CDC برای تسهیل راهنمایی‌های COVID، از جمله برای مدارس تنظیم شده است

پنجشنبه، 4 اوت 2022 (اخبار هلث دی) – آمریکایی ها می توانند به زودی در این هفته شاهد کاهش توصیه های فاصله گذاری اجتماعی COVID-19 باشند.

منابع آگاه به این برنامه ها گفتند که راهنمایی های به روز شده ای که از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده انتظار می رود، توصیه های فعلی برای مدارس و برخی دیگر از تنظیمات جامعه را تغییر می دهد. CNN.

این آژانس گفت: “CDC همیشه راهنمایی های ما را با تغییر علم ارزیابی می کند و در صورت وقوع، مردم را به روز می کند.” CNN.

تغییرات شامل عدم تاکید بر فاصله گذاری اجتماعی 6 فوتی است که CDC از اوایل بیماری همه گیر توصیه کرده است، هم برای مدارس و هم در جامعه. درعوض، آموزش افراد در مورد اینکه چه تنظیماتی بر اساس شلوغی، تهویه ضعیف و خطرات شخصی مانند مسائل بهداشتی و سن، خطرناک تر است، کار می کند. CNN گزارش شده است.

برای مدارس، CDC دیگر توصیه نمی‌کند که دانش‌آموزانی که در معرض ویروس هستند آزمایش‌های منظمی را برای ماندن در کلاس انجام دهند، تلاشی که از دسامبر گذشته انجام شد و انجام آن برای مدارس گران تمام شد. در عوض، آزمایش بر اساس سطوح ویروس در جامعه و همچنین بر روی تنظیمات پرخطر، از جمله خانه های سالمندان و زندان ها انجام می شود.

تاکید مجدد بر تهویه ساختمان برای جلوگیری از شیوع بسیاری از بیماری های تنفسی، از جمله در مدارس، که از آنها خواسته می شود تلاش بیشتری برای تمیز کردن و تازه کردن هوای داخل خانه خود داشته باشند، قرار خواهد گرفت. CNN گزارش شده است.

READ  روزنامه نگاران 100 روز اول بایدن را ردیابی می کنند

اگرچه هنوز انتظار می رود CDC از افرادی که مبتلا به کووید هستند بخواهد که ایزوله شوند، این طرح توصیه ها را برای افرادی که واکسینه نشده یا به روز نیستند و در تماس با فرد بیمار قرار می گیرند، کاهش می دهد. به جای اینکه از آنها خواسته شود حداقل پنج روز در خانه بمانند، از آن افراد خواسته می شود حداقل پنج روز پس از قرار گرفتن در معرض ویروس، ماسک بزنند و آزمایش کنند.

دلایل این تغییرات عبارتند از: سطح بالایی از ایمنی زمینه ای، با 95٪ از آمریکایی ها مبتلا به ویروس یا واکسینه شدن علیه آن، و همچنین تغییرات در افکار عمومی در مورد اقدامات احتیاطی.

توصیه های CDC دستوری نیستند. دولت های محلی، ایالت ها و مناطق مدرسه می توانند دستورالعمل های خود را تحت این شرایط تنظیم کنند.

طبق CDC، حدود 46 درصد از جمعیت ایالات متحده در حال حاضر در مناطقی زندگی می کنند که سطح بالایی از ویروس در جامعه وجود دارد.

CDC این تغییرات مورد انتظار را برای مقامات بهداشت عمومی و مربیان پیش نمایش کرده است. انتظار می‌رود این هفته آنها را عمومی کند، CNN گزارش شده است.

اطلاعات بیشتر

USA.gov اطلاعات بیشتری در مورد COVID-19 و مسائل مرتبط دارد.

منبع: CNN

توسط Cara Murez HealthDay خبرنگار

اخبار پزشکی
حق چاپ © 2021 HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.