود ندارد! کیفیت در پنجره جدیدی باز می شودمحصولات ضد وز همه چیز را آرام و ابریشمی صاف نگه می دارد. روی نرم کننده ها و سرم های طبیعی و تسکین دهنده سرمایه گذاری کنید که موهای شما را سالم و مرطوب نگه می دارد.
  • نگهداری پیشگیرانه: اگر با آن دست و پنجه نرم کرده اید ریزش مو در گذشته ، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که به موهای خود گوش فرا دهید و آنچه را که لازم است به آنها بدهید. روغن کرچک یک معجزه گر شناخته شده برای مراقبت از مو است ، با توانایی نه تنها تقویت مو بلکه رطوبت و جوان سازی قفل های شما.

سرمایه گذاری شماره 2: روال مراقبت از پوست مطمئن

یکی از ساده ترین راه هایی که می توانیم از طریق خودمان بررسی کنیم ، نگاه کردن به آینه و توجه به ظاهر و احساس پوست هستیم. پوست ما براساس بسیاری از عوامل مانند آبرسانی ، سطح استرس و تغییرات آب و هوایی تنظیم می شود. به همان روشی که فصول مختلف بر پوست ما تأثیر متفاوتی می گذارند ، کار در خانه نیز می تواند باعث تغییرات پوستی شود. تغییر طبیعی در مراقبت از پوست بر اساس آنچه پوست شما در آن زمان لازم دارد کاملاً طبیعی است ، خصوصاً اگر بدن شما را پشت سر می گذارد در پنجره جدیدی باز می شودتغییرات شدید.

ما پیشنهاد می کنیم روی یک روش معمول مراقبت از پوست سرمایه گذاری کنید که به بهترین وجهی با نیازهای خانه شما در پوست مطابقت داشته باشد. بطور کلی صحبت کردن ، سرمایه گذاری روی یک پاک کننده قابل اعتماد صورت ، یک سرم قابل اعتماد و یک مرطوب کننده مرغوب پوست باعث می شود پوست شما از هر زمان دیگری سالمتر شود. دکتر برنارد سلامامه ، دارای مجوز هیئت مدیره جراح پلاستیک مستقر در بولینگ گرین ، کنتاکی ، و بنیانگذار در پنجره جدیدی باز می شودمراقبت از پوست سلامه، توصیه می کند که “سرم های خود را دو بار در روز ، یک بار صبح و یک بار شب استفاده کنید. آنها معمولاً بعد از پاک کننده ها و قبل از مرطوب کننده ها استفاده می شوند تا به رطوبت بدن کمک کنند. “

سرمایه گذاری شماره 3: محصولات آرایشی جدید

فقط به این دلیل که افراد کمتری هنگام کار در خانه شما را می بینند ، به این معنی نیست که لیاقت این را ندارید که برای خودتان زیبا به نظر برسید. استفاده از آرایش ممکن است یکبار به عنوان وظیفه ای اختصاص داده شده برای بیرون رفتن احساس شده باشد ، اما کار در خانه زمان مناسب برای آزمایش روال ها و محصولات جدید آرایش است تا پالت خود را گسترش داده و یاد بگیرید که به نظر می رسد بهترین حالت را دارد.

روال آرایش ما با روال مراقبت از پوست ما ارتباط عمیقی دارد ، به عنوان برنده جایزه Emmy Makeup Artist و مدیر عامل شرکت در پنجره جدیدی باز می شودکیهان سازی، ژانل توماسون ، توضیح می دهد. “یک رژیم خوب مراقبت از پوست به این معنا نیست که شما به طور معجزه آسایی هرگز گناهان پوستی برای پنهان کردن ندارید ، اما مراقبت صحیح از پوست شما را برای موفقیت در آرایش آماده می کند.” اگر ما به نیازهای پوست خود گوش می دهیم ، یک بوم سالم برای آرایش و تغییر شکل شیک داریم.

سرمایه گذاری شماره 4: لباس کار جدید

نمی توان انکار کرد که هنگام کار در خانه ، لباس برای محیط زیست بسیار راحت تر است ، که احتمالاً شامل لباس راحتی و لباس خواب است. با این حال ، پوشیدن مجموعه های راحت و در عین حال حرفه ای که به ما احساس خوبی می دهند ، راهی آسان برای بالا بردن روحیه شما و تشویق بهره وری در طول روز کاری است. نیازی به گفتن نیست ، در پنجره جدیدی باز می شودشما صحبت از تماس زوم خواهید بود وقتی همه دیدند که شما در جلسه چهارشنبه نگاه های مرسوم و مد روز را ارائه می دهید. شما هرگز بهانه بهتری برای اینكه به خود اجازه دهید كمی آنلاین خرید كنید نداشته اید ، بنابراین چند مورد خریداری كنید كه احساس خوبی در آن وب كام ایجاد می كنند تا بتوانید كار خوبی نیز ارائه دهید.

سرمایه گذاری شماره 5: یخچال سالم را سهام کنید

همه ما بدون توجه به وضعیت شغلی ، از تأثیر رژیم غذایی بر سلامتی ذهنی و جسمی خود آگاه هستیم. هنگام کار در خانه ، به دلیل نزدیک بودن یخچال و فضای کار در خانه ، خوردن میان وعده ها و غذاهای شیرین راحت تر از همیشه است. با سرمایه گذاری در غنی سازی غذاهایی که طعم خوبی دارند و همچنین باعث می شوند احساس خوبی داشته باشید ، سلامتی خود را آسان تر کنید. برای سرمایه گذاری در آینده روشن یخچال باید روی اهداف اصلی تمرکز کنید:

  • میوه و سبزیجات را ذخیره کرده و در هر وعده غذایی قرار دهید.
  • مقدار محصولات حاوی شکر را در شربت خانه خود کاهش دهید.
  • قبل از هفته کاری وعده غذایی را فقط برای خرید مواد غذایی سالم تهیه کنید.

کار در خانه به زنان این فرصت را می دهد تا بسیاری از ترفندهای مراقبت از خود و زیبایی را برای کمک به آنها در اعتماد به نفس بیشتر امتحان کنند. شروعبا ما در پنجره جدیدی باز می شودروال مراقبت از پوست و گسترش به در پنجره جدیدی باز می شودغذاهایی که انتخاب می کنیم برای مصرف ، سلامتی ما یک سرمایه گذاری مهم در وقت و انرژی ما است. با این سرمایه گذاری های مفید زیبایی ، هر زن شاغل در محیط کار در خانه خود احساس زیبایی و زیبایی می کند.

خلاصه

5 سرمایه گذاری زیبایی برای زنانی که در خانه کار می کنند

نام مقاله

5 سرمایه گذاری زیبایی برای زنانی که در خانه کار می کنند

شرح

ما در اینجا هستیم تا به شما بگوییم اگر در خانه کار می کنید و می خواهید بهترین حالت را داشته باشید چه مواردی را باید در نظر بگیرید و کدام سرمایه گذاری های زیبایی باید انجام شود.

نویسنده

تس دی ناپولی

نام ناشر

اسموتی زیبایی

آرم ناشر