CHANEL No5 Holiday Collection 2020


[unpaid/sample/affiliate/ad] CHANEL همیشه یک مجموعه حمام و بدن را برای فصل جشن به ارمغان می آورد ، سال به سال رایحه های مختلف را تغییر می دهد. اگر صادقانه بگویم ، همیشه امیدوارم که سال No5 باشد زیرا مورد علاقه من است و از روزی که بینی ام آن را ملاقات کرده است ، بوده است.

CHANEL No5 Holiday 2020

باید بگویم که بهترین انتخاب من در مجموعه جدید ، مه غلیظی برای مو است – CHANEL سخاوتمندانه ای است که به دلیل داشتن رایحه در مه های موی آنها سخاوتمندانه است ، بنابراین No5 کامل را از آن دریافت می کنید و می توانید قطره های ارزشمند عطر خود را ذخیره کنید.

CHANEL No5 Holiday 2020

در مورد مه های مو گذشته کریسمس یک پیچ و تاب وجود دارد – این بار ، فرمول دارای یک ماده فعال اضافی مشتق شده از گل یاس و گل رز است که پارچه های شما را نرم می کند و به آنها کمی درخشش می بخشد.

CHANEL No5 Holiday 2020

همچنین یک ژل دوش (42 پوند) ، یک لوسیون بدن (48 پوند) ، یک کرم بدن (68 پوند) و یک دئودورانت (42 پوند) وجود دارد – انتخاب بعدی من خوشبو کننده است زیرا برای تغییر آن واقعاً چنین درمانی است از روز به روز تسکو نام تجاری خود را. من هنوز آن را تست نکرده ام ، اما جلسه بعدی یوگا من جذاب تر از حد معمول خواهد بود ، مطمئناً.

CHANEL No5 Holiday 2020

این نشانه ای از اوقات است که من فکر می کنم P&P رایگان است ، و همچنین بسته بندی فوق العاده زیبا با کارت دست نوشته شده در صورت تمایل ، و هر سفارش همراه با دو نمونه رایگان است اینجا. من هرگز به طور مستقیم از مارک های لوکس سفارش نمی گرفتم زیرا لوازم اضافی آنها هرگز به عنوان خرده فروشان برای خریداران آنلاین خوب نبود اما به نظر می رسد که آنها را گرفتار کرده است. من وقتی رژ لب سفارش دادم اما به طور مستقیم از CHANEL سفارش نداده ام ، تجربه خوبی با گوچی داشتم. به هر حال ، یک خبر عالی برای دوستداران CHANEL No5 – اصلی و از نظر من بهترین. اگر هرگز بوی آن را ندهید ، شیرین ، صابونی ، گل و افسانه است. غیر وابسته اینجا (گرچه با دلار نشان داده می شود و بعد از سوختن من با پت مک گرات ، من نمی دانم که آیا واقعاً یک شرکت وابسته فعال است یا نه .. اما برای هر مورد اعلام کردم).

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه خلاف گفته شود ممکن است از لینکهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.