Friday Treat: مانتوهای آغوش یونیکلو برگشتند

[ad_1]

[purchase/affiliate/ad] این سومین سالی است که فکر می کنم این کت های ناز و مخملی را از Uniqlo انتخاب کرده ام زیرا هر سال از زمان عرضه آنها یک کت جدید خریداری می کنم. جای تعجب نیست که آنها اینقدر خوب فروش می کنند-آنها راحت ترین ، دنج و راحت ترین کت های موجود در بازار هستند که احساس می کنید در لحظه پوشیدن آنها برای همیشه مال شما بوده اند. مدلهای من آنقدر پوشیده شده اند که هر زمستان یک مدل جدید مورد نیاز است – آنها سگ من هستند که قدم می زنند ، خرید می کنند ، به شهر می روند ، باغبانی می کنند و کت های شبانه من پوشیده می شود ، بنابراین من از هر کدام لباس فوق العاده ای می پوشم. من کمی از باغبانی با رنگ مشکی خود پشیمانم ، زیرا باید در نهایت آن را کنار بگذارم زیرا فقط خیلی تیره بود. من دیروز در لندن بودم و آنها تازه وارد انبار شده بودند ، بنابراین من یک تخته خاکستری تخته سنگی را گرفتم.

یونیکلو

امسال هیچ رنگ مشکی وجود ندارد – رنگ خاکستری برای من گزینه قابل قبولی است (مشکی مورد علاقه من نیست) اما سایه حنایی و کرم وجود دارد. آنها بدون مشکل وارد دستگاه می شوند بنابراین احتمالاً تنها زمانی است که می توانید یک کت کرم تهیه کنید که در خشک شویی هزینه زیادی برای شما ندارد. نکته شگفت انگیز در مورد پارچه این است که شما به معنای واقعی کلمه دومی که کت را روی آن قرار می دهید گرم می شوید. مثل گرم شدن فوری است.

READ  Emflaza (دفلازاکورت) برای دوشن: عوارض جانبی و تعاملات
یونیکلو

ببینید ، اکنون آن تصویر را بارگذاری کرده ام ، وسوسه کرم نیز می شوم.یونیکلو

داخل آن همان چیزی است که در داخل هر پشم گوسفند انتظار می رود – تقریباً به حس من می گویند و به همان اندازه نرم است.

یونیکلو

علیرغم این واقعیت که این ماده بسیار نرم است ، عنصر “خیاطی” بسیار خوب دوام می آورد – یقه فلاپی نمی شود و جیب ها نیز شل نمی شوند.

یونیکلو

من هنوز این مدل را از سال گذشته دارم ، اما صادقانه بگویم ، آنقدر که فکر می کردم رنگ را روی خودم دوست ندارم. من می دانم که یک گزینه خاکی وجود داشت که من آن را نخریدم و سپس آرزو داشتم – آنها به سرعت فروخته می شوند. به هر حال ، من بسیار خوشحالم – اگر از من می پرسیدید آیا من چهار بار همان کت را می خریدم (دو مشکی ، یکی حنایی و حالا خاکستری) فکر می کنم به این سوال می خندیدم ، اما ما اینجا هستیم و من هستم (تقریبا) منتظر سرما هستم تا بتوانم آن را بپوشم. 34.90 پوند اینجا، من احساس می کنم ارزش باور نکردنی از نظر میزان سایش و بنابراین ، بسیار راحت است!

غیر وابسته است اینجابه

PS من می دانم که ما به دلیل کسب و کار اخبار زیبایی – من در حال کار بر روی آن هستم

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و نمایندگی ها برای من ارسال می شوند مگر اینکه خلاف آن قید شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.