Guerlain Aqua Allegory Flora Salvaggia


[unpaid/sample/affiliate/ad] تصور دشوار است ، می دانم که یک روز با شکوه و آفتاب پر از آفتاب است اما قطعاً همان چیزی است که این عطر برای داشتن اثر بویایی کامل نیاز دارد. مجموعه Aqua Allegoria به گونه ای تازه و برای برانگیختن لحظات حسی طراحی شده است که هم آشنا و هم هیجان انگیز است. Flora Salvaggia مثال بسیار خوبی برای مخلوط کردن موارد آشنا و غیرمنتظره است – یک چلپ چلوپ هندوانه این ترکیب را کاملاً زنده می کند و گلهای سفید و ترنج را با نشاط و انرژی بالا می برد.

Guerlain Aqua Allegory Flora Salvaggia

این رایحه ای درخشان است – نوعی که با فشار دادن هرگونه صافی به یک طرف به عنوان یک حضور شاد و پرشور ، به فرد خوشایند می بخشد. این اولین جرعه یک نوشیدنی خنک و گازدار یا یک قدم از سایه به آفتاب است. یک قطره پودر از عنبیه و بنفشه وجود دارد ، اما بیشترین موجود برای من ، آرد گل و هندوانه است و نه زیاد ترنج. اگر از من بخواهید که آن را نابینا آزمایش کنید ، من قسم می خورم که مقداری سوسن دره داشته باشم ، اما آن را به عنوان یادداشت ذکر نمی کنم. به هر حال ، این یک لذت مطلق است که در تابش آفتاب بیشتر لذت می برد و مانند پادزهر این هوای هوای گیر است. Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia را می توانید پیدا کنید اینجا با قیمت 69 پوند ، غیر وابسته اینجا.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد. ممکن است از لینکهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.

READ  Recibir la ayuda de FEMA para funerales de covid requiere tenacidad… y ayuda