AD The Body Shop Skin Defense Multi-protection Light Essence SPF50 PA +++


آفتاب فروزان کجا بوده است؟ اینجا در انگلستان نیست ، این مطمئناً است (اینجا به امید آخر هفته است). اما ، آفتاب یا بدون آفتاب ، SPF های صورت در بالای بازی خود هستند و یک وسیله جدید برای اضافه کردن به لیست مورد علاقه خود دارند. این فرمول سازی Skin Defense یک ماده سبک است – کم و بیش بدون وزن در رنگ چهره و غنی شده با بهترین دوست پوست ، اسید هیالورونیک.

بادی شاپ به روندها و ترجیحات مربوط به پوشش نور گوش داده و کالاها را تحویل داده است. من سه مورد از مرطوب کننده های رنگی جداگانه را امتحان کرده ام و هیچ قرصی وجود نداشته است – یک امتیاز بزرگ در کتاب من برای آن روزهایی که هر دو را می خواهید.

The Body Shop Skin Defense Multi-protection Light Essence SPF50 PA +++ AD

من سنگینی این وزن را دوست دارم – وقتی آن را از لوله خارج می کنید ، در واقع کمی سنگین تر از آن است که رفتار می کند. هنگام اولین بار زدن ، می توانید مقداری سفید مشاهده کنید اما همانطور که آن را به آرامی روی صورت و گردن خود ماساژ می دهید ، کاملاً ناپدید می شود تا پوست شما طبیعی و مرطوب شود.

من همیشه از این که SPF های سبک چگونه می توانند شگفت زده شوم – من در روزهایی بزرگ شدم که SPF بسیار پیچیده نبود. من از آن مطمئن هستم ، شما می توانید از مریخ از ساحل منورکان که در آن تعطیلات بودیم دیده شوید. استفاده از کرم ضد آفتاب یک معامله مهم بود – مادر من تا آرنج در صورتی شبیه امولسیون سفید قرار می گرفت که سعی در استفاده از سه کودک خزنده داشت و اگر تهدید به صورتی رنگ شدن داشتید ، تمام مراحل دوباره انجام می شد. و در آن زمان ، شما فقط در تعطیلات از SPF استفاده می کردید ، هرگز در خانه ، بنابراین می توانید مانند یک تمشک در خانه صورتی رنگ باشید بدون اینکه بطری هرگز بیرون بیاید.

READ  Wishful Thirst Trap Juice Ha3 & Serum Peptide

The Body Shop Skin Defense Multi-protection Light Essence SPF50 PA +++ AD

Body Shop Skin Defense Multi-Protection Light Essence SPF50 +++ محافظت از طیف گسترده ای را ارائه می دهد بنابراین از هر دو نوع UVA و UVB محافظت می کند و همچنین از آلودگی و تجاوزگران روزانه (با جلبک های قرمز) محافظت می کند. این فرم مایع تقویت شده با ویتامین C ، پوشیدنی آسان ، بدون هیچ سر و صدا و درام درست در برنامه شما قرار می گیرد.

بارها و بارها ثابت شده است که SPF کلید شما برای صاف و یکدست شدن پوست است. فهمیدم که هرچه پیرتر می شوم کمتر به آفتاب می خورم – من بعضی از آنها را برای اهداف ویتامین D دوست دارم زیرا بدن ما در واکنش به نور خورشید روی پوست بیشتر ویتامین D ما را ایجاد می کند ، اما این باعث نمی شود باید روی صورت باشد. اسلحه خوب است و تصور می شود که 10 تا 15 دقیقه به راحتی کار خواهد کرد.

برای بسیاری ، SPF شروع کار معمول آنهاست اما در عین حال ، دیگران آن را به عنوان یک محصول “زیبایی” می دانند در حالی که این محصولات بسیار بیشتر است. به همین دلیل ، من به سادگی لوله فریاد می زنم که کاملاً خنثی است – این برای همه و همه و یک شروع عالی برای هر کسی است که تا به امروز از SPF خجالتی بوده است.

Body Shop Skin Defense Multi-protection Light Essence SPF50 +++ 22 پوند است که به نظر من برای 60 میلی لیتر ارزش خوبی دارد. شما می توانید آن را پیدا کنید اینجا.

READ  تماشا کنید: الیزابت روزنتال در Covid-19 Infodemic and Media

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد. ممکن است از لینک های وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.