#AD ساخت زمان مثبت برای خود با بسیار


فضایی برای خود ایجاد کنید – هر چند وقت یکبار آن را به دوستان توصیه می کنیم و با این وجود هرگز کاملاً مجبور نیستیم این کار را برای خود انجام دهیم؟ لحظه های مثبت مهم هستند – اندازه یا شکل آنها مهم نیست – اما من ایده هایی با Very دارم که بر روی آسان و معنی دار کردن آنها تمرکز می کنم.

من از طرفداران آروماتراپی هستم اما علی رغم اینکه همیشه یکی از آنها را می خواهم ، پخش کننده ندارم. من نمی توانم به شما بگویم که Bodi-Tek Aroma Diffuser با یک جریان مسحور کننده بخار معطر که در اتاق نفوذ کرده و رنگ آن به آرامی تغییر می کند – یک رنگین کمان برای روح. 29.99 پوند اینجا برای این کار کاملاً ساده به نظر می رسد – تنظیم آن ساده است و بلافاصله کار می کند. من در این لحظه از روغن ضروری حمام جنگل آروماتراپی ، 25 پوند ، سبز ، خزه ای و خاکی استفاده می کنم – بسیار زمین گیر – اما واقعاً هرچه احساس می شود خوب است. این یک توصیه آسان و آسان است ، به ویژه برای تغییر تمرکز از زمان کار به زمان پایین.

اسپری کردن یک عطر لحظه ای فوری را ایجاد می کند – و سپس برای بقیه روز با شما صحبت می کند. من Marc Jacobs Eau So Fresh Spring را انتخاب کردم ، 59 پوند ، و فقط با نگاه کردن به بطری لبخند می زنم. من دوست دارم در خانه گلهای تازه داشته باشم ، اما در حال حاضر هر كاری كه بتوانم آن را بگیرم در حالی كه هفته ای یك بار سوپرماركت را اجرا می كنم ، بنابراین گلبرگ های روشن روی درب بطری رنگی است كه باید ببینم. عطر – و بطری – یادآور کوچکی هستند که روزهای روشن تری را در راه دارند. اگر آن را امتحان نکرده اید ، مانند هر چای سبز ، ماتچا و فلفل صورتی تازه است – تقویت کننده روحیه مناسب که به عنوان تجربه جذاب شما عمل می کند.

لحظه های فعال مثبتی که برای خودم ایجاد می کنم معمولاً شامل یوگا هستند ، حتی اگر فقط پنج دقیقه طول بکشد ، زیرا بسیار آرام است و می تواند همزمان آرامش بخش و انرژی دهنده باشد. کشش های ساده شناخته شده است که به شما کمک می کند تا استرس داشته باشد و ماهیچه ها را در فرم خوبی حفظ کند اما اگر یک عنصر بویایی اضافه کنید ، بیشتر یک عمل خاص و عادی است. من عاشق حوله های تمیز پنبه ای و کرکی هستم ، 24.99 پوند (حوله های پشمالو به طور موقت فروخته شده اند اما اگر احساس می کنید بهار مانند هستید و اگر نیاز به احساس تپل بودن دارید ، پتوی نرم لیمو را امتحان کنید) ، از Yankee Candles (آنها بسیار بزرگ هستند!) برای ساخت لحظه ای که احساس می شود فضای احساسی است که در آن می توانید از فشار خارج شوید.

بالاخره بخواب! هیچ عصای جادویی برای حل این مورد وجود ندارد اما بدانید که شما با شبهای خراب تنها نیستید. این اسپری Love Sleep Pillow Spray نسخه جدیدی از اسپری بالش خواب Sleep Pillow است که این بار بر روی ylang ylang و patchouli به عنوان اسپری “خواب و صمیمیت” تمرکز دارد (با 26.99 پوند به جای 29.99 پوند) انواع دیگری از این اسپری خواب ستودنی وجود دارد (خواب عمیق و خواب پلاس) و به نظر من آنها را به عنوان محرک بویایی مفید می دانم که وقت آن رسیده که در رختخواب باشید و آرام باشید. اگر هیچ چیزی به بیداری کمک نمی کند ، من اغلب بی سر و صدا پادکست می گذارم تا احساس مثبت تری نسبت به آن داشته باشم – می توانم یاد بگیرم ، اگر نخوابم و ناگزیر ، دوباره دور می شوم. یک قسمت پادکست اخیر وجود داشت که من سعی کردم 7 بار قبل از پایان کار به آن گوش کنم (قفس میمون بی نهایت ، اگر تعجب می کنید)!

یافتن لحظه هایی برای خود ما دشوار است اما اگر با افزایش خلق و خو ، انرژی دادن یا اجازه دادن به سکون هنگامی که ما به سمت چشمه می رویم و امیدوارم راهی ساده تر برای زندگی باشد ، نیاز شما را برطرف کند. می توانید آنچه را که نیاز دارید در Very جمع کنید اینجا با بهترین توصیه می کنم پخش کننده و اسپری خواب باشید – و همچنین به تماشای زیبایی های جدید نیز بنشینید (سلام ، از ریمل مژه و ابرو بهره مند شوید!).

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه خلاف گفته شده باشد. ممکن است از لینک های وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.