BioEcho گواهینامه My Green Lab® را به دست آورد

BioEcho اعلام کرد که آزمایشگاه مقر آن در کلن آلمان بالاترین سطح گواهینامه My Green Lab را دریافت کرده است.

اعتبار تصویر: Bioecho

بخش تحقیق و توسعه BioEcho Life Sciences برنامه صدور گواهینامه My Green Lab را به عنوان آزمایشگاه دارای گواهی سطح سبز که بالاترین سطح گواهینامه است با موفقیت به پایان رساند. گواهینامه آزمایشگاه سبز من استاندارد طلایی در بهترین شیوه های پایداری آزمایشگاهی است و به عنوان شاخص کلیدی پیشرفت برای کمپین پیشرفت 2030 قهرمان آب و هوای سطح بالا UNFCCC انتخاب شده است.

«فرآیند صدور گواهینامه به ما فرصتی عالی برای توسعه در زمینه هایی داد که قبلاً در نظر نگرفته بودیم. علاوه بر این، این برنامه پایه و اساس ایده آلی را برای ایجاد یک تیم پایداری در تحقیق و توسعه ما فراهم کرد. من تحت تأثیر قرار گرفتم که چقدر همه متعهد به رسیدن به یک هدف مشترک بودند.

دکتر مونا المعاری، مدیر پایداری در BioEcho.

این برنامه چهارده موضوع، از جمله انرژی، آب، زباله، شیمی/مواد، و تعامل را پوشش می‌دهد. هم دانشمندان و هم به تیم هایی که آزمایشگاه ها را پشتیبانی می کنند، استراتژی های عملی برای ایجاد تغییرات واقعی و تاثیرگذار محیطی ارائه می دهد.

به عنوان مثال، برای صرفه جویی در مصرف انرژی با تجهیزات آزمایشگاهی، سیستم کد رنگی را معرفی کردیم، به طوری که همه افرادی که در آزمایشگاه کار می کنند می توانند به راحتی تشخیص دهند که آیا می توان یک ابزار را بعد از هر بار استفاده، فقط یک شبه خاموش کرد یا اصلاً خاموش کرد.

دکتر مونا الماری، مدیر پایداری در BioEcho.

دکتر مونا المعاری می افزاید: «BioEcho بر اساس اصول مسئولیت زیست محیطی پایه گذاری شد. این واقعیت که ما به بالاترین سطح گواهینامه دست یافتیم، نقطه عطف دیگری است و گواه این است که ما در مسیر درستی هستیم.»

READ  مراقبت از پوست دوگانه - به آن 3 روز فرصت دهید

ماموریت سبز این شرکت پیشرفت زیست شناسی مولکولی به سمت پایداری و همچنین دوستدار محیط زیست تا حد ممکن است. چگونه BioEcho به هر دو هدف دست می یابد؟ اول، تکنولوژی EchoLUTION میزان ضایعات پلاستیکی و معرف های خطرناک تولید شده در حین استخراج اسید نوکلئیک را به شدت کاهش می دهد. دوم، این شرکت پایداری را به عنوان یک رویکرد جامع می بیند و هر بخش به یک تجارت سازگار با محیط زیست کمک می کند.

درباره BioEcho Life Sciences GmbH:

BioEcho Life Sciences یک ارائه دهنده راه حل تخصصی برای استخراج و تجزیه و تحلیل اسیدهای نوکلئیک است. ما فناوری‌ها، محصولات و جریان‌های کاری مخرب ایجاد می‌کنیم که پردازش پایین‌دستی اسیدهای نوکلئیک را آسان‌تر و سریع‌تر می‌کند، توان عملیاتی را به طور قابل‌توجهی افزایش می‌دهد و نتایج قابل اعتمادی ارائه می‌دهد. فناوری EchoLUTION ما سریعترین استخراج DNA و RNA را در بازار – تنها در یک مرحله – امکان پذیر می کند و مصرف پلاستیک مرتبط را به شدت کاهش می دهد.

BioEcho که دفتر مرکزی آن در شهر کلن آلمان قرار دارد، در سال 2016 توسط کارشناسان برجسته صنعت تاسیس شد. این دفتر مرکزی دارای گواهینامه ISO 9001 و ISO 13485 می باشد.