KHN’s “What the Health؟”: لغو ACA

[ad_1]

پخش کننده صوتی را نمی توانید ببینید؟ برای گوش دادن به SoundCloud اینجا را کلیک کنید. همچنین می توانید گوش دهید Spotify، پادکست های اپل، بخیه، بازیگران جیبی یا هر کجا که پادکست گوش می دهید.

دولت بایدن این هفته مجموعه ای از تغییرات را با هدف افزایش ثبت نام بیمه تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه ، لغو تغییرات ایجاد شده توسط دولت ترامپ و افزودن چند مورد جدید ، پیشنهاد داد.

در همین حال ، کنگره در حال تحقیق درباره تأیید سازمان غذا و دارو در مورد Aduhelm ، داروی بحث برانگیز برای درمان بیماری آلزایمر است که ممکن است در کند کردن پیشرفت بیماری موثر باشد یا نباشد. برچسب قیمت دارو – تقریباً 56000 دلار در هر سال تخمین زده می شود – و این واقعیت که بیشتر بیماران آلزایمری تحت مدیکر هستند ، به معنای این است که برنامه فدرال می تواند بیشتر لایحه دارو را تأمین کند و بقیه برنامه های بهداشتی را تهدید کند.

جلسات سخنران این هفته جولی روونر از اخبار سلامت کایزر ، جوآن کنن از Politico ، کیمبرلی لئونارد از Insider و سارا کارلین اسمیت از The Pink Sheet هستند.

در میان اجراهای قسمت این هفته:

  • قوانین پیشنهادی دولت بایدن در سال 2022 برای بازارهای بیمه درمانی برخی از سیاست هایی را که قبل از تلاش رئیس جمهور دونالد ترامپ برای محدود کردن اثرات قانون مراقبت مقرون به صرفه و ایجاد برخی از قوانین جدید اعمال شده بود ، بازسازی می کند. پیشنهادهایی که در این اطلاعیه رونمایی شده است ، افزایش 30 روز برای ثبت نام برای همه ، ایجاد یک دوره ثبت نام ویژه در هر ماه برای ثبت نام در افراد کم درآمد و خلاص شدن از شرطی است که بیمه گران برای پرداخت سقط به طور جداگانه حق بیمه را پرداخت می کنند.
  • علی رغم تلاش دولت جدید برای از بین بردن موانعی که جمهوری خواهان در برابر پوشش ACA ایجاد کرده اند ، پیام های GOP در مورد این قانون همچنان اثربخشی و محبوبیت آن را مختل می کند. جمهوری خواهان به مدت 10 سال استدلال می کردند که قانون بهداشت فدرال به گران شدن مراقبت های بهداشتی کمک کرده است و دموکرات ها در تغییر این تصویر موفقیت چندانی نداشته اند ، حتی اگر هزینه های بهداشتی سالها قبل از تصویب قانون به سرعت در حال افزایش بود و به کنگره برای اقدام کمک می کرد. علاوه بر این ، بسیاری از افرادی که به بیمه احتیاج دارند نمی دانند که قبض های تسویه حساب اخیر ، یارانه حق بیمه را افزایش می دهد تا پوشش با هزینه بیشتری فراهم شود و افراد کم درآمد نمی فهمند که دولت فدرال یارانه های زیادی را برای دریافت بیمه به آنها اختصاص می دهد.
  • تعداد فزاینده موارد آمریکا در مورد نوع دلتای پوکی در یک زمان ناخوشایند برای رئیس جمهور جو بایدن ، که مردم را به واکسیناسیون تشویق می کند و 4 ژوئیه را به عنوان روز جشن استقلال از بیماری همه گیر تشویق می کند ، اتفاق می افتد.
  • مناطقی از کشور که میزان واکسیناسیون در آن کم است در معرض بالاترین خطر شیوع نوع دلتا هستند. برخی از این مناطق در حال حاضر شاهد مشکلات در حال توسعه هستند. با این حال ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های فدرال به گروه هایی مانند سازمان بهداشت جهانی در خواستار بازگشت به پوشاندن در داخل خانه ملحق نشده اند.
  • مقامات هنوز نگفته اند كه مدیكر Aduhelm را پوشش خواهد داد یا خیر. به طور کلی ، مدیکر پس از تأیید FDA داروها را قبول می کند ، اما بسیاری از کارشناسان فکر می کنند به دلیل هزینه بالقوه این دارو ، مدیکر ممکن است از نزدیک گزینه هایی را تعیین کند که شامل تعیین معیارهای واجد شرایط بودن و نیاز به اثبات پیشرفت با دارو هستند.
  • والمارت این هفته اعلام کرد که فروش انسولین آنالوگ را با قیمت پایین برای مشتریان بیمه نشده آغاز خواهد کرد. تخفیف هایی که معمولاً به بیمه ها تعلق می گیرد برای آن دسته از افراد است.
  • شرکت سیگار الکترونیکی Juul موافقت کرد 40 میلیون دلار به کارولینای شمالی بپردازد تا پرونده ای را که این ایالت ادعا می کند شرکت تولید کننده محصولات بخار بچه ها را هدف قرار داده است ، حل کند.
READ  دانشمندان سیستم های ایمنی منحصر به فرد کودکان را به عنوان قربانیان بیشتر کووید بررسی می کنند

همچنین در این هفته ، روونر با مارشال آلن ، خبرنگار ProPublica ، در مورد کتاب جدید خود مصاحبه کرد: “هرگز قبض اول را پرداخت نکنید: و روشهای دیگر برای مبارزه با سیستم بهداشت و درمان و پیروزی.”

بعلاوه ، برای اعتبار بیشتر ، اعضای هیئت مدیره داستان های مورد علاقه خود در مورد بهداشت را در هفته توصیه می کنند که فکر می کنند شما نیز باید بخوانید:

جولی روونر: KQED “فقط 1 دارو برای افسردگی پس از زایمان وجود دارد. چرا Kaiser Permanente تهیه آن را بسیار سخت می کند؟”توسط آوریل دمبوسکی.

همچنین: KQED’s “او فرزندان خود را کشت. آیا می توانیم او را ببخشیم؟ “ توسط آوریل دمبوسکی.

Kimberly Leonard: Insider’s “دموکرات ها فقط از لایحه مراقبت 400 میلیارد دلاری برای مراقبت از منزل و افزایش حقوق کارگران در حالی که 820،000 نفر منتظر کمک هستند رونمایی کردند.، “توسط کیمبرلی لئونارد.

جوآن کنن: اقتصاددان اتفاقی “کاهش هزینه های اداری در مراقبت های بهداشتی ایالات متحده: ارزیابی تک پرداخت کننده و گزینه های جایگزین آن، “توسط دیوید شنینکر ، باراک ریچمن ، آرنولد میلشتاین و کوین شولمن.

سارا کارلین اسمیت: “نیویورک تایمز”“بیرون رفتن سخت است”: چگونه دانشکده های پزشکی کارائیب دانش آموزان خود را ناکام می گذارند، “توسط اما گلدبرگ.

برای شنیدن همه پادکست های ما ، اینجا کلیک کنید.

و در KHN What’s the Health مشترک شوید؟ بر Spotify، پادکست های اپل، بخیه، بازیگران جیبی یا هر کجا که پادکست گوش می دهید.

این داستان توسط تولید شده است KHN (Kaiser Health News) ، یک اتاق خبر ملی است که روزنامه نگاری عمیقی درباره مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی ، KHN یکی از سه برنامه اصلی عملیاتی در است KFF (بنیاد خانواده قیصر). KFF یک سازمان غیرانتفاعی وقفی است که اطلاعاتی در مورد مسائل بهداشتی به کشور ارائه می دهد.

KHN (Kaiser Health News) یک اتاق خبر ملی است که روزنامه نگاری عمیقی درباره مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی ، KHN یکی از سه برنامه اصلی عملیاتی در است KFF (بنیاد خانواده قیصر). KFF یک سازمان غیرانتفاعی وقفی است که اطلاعاتی در مورد مسائل بهداشتی به کشور ارائه می دهد.

READ  ست هدیه دارفین | بلاگر زیبایی بریتانیایی

از محتوای ما استفاده کنید

این داستان می تواند به صورت رایگان بازنشر شود (جزئیات)

ما سازمان ها را تشویق می کنیم که محتوای ما را به صورت رایگان بازنشر دهند. در اینجا همان چیزی است که ما می پرسیم:

شما باید ما را به عنوان ناشر اصلی ، با پیوندی به سایت californiahealthline.org ، اعتبار دهید. در صورت امکان ، لطفاً نویسنده (نویسندگان) اصلی و “خط بهداشتی کالیفرنیا” را در زیر نامه وارد کنید. لطفا لینک های موجود در داستان را حفظ کنید.

توجه به این نکته مهم است که همه چیز در californiahealthline.org برای بازنشر در دسترس نیست. اگر یک داستان با عنوان “همه حقوق محفوظ است” ، ما نمی توانیم اجازه بازنشر آن مورد را بدهیم.

سوالی دارید؟ به ما خبر دهید.