bareMinerals Complexion Rescue Defense SPF30


[unpaid/sample/affiliate/ad] اگر ظاهر پوستی برهنه را دوست دارید ، bareMinerals Complexion Rescue Defense جدید جعبه های مناسب را برای دادن رطوبت ، SPF و فقط یک مروارید برای درخشش تابستان علامت گذاری می کند. مارک توصیه می کند از آن تحت عنوان Complexion Rescue استفاده کنید اما در این صورت شما فقط SPF30 را به SPF30 اضافه می کنید و احتمالاً سطحی از لایه بندی را دارید که برای تابستان نمی خواهید. این برای من یا خواهد بود.

bareMinerals Complexion Rescue Defense

وب سایت bareMinerals می گوید Rescue Defense اولین حجاب همه در یک ماده معدنی با عصاره کاکائو است که به نظر من اولین حجاب با کاکائو است نه اولین حجاب معدنی. از نظر بافت ، روی پوست شل و بسیار دلپذیر است و تقریباً وزنی برای آن وجود ندارد و اگر می خواستید با Complexion Rescue یا Foundation دو برابر شوید ، خیلی راحت می توانستید … من مطمئن نیستم که چرا شما میتوانست.

bareMinerals Complexion Rescue Defense

هدف از عصاره کاکائو کمک به محافظت در برابر آسیب نور آبی است که هنوز مطمئن نیستم کاملاً درک شده باشد ، اما اگر این مسئله برای شما نگران کننده باشد ، ارزش آن را دارد که در یک محصول تهیه کنید. Rescue Defense از مولکولهای قند برای جلوگیری از آلودگی و همانطور که گفته شد ، SPF30 برای محافظت در محیط داخلی یا خارجی استفاده می کند. مروارید روی پوست من بسیار ظریف به نظر می رسد اما قطعاً یک پایان “روشن” و کاملاً کمال آور وجود دارد که من خیلی دوست دارم بدون روز آرایش داشته باشم.

READ  لوازم آرایشی UP | بلاگر زیبایی بریتانیایی
bareMinerals Complexion Rescue Defense

در حالی که ستاره واقعی نمایش Rescue Defense است و عشق من به Complexion Rescue است ، اما باید سریع به bareMineral Complexion Rescue Hydrating Foundation Stick (SPF25) اشاره کرد که نمونه خوبی از چوب پایه است. ساخته شده از فرمول وگانی مبتنی بر آب ، تمام افسانه های مربوط به پایه های چوبی را که شنیده اید از بین می برد – سبک ، دوست داشتنی و کمی طول می کشد.

bareMinerals Complexion Rescue Defense

سایه نمونه هایی را که برای هر دو فرستاده شده ام تغییر داده ام – Suede 04. از نظر قیمت ، Rescue Defense 35 پوند است اگرچه آن را با 28 پوند پیدا کرده ام اینجا. Complexion Rescue دارای سایه هایی است که از 21 پوند به جای 30 پوند شروع می شود اینجا و پایه های استیک به جای 30 پوند 24 پوند است اینجا. فکر می کنم زمان خوبی برای پایگاه bareMineral باشد! پیوند غیر وابسته شماست اینجا.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد. ممکن است از لینکهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.