ELRIG UK استیو بیتس و دکتر اندرسون رایان را به عنوان سخنرانان اصلی در پژوهش و نوآوری 2024 معرفی کرد.

گروه تحقیقات و نوآوری آزمایشگاهی اروپا (ELRIG) بریتانیا امروز سخنرانان اصلی کنفرانس تحقیقات و نوآوری آینده خود را که از 20 تا 21 مارس در دانشگاه منچستر برگزار می شود، اعلام کرد. استیو بیتس، مدیر عامل شرکت OBE FMedSci، انجمن صنایع زیستی (BIA) و دکتر اندرسون رایان، بنیانگذار و رئیس بخش تحقیق و توسعه و توسعه دارو، Fast BioPharma رویداد امسال را رهبری خواهند کرد که بر تسریع کشف دارو تمرکز دارد.

اعتبار تصویر: گروه تحقیقات و نوآوری آزمایشگاه اروپایی

این رویداد رایگان، دانشمندان، محققان و کارآفرینان را گرد هم می‌آورد تا در مورد اینکه چگونه زیست‌شناسی و فناوری‌های نوظهور در حال پیشروی در داروهای آینده هستند و به توانمندسازی نسل بعدی درمان‌ها کمک می‌کنند، بحث کنند. این شامل چهار جلسه اصلی است که فناوری های بدون حیوانات، کشف داروی سرطان شناسی، مقابله با مقاومت ضد میکروبی و همچنین پیشرفت در تکنیک های طیف سنجی جرمی و پروتئومیکس را پوشش می دهد. همچنین یک نمایشگاه و نمایشگاه تجاری، یک مسابقه پوستر، و میزبانی از فرصت های شبکه وجود خواهد داشت.

استیو بیتس رهبری BIA، انجمن تجاری بریتانیا برای شرکت های نوآور علوم زیستی را بر عهده دارد. استیو که مدافع قوی کار مشارکتی است، از همکاری بخش با موسسات خیریه تحقیقاتی و دانشگاه ها حمایت می کند و متعهد به استعدادهای نسل بعدی و توسعه مهارت های مورد نیاز برای شکوفایی این بخش است. او در شورای علوم زیستی دولت بریتانیا و کارگروه واکسن و همچنین شورای رهبری امنیت زیستی بریتانیا خدمت می کند. استیو به فعال کردن مشوق‌های صنعتی مؤثر، مانند کاتالیست زیست پزشکی، و ایجاد پیوندهایی برای این بخش در سراسر ایالات متحده، اروپا و چین کمک کرده است. قبل از پیوستن به BIA، استیو برای Genzyme کار می کرد و مشاور دولت بریتانیا تونی بلر بود. او در سال 2017 به عنوان یک OBE برای خدمات به نوآوری منصوب شد و در سال 2020 عضو آکادمی علوم پزشکی شد.

READ  برس صورت چکش روبی | وبلاگ نویس زیبایی بریتانیایی

دکتر اندرسون رایان یکی از بنیانگذاران علمی Fast BioPharma است، یک استارت آپ متمرکز بر سرطان شناسی، جایی که او برنامه تحقیق و توسعه را رهبری می کند. قبل از این، او به عنوان معاون رئیس انکولوژی در Mission Therapeutics، رئیس علوم ترجمه در Medicines Discovery Catapult و در تعدادی از نقش‌ها در AstraZeneca کار کرد، از جمله برنامه‌های علمی ترجمه در طیف گسترده‌ای از نشانه‌های سرطان بالینی و بالینی. اندرسون قبلاً مدرس مطالعات سرطان در دانشگاه منچستر، و دانشیار و رهبر ارشد گروه MRC در بخش سرطان شناسی در دانشگاه آکسفورد بود که رویکردهای درمانی جدید در سرطان ریه را بررسی می کرد. او بیش از 20 دانشجوی تحصیلات تکمیلی را آموزش داده، بیش از 200 مقاله علمی و 12 حق ثبت اختراع را منتشر کرده است، و به عنوان بازبینی کننده سرطان شناسی/توسعه دارو برای تامین کنندگان اصلی سرمایه از جمله CRUK، UKRI و Innovate UK عمل می کند.

ELRIG منطقه پیشرفت فناوری TechBio را در تحقیق و نوآوری 2024 راه اندازی خواهد کرد. فضای نمایشگاه جدید به شرکت های جوان فرصتی برای ارائه فناوری خود و ارتباط با مشتریان و همکاران بالقوه می دهد. همچنین فرصتی برای نامزد کردن افراد حرفه‌ای در مراحل اولیه برای جایزه تأثیر ELRIG وجود دارد که از یک فرد به دلیل مشارکت علمی و تأثیر آن بر کشف مواد مخدر در مراحل اولیه تقدیر می‌شود.

سارا براکبانک، مدیر کنفرانس، ELRIG انگلستان و رهبر استراتژی – داروهای پیچیده، منجنیق کشف داروها، گفت: ما یک خط برجسته از سخنرانان داریم که حوزه های اصلی تمرکز در کشف و توسعه دارو را پوشش می دهند. این کارشناسان برجسته جهان، بینش و تجربیات خود را در مورد چالش ها و فرصت های موجود در این زمینه به اشتراک خواهند گذاشت، و ما مفتخریم که استیو بیتس و دکتر اندرسون رایان را به عنوان سخنرانان اصلی در هیئت مدیره داشته باشیم.

راجر کلارک، مدیر کنفرانس، ELRIG انگلستان و رئیس بخش غربالگری با توان بالا، آزمایشگاه چارلز ریور، گفت: ما مشتاقانه منتظر استقبال دانشمندان از دانشگاه و صنعت در دانشگاه منچستر هستیم که در سال جاری دویستمین سالگرد آن را جشن می گیرند – محیطی عالی برای به اشتراک گذاشتن ایده های جسورانه برای تسریع در کشف دارو در آینده و تأمل در مورد دستاوردهای تحول آفرینی که راه را برای نسل جدید درمانی هموار کرده است. “

من خوشحالم که امسال در ELRIG Research and Innovation صحبت می کنم. این رویداد فرصتی عالی برای صنعت پر جنب و جوش علوم زیستی برای ارتباط، همکاری و بحث در مورد آخرین نوآوری ها ارائه می دهد. این برای موفقیت جامعه حیاتی است زیرا ما در تلاش برای کشف و توسعه داروهای جدید برای درمان بیماران بیشتری در سراسر جهان هستیم.

استیو بیتس OBE FMedSci، مدیر عامل، انجمن صنعت زیستی

دکتر اندرسون رایان، یکی از بنیانگذاران و رئیس بخش تحقیق و توسعه و توسعه دارو، Fast BioPharma: «سازمان‌دهندگان یک صف فوق‌العاده مملو از گفتگوهای جالب، ارائه پوستر، غرفه‌داران و فرصت‌های شبکه‌سازی را گردآوری کرده‌اند. من مفتخرم که در چنین رویداد هیجان انگیزی شرکت می کنم و فرصت های زیادی را برای محققان و کارآفرینان فراهم می کنم تا زیست شناسی و فناوری های نوظهور را کشف کنند، از جمله مواردی که از شرکت های جوان هستند.