bareMinerals بنیاد مایع معدنی اصلی


[unpaid/sample/affiliate/ad] من نشان دادن این پایه جدید از bareMinerals را به تعویق انداختم زیرا کاملاً متقاعد شده بودم که رنگ آن اشتباه است. من محصولاتی را آزمایش می کنم که دقیقاً سایه مناسبی ندارند تا بتوانم از نظر بافتی آنها را احساس کرده و عاقلانه به نظر برسم ، اما این امر آنقدر گرم به نظر می رسید که من نیاز به یافتن فضایی داشتم که اگر برای مدتی وحشتناک به نظر می رسید ، اهمیتی نداشت. این کار بعد از ظهر دوشنبه انجام شد – بدون زوم ، نیازی به بیرون رفتن و بازدیدکنندگان نیست – اما واقعاً نیازی نیست نگران باشم زیرا به طرز عجیبی ، کاملاً خوب بود. نباید به این دلیل باشد که بسیار زرد به نظر می رسد اما اینطور است.

bareMinerals بنیاد مایع معدنی اصلی

این “اصلی” نامیده می شود زیرا از عدم وجود مواد ضروری غیر ضروری در فونداسیون معدنی سست الهام گرفته شده است. Original Liquid دارای نصف میزان مواد اولیه ای است که یک پایه سنتی ممکن است انجام دهد ، اما هنوز هم می تواند همان کارها را انجام دهد ، مانند اثر تار شدن ، پوشش دهی ، تغذیه و SPF. من تمام پایه های bareMinerals را امتحان کرده ام ، زیرا Complexion Rescue سال هاست که به من کمک می کند-تنها دلیلی که هنوز وجود ندارد این است که پوشش جلویی در حال اجرا چندین بار کپی شده و تعداد زیادی کاهش یافته است پایگاه های تحت پوشش در حال حاضر من هنوز آن را در خط آرایش خود دارم و هفته ای نادر است که ظاهر نمی شود.

READ  مطالعه جدید از برنامه غربالگری هدفمند سرطان پروستات پشتیبانی می کند
bareMinerals بنیاد مایع معدنی اصلی

یعنی واقعاً شبیه سایه من نیست ، اینطور است؟ شاید پودرهای گیاهی باشد؟ من نمی دانم اما نمی خواهم آن را برای خودم انتخاب کنم و اگر نتوانید به یک پیشخوان بروید ، ممکن است این مشکل باشد. مطالعات انجام شده بر روی بنیاد معدنی مایع اصلی bareMinerals بیشتر طولانی مدت است – 100 درصد از 61 زن پس از 4 هفته بهبود ظاهر منافذ را مشاهده کردند و به همین میزان در قرمزی پوست بهبود قابل توجهی مشاهده شد. با این حال ، این یک آزمایش کوتاه مدت است که منجر به پوششی سبک و در عین حال پوششی بیش از حد بدون پوشش زیاد می شود. من قطعاً یک اثر تار روی منافذ روی گونه هایم دیدم و مایع در منافذ روی بینی من ننشست (از شما تشکر می کنم آینه بزرگ کننده عذاب که این را به من نشان دادید). 11 شدت سایه و 3 ته رنگ وجود دارد ، بنابراین همه باید به آنها توجه کنند. من می خواستم آزمایش AR را انجام دهم تا ببینم آیا سایه ای که دارم (Light 08) در ترکیب رنگ تکرار می شود یا خیر ، اما روی پشت یا تلفن من کار نمی کند. بنابراین من به جای آن مسابقه را انجام دادم و با یک رنگ کاملاً متفاوت مطابقت داشتم. شاید 08 هرگز به نظر من مطابقت نداشت اما به اندازه کافی نزدیک بود تا قابل قبول باشد – من می خواهم همان را با ته رنگ خنثی انجام دهم و مسابقه با من خنثی 15 مطابقت دارد. قطعاً گزینه مطابقت رنگ AR را در وب سایت انتخاب کنید ، اگر کار می کند در مورد کانسیلر هم همینطور.

READ  بر اساس یک مطالعه، دلیل محبوبیت بازی های ویدئویی خشونت آمیز در اینجا آمده است

به هر حال ، یک پایه بسیار مناسب با روکش طبیعی پوست که به آن احتیاج دارید فقط از یک پمپ برای پوشش متوسط ​​(دو عدد برای بالا) استفاده کنید تا کمی طول بکشد. برس به هر حال درخشان است – یک دارایی عالی برای هر پایه – و 15 درصد تخفیف در FeelUnique دارد اینجا به جای 25 پوند 21.25 پوند این مارک همیشه برس های خوبی دارد. فونداسیون 31 پوند (SPF20) است و من به شما توصیه می کنم با رنگ مطابقت داشته باشید. شما می توانید آن را پیدا کنید اینجا ، غیر وابسته اینجابه

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و نمایندگی ها برای من ارسال می شوند مگر اینکه خلاف آن قید شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.