Crosskeys Avenue Langkawi شمع | وبلاگ نویس زیبایی انگلیس


[unpaid/sample] من مجبور شدم به گوگل مراجعه کنم تا بدانم لنکاوی کجاست – کاش تقریباً این کار را نمی کردم زیرا در تصاویر آسمان آبی و سواحل سفید خود لرزانی وجود داشت که آماده بسته بندی و نقض قوانین و مقررات بود! کاملا سعادتمند به نظر می رسد.

شمع لنگکاوی

ابتدا باید بگویم که این عطر بسیار لطیف است – نه خیلی قوی ، بنابراین احتمالاً برای یک اتاق کوچک بهتر است. من فکر می کنم ممکن است در یک غار وسیع گم شود. این ترکیبی از فرانگیپانی ، نارگیل و لیموترش است اما نباید کوکتل های شیرین و باغ های عجیب و غریب را دوست داشته باشید – لنکاوی بسیار ظریف تر از این است.

شمع لانگکاوی خیابان کراسکی

من برای چند ساعت این سوختگی را در آشپزخانه خود داشته ام – این نرم و لطیف است که به نوعی نت لطیف است. با چوب صندل در پایه ، شیرینی اضافی با زیر رنگ سبز وجود دارد. این تعطیلات به روشی غیر واضح است. اگر عطرهای بزرگ را دوست دارید ، مناسب شما نیست ، اما اگر نت های ظریف را که به آرامی قابل حمل و تقویت هستند ترجیح می دهید ، این یک پیروزی است. شمع لنگکاوی 39 پوند است اینجا، و این ساخته شده در مارک انگلستان است.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد. ممکن است از لینک های وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.

READ  تماشا کنید: الیزابت روزنتال در Covid-19 Infodemic and Media